Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-03-03 23:07:30 
Niemowlak

Dołączył(a): 2011-01-01 17:40:00
Posty: 22
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fazer
http://allegro.pl/yamaha-thundercat-600 ... 94970.html

czy ktoś go zna ??

co może być przyczyną ściągania moto ??


kiedy zmieniono wydech w Catach z czarnych na srebrne ??

http://allegro.pl/show_item.php?item=1485975197
http://allegro.pl/yamaha-thundercat-i1485598622.html

obydwa są z 1997 roku
ale tłumiki mają różne

jest ktoś z katowic okolić
kto mógłby ocenić sprzęty ??
czy warto szarpać sie 300 km na oględziny

a tego ktos zna ??

http://allegro.pl/yamaha-yzf-600-thunde ... 82759.html


Ostatnio edytowano 2011-03-06 01:23:05 przez zipo17, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: znaćie tego kotka ??
PostNapisane: 2011-03-03 23:07:30 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2011-03-03 23:21:17 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2009-08-26 04:04:34
Posty: 690
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: YZF 600R
Przyczyną ściągania może być źle ustawione koło, przestawione lagi na półkach, albo ... krzywa rama.. Moto malowane, więc zapewne przygodę jakąś miało..


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-03-04 07:59:23 
Legenda forum

Dołączył(a): 2008-04-10 22:54:31
Posty: 4037
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Czarny
Obecne moto: YZF 600R
zipo17 napisał(a):
kiedy zmieniono wydech w Catach z czarnych na srebrne ??

96-97 byly srebrne, pozniej zmienili na czarne.

Ten pierwszy to wyglada jakby z dwoch byl zlozony. A malowanie tego niebieskiego wystepowalo tylko w latach 2000-2001


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-03-04 11:06:26 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2010-08-13 11:38:35
Posty: 962
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
zipo17
pierwszy złożony z dwóch więc może mieć coś źle ustawione, albo równie dobrze krzywą rame/zawieszenie, na pewno miał jakieś przygody bo bak i czacha są od nowszego kota, to jest malowanie od 1998r. Tego bym sobie darował.

drugi ma zmieniony wydech, jak dobrze widze to nie ma dużej naklejki z lewej strony i tarcze takie sobie, ale najgorzej nie wygląda

trzeci jest ubrany w nowsze owiewki i wygląda najlepiej z tych 3, pytanie tylko dlaczego te owiewki inne ;) tarcze ma zmienione raczej sądząc po stanie przy podanym przebiegu, także wydatek mniej zawsze


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-03-05 14:26:25 
Ja bym się nie sugerował owiewkami - w tych pieniądzach nie ma całych i nie ruszanych - jeśli nie było jakiejś rzeźby na mocowaniach i jakoś do ludzi pospawane - jeśli pęknięte były - to nie widzę nic złego.
Jeśli gość pisze że ściąga - to ściąga mocno - i nie jest to raczej wina nie liniowego ustawienia koła tylnego - ale mogę się mylić - spotkałem taki przypadek kiedyś :mrgreen:
Kot ma być daleko - to poproś o przynajmniej 20 dużych fotek, opis dokładnie wszystkich "ale" i braków - zastrzeż - że jeśli będzie coś więcej niż dostaniesz w info - to zwrot kosztów podróży 8)
Jak dostaniesz to od ręki - to można się zastanawiać - jeśli coś tylko kombinuje sprzedający - odpuść - bo serwis zarobi.
Nie oceniam tych z linków - bo każdy jakieś tam mankamenty będzie miał - ale tylko duże fotki i konkretny opis - można analizować.
Powodzenia w zakupie - bo kot sam w sobie jest siuper :wink:


Góra
  
 
PostNapisane: 2011-03-06 01:06:08 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-03-05 01:46:26
Posty: 42
Lokalizacja: Mysłowice
Płeć: Mężczyzna
Tego trzeciego z Ch. Śląskiego byłem dziś oglądać, generalnie na foto wygląda dobrze, ale jest pomalowany wałkiem z wyższej półki. Rama też była poprawiana bo widać srebrne naloty farby w miejscach gdzie nie powinno ich być. Jak zacząłem go oglądać dokładniej zobaczyłem że linka prędkościomierza wisi bezwładnie, pytam co to jest? Gościu odpowiada "O kurde, a co to cholera to się musiało stać przed chwilą jak nim jechałem żeby go przepalić" Wsadu linki nie było na co powiedział "kurde pewnie leży gdzieś tu na drodze zaraz go poszukam"
Mniejsza z tym, zapytałem czy gość ma w tyg czas bo bym chciał go wziąć na warsztat sprawdzić, powiedział "Ja nim nigdzie nie będę jechał bo i tak go sprzedam masz znajomego mechanika niech tu przyjedzie" paranoja owiewki poprzykręcane śrubkami każda z innej parafii, silnik nie najlepiej pracował, a ponoć po regulacji zaworów gaźników itd. zegary wyglądały na jak by je sam produkował w garażu.
Jak dla mnie szkoda zachodu.

A dorzucił jeszcze że olej zmieniał 2lata temu bo zrobił przez ten czas ledwo 5tyś km PARANOJA!!!

A dodam jeszcze, że całe wypełnienie czaszy jest poklejone bo było popękane w ogolę wygląda jak by z przodu był zmasakrowany i naprawiany w sensie zegary i wypełnienie wokół zegarów. A śruby które są na kierownicy, zakończenie lag były wykręcone na maxa, ponoć mechanik mu tak wyregulował i powiedział że tak ma być.

Edytuj swoje posty
Nemo


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org