Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-03-22 22:25:56 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-03-05 01:46:26
Posty: 42
Lokalizacja: Mysłowice
Płeć: Mężczyzna
Witam! W prawdzie do Cz-owy mam jakieś 80km ale podjechać będę mógł dopiero pod koniec przyszłego tyg. Może ktoś będzie się kręcił w okolicy i sprawdzić by mógł jak to chodzi i czy warto ewentualnie jakąś zaliczkę wpłacać żeby mi go gość przytrzymał. A no i ocena z fotek też chętnie poczytam :) może dużo nie zauważyłem. Czekam jeszcze na zdjęcia ramy pod siedziskiem i ogranicznika skrętu kiero. Jutro do mnie ma wysłać.

http://otomoto.pl/yamaha-thundercat-yzf600r-M2506096.html


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-03-22 22:25:56 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2011-03-22 22:40:27 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2011-01-02 14:55:49
Posty: 4
Lokalizacja: ok. Siedlce
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: thundercat
po opisie jak zawsze wszystko cacy;D na pierwszy rzut oka kuje malowanie lecz od razu to nie przekreśla, co mi się nie podoba ze bak tez był malowany a to już morze świadczyć o dobrym ślizgu albo dzwonie. możesz się zapytać czy ma oryginalna szybę i wydech jeżeli nie to moŻe świadczyć o tym ze były ostro uszkodzone. myślę ze najlepiej pojechać i jeżeli silnik tak jak pisze ok i dobrze by się prowadził to takie mankamenty mogą być dobre do zbicia ceny:D tyle na moje niedoświadczone oko. ale się rozpisałem :lol: :D pozdro :moto:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-03-22 23:00:21 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2010-12-23 21:56:02
Posty: 106
Lokalizacja: Tarnów
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Nokia
Obecne moto: Szukam kota
heh ciekawe czemu nie am uchwytów dla plecaczka a w dodatku zaszpachlowane otwory :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-03-22 23:19:02 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2010-08-13 11:38:35
Posty: 962
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
tym bym sie aż tak nie przejmował, najpiękniejsze to one nie są więc ktoś mógł po prostu chcieć się ich pozbyć...
ale tez: jest malowany, lewy dekiel ze śladem szlifu, nienaciągnięty łańcuch, tarcze najlepsze czasy mają juz za sobą


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-03-23 14:21:45 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2010-04-10 21:04:53
Posty: 66
Lokalizacja: Dolny Ślask
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: K8 1000
Cena w stosunku do stanu wizualnego trochę przesadzona... Moto już wcześniej było wystawiane na aukcję. Co to za opona z tyłu??? Ze zdjęć wygląda jakby leżał z każdej strony. Technicznie to wielka niewiadoma...
Z tego co pamiętam to MR POTATO z forum ma T-cata do sprzedania za podobną cenę i według oświadczenia w przyzwoitym stanie...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-03-25 18:54:17 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2010-07-11 22:23:43
Posty: 253
Lokalizacja: Wawa
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 608296219
Obecne moto: GSXR 1000 k7
Tak nadal jest do sprzedania. Dopiero raz wystawilem ogloszenie musze sie zebrac znowu, bo na ilosc tel nie moglem narzekac kiedy ogloszenie bylo aktywne. Zreszta juz 2 osoby na forum sie deklaruja na przyjazd i ogledziny. Moge ktoregos dnia odpalic kota i wyjechac na miasto spotkac sie z forumowiczami zeby sami ocenili. Wtedy moje slowa beda pokryte jakimis rzetelnymi opiniami. Ja naprawde nie proboje tutaj nikogo nabic w butelke. Wiec kto by sie pisal na ocene mojego moto?? Chetnie podjade na terenie wawy i okolic. Prosilbym wtedy o rzetelna ocene na forum.

BTW dodam ze od czasu zamieszczenia ogloszenia przyjechal jeden debil, tak zwany fifa rafa. Siadajac na moto wzial mi je przewrocil!!!! Powiedzcie mi jak mozna byc takim kretynem. Debil zbil mi kierunkowskaz tylni zadrapal nigdy nie ruszony crashpad, zadrapany ciezarek w kierze i drobne rysy na deklu. W takim szale juz dawno nie bylem i Pan musial opuscic posesje w trybie natychmiastowym


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-03-25 19:30:14 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2010-04-10 21:04:53
Posty: 66
Lokalizacja: Dolny Ślask
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: K8 1000
MR POTATO napisał(a):
Tak nadal jest do sprzedania. Dopiero raz wystawilem ogloszenie musze sie zebrac znowu, bo na ilosc tel nie moglem narzekac kiedy ogloszenie bylo aktywne. Zreszta juz 2 osoby na forum sie deklaruja na przyjazd i ogledziny. Moge ktoregos dnia odpalic kota i wyjechac na miasto spotkac sie z forumowiczami zeby sami ocenili. Wtedy moje slowa beda pokryte jakimis rzetelnymi opiniami. Ja naprawde nie proboje tutaj nikogo nabic w butelke. Wiec kto by sie pisal na ocene mojego moto?? Chetnie podjade na terenie wawy i okolic. Prosilbym wtedy o rzetelna ocene na forum.

BTW dodam ze od czasu zamieszczenia ogloszenia przyjechal jeden debil, tak zwany fifa rafa. Siadajac na moto wzial mi je przewrocil!!!! Powiedzcie mi jak mozna byc takim kretynem. Debil zbil mi kierunkowskaz tylni zadrapal nigdy nie ruszony crashpad, zadrapany ciezarek w kierze i drobne rysy na deklu. W takim szale juz dawno nie bylem i Pan musial opuscic posesje w trybie natychmiastowym


Niektórym poleca się pewne motory z forum a oni i tak będą szukać ulepów i zakładać nowe tematy... :wink:
Oczywiście w ramach jasności nie mam tu na myśli autora tego tematu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-03-26 11:14:57 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2010-04-14 17:30:21
Posty: 92
Lokalizacja: Szreńsk ok.Mławy
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: CBR 1000 RR SC57b
MR POTATO
a kase dal przed sprawdzeniem to od razu bys odliczył uszkodzenia lub niech bierze juz moto?a jak nie zostawil to pokryl koszty tego?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-03-27 12:53:07 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2010-07-11 22:23:43
Posty: 253
Lokalizacja: Wawa
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 608296219
Obecne moto: GSXR 1000 k7
robert28 napisał(a):
MR POTATO
a kase dal przed sprawdzeniem to od razu bys odliczył uszkodzenia lub niech bierze juz moto?a jak nie zostawil to pokryl koszty tego?


On nie mial nigdzie jechac, usiadl zeby sie przymierzyc, moto bylo zgaszone. Nie pokryl, przyspieszonym krokiek musial wypie.....ć z posesji, bo sie tak zdenerwowalem. Czlowiek chodzi ze szmatka okragly rok a potem takie cos...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-03-27 18:49:09 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2010-10-31 11:13:39
Posty: 165
Lokalizacja: szczytno
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: YAMAHA YZF 600 R
brak przewodów na dole przelewowych :confused2:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-03-27 20:00:05 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2010-08-13 11:38:35
Posty: 962
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
matekvw napisał(a):
brak przewodów na dole przelewowych :confused2:

brak w oryginalnym miejscu, ale czy ich nie ma wcale to bez sprawdzania nie wiesz :P mogą być inaczej puszczone


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org