Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-05-25 20:20:10 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2011-05-11 23:56:13
Posty: 85
Lokalizacja: DWL
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Blue Cat X]
Witam Ponownie szanowne Gremium Pedagogiczne i składam następujące zapytanie:

Co w trawie puszczy :mrgreen: :?: :

http://allegro.pl/pilnie-sprzedam-yamah ... 29527.html

Coś mi tu nie kaman ale co ja tam wiem...

Pozdro!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-05-25 20:20:10 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2011-05-25 20:47:19 
Legenda forum

Dołączył(a): 2008-04-10 22:54:31
Posty: 4037
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Czarny
Obecne moto: YZF 600R
Sprzedaje forumowicz, mozna znalezc na forum ogloszenie.

Co do moto moge tylko powiedziec, ze malowany caly.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-05-25 22:02:22 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2011-05-11 23:56:13
Posty: 85
Lokalizacja: DWL
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Blue Cat X]
A szkoda że pomalowany - nie żebym coś miał przeciwko jeno powiem, że szkoda że nie ma ori malowania...

Dzięki i Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-06-12 14:14:15 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2011-05-11 23:56:13
Posty: 85
Lokalizacja: DWL
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Blue Cat X]
Powitał po pewnym czasie nieobecnosci - przybyło trochę włosów, brudu pod paznokciami no i ochoty na sfinalizowanie marzeń...

Otóż na alledrogo pojawił się taki potworek:

http://allegro.pl/yamaha-yzf600r-thunde ... 07278.html

Mając na uwadze fakt, iż nie wszystko złoto co się świeci - proszę o info dlaczego mam go nie kupić :shock:

Wydaje się taki piękny, wręcz zbyt piękny. Może ktoś mieszka obok kolegi i móglby cosik obadać -

Dodam, iż nie wszelaka pomoc zostanie nagrodzona, jeżeli ktoś pokwapił by się do WRO po:

http://rarytas.sklep.pl/files/products/ ... _750ML.jpg (nie umiem wklejać obrazków :cry: )


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-06-12 15:34:23 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2009-05-21 10:26:59
Posty: 96
Lokalizacja: Łomża
Sprzęt ewidentnie wypicowany. Malowane wszystko i co kto lubi. Ja bym go nawet nie oglądał. Możliwe że technicznie jest OK. Ale tłumik od modelu starszego, malowanie od nowszego. Wolałbym zdecydowanie coś delikatnie poobcieranego, ale w originale. To wygląda na składaka. Do tego przy tej cenie można znaleźć naprawdę ładnego kotka.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-06-12 16:38:59 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2010-08-13 11:38:35
Posty: 962
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
przy takiej skali polerek i malowania to możliwe że ktoś po prostu chciał sobie moto w świetnym stanie utrzymać no i mu się udało
ale za taką kase to bym go nawet nie oglądał, szkoda zachodu, bo może się równie dobrze okazać że był zgruzowany zupełnie...

p.s.
akurat tłumikiem to bym się najmniej przejmował :P mi też się znacznie bardziej właśnie taki stary podoba, te nowsze czarne są paskudne.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-06-23 22:48:42 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2011-05-11 23:56:13
Posty: 85
Lokalizacja: DWL
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Blue Cat X]
Witam, po dłuższej przerwie - zastanawiałem się czy stworzyć osobny post, czy pisać dalej bo jak zauważyłem ja oraz co niektórzy (jakieś 95% stałych bywalców) - odbywa się tu akcja pt: pojawiam się i znikam:


zenek9384: czy to moto jest oki i link do http://www.allebardzodrogoo.pl
postuf: 1

forumowicz A: ja bym nie brał, bo &^!@&*@&^!&% itp
postuf >~20

Forumowicz B: na pewno ewidentna lipa, bo &@**(^@&($@(#&#@

itd, potem jakoś słuch po gościach zanika i gdyby nie pomoc pewnej bratniej duszy, być może mógłbym się zaliczyć do tej ostatniej grupy...ale o tym za chwilę...

Jak co dnia obudziwszy się i przeciągając się, spoglądając na zegarek, drapiąc się tu i ówdzie, po chwili znowu po ówdzie zadałem sobie pytanie: co ja kurwa robie tu?? Nagle, chcąc zamknąć oczy i pragnąc wrócić do krainy królewny śnieżki i siedmiu krasnoludkuf poczułem jakby ktoś mi bejzbolem przez grzbiet przeświecił: i ten głos wewnętrzny - MIAŁEŚ OGLĄDAĆ SPRZĘTA !! Się pytam jakiego sprzęta?...i znowu ta odpowiedź: tego co się z gościem umawiałeś...KOTA miałeś oglądać!!

AAaaaaaaaaaa!!! szybkie spojżenie na zegar: 9:36, w sumie nie tak strasznie, tel do kumpla czy nie chciałby się pierd@#nąć 350 kilosów, słysząc jęki rozpaczy kumpla i jego walki wewnętrznej z chęcią pozostania przy królewnie śnieżce (swoją drogą okazało się że moja jest w wersji blonde, a jego hm...miała włosy na nogach:)) - stwierdziłem krótko - jedziemy za 30 min i rozłączyłem się, wszamałem co było pod ręką i ruszyłem w traskę, zabierając kumpla ze sobą - i tak zleciało 2 godzinki...

Po przyjechaniu na miejsce zobaczyłem takie o coś:

http://zapodaj.net/fa81155e80a2.jpg.html
oraz
http://zapodaj.net/10b31b6a27e9.jpg.html

Sprzęt został odpalony, przeglądniety pobieżnie i oblatany - ale to co można byłoby nazwać oblataniem to nie było zwykłe siadam sprzęgło klik 1 ,gazu eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeennn.
To było coś, czego jeszcze nie było mi doświadczyć było sprzęgło, klik 1, gazu w baaaardzo rozsądnych ilościach: eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen(kurwa ale to zapierdaaaaaala!!!!!!!!!!), achtung! skrzyżowanie... hamulec... prawa czysta, gazu eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen, klik 2 (wejszła pięknie) i gazu eeeeeeeeeeeeeeeennn i nawrotka....raptem teraz stwierdzam, że odkręciłem jakieś 15% możliwości ale co to kurna było!!! Po powrocie na miejsce docelowe widząc uchodzącą niepewność na oczach kolegi sprzedawcy poczułżem jak adrenalina powoduje delirium, które można poczuć jedynie w kontakcie z eeeeeeee - rozmażył się ja!!!!

Moto ma komin skorpiona, stalowy oplot w ham, i xenony ale to po fakcie stwierdzono...kurna chyba nie zasnę !!

A teraz pytanie do wszystkich: Co to za sprzęt(w sensie czyj) i pytanie brać od razu, czy troszkje później?? Widzę po niektórych ucieszonych mordach, że ktoś wie co w trawie puszczy :)
Żeby nie było textów w stylu "a to zdrajca:)" itp. - kolega oświadczył, że jak wezmę to będzie dobrze, jak nie to również....no mówcie do mnie robaczki!! hahaha, dla szczęśliwego pierwszego kto zgadnie co to i mnie skutecznie zniechęci stary dżony łoker:)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-06-23 23:23:57 
Legenda forum

Dołączył(a): 2009-07-15 23:58:19
Posty: 3245
Lokalizacja: ELE
Płeć: Mężczyzna
Telefon: czarny
Obecne moto: r1100gs
Czyżby moto z Turka?? Członek RS sprzedaje swojego kota?? Mielony łajzo :sniper:
Na posiedzeniu RS będziesz za karę siedział pod stołem chyba jak sprzedasz :mrgreen:

Ja powiem tyle, sprzęcik fajny, gdzieś tam lekko podmalowany, trzyma się kupy, z Mielonym parę km zrobiliśmy razem, polecam :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-06-23 23:37:51 
electronic supersonic

Dołączył(a): 2008-08-04 21:17:27
Posty: 1717
Lokalizacja: Koło Koła
Płeć: Mężczyzna
Telefon: czarny
Obecne moto: Tiger 1050
Jeśli juz to Z Turku nie z Turka


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-06-23 23:46:30 
CO tu smarować - gość kuma co kotu potrzeba i co kot powinien sobą reprezentować...
Utrzymany nieźle - smaczki wymuskane przez tatusia... gimnazjum szaleje... ale to chyba nie o to chodziło...
Bierz - lepszych chwilowo nie ma na alle... i do końca sezonu raczej nie będzie...
Ręczę lewą ręką - bo prawa musi zostać :mrgreen:


Góra
  
 
PostNapisane: 2011-06-24 00:01:29 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2011-05-11 23:56:13
Posty: 85
Lokalizacja: DWL
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Blue Cat X]
And the winner is:

1. Wojt@s
2. Robgie
3. miąchal

Jakoś sobie chłopaki będziecie musięli poradzić z Dżonym, no ale lepiej 3 na jednego niżeli 10...

z(miasta)Turka to jest lepsza forma:)

A tu prawidłowa odpowiedź dla tych co niewiedzieli, nie chcięli uwierzyć:)

http://zapodaj.net/531f79c23521.jpg.html

Pozdro

Bro się należy za sprzątanie - Miąchal


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-06-24 09:23:37 
Legenda forum

Dołączył(a): 2008-04-10 22:54:31
Posty: 4037
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Czarny
Obecne moto: YZF 600R
Od razu poznalem po kilku sczegolach, ze mielonego.... w ubiegly weekend dokladnie mi pokazywal co wypucowane w kocie :lol:

Z drugiej manki nie wiedzialem ze chce sprzedac tak szybko :)

Mielony nie mow, ze na Lesiowego dreslana chcesz sie przesiasc :lol:

PS "Z Turku"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-06-24 13:07:32 
Człowiek Szafka

Dołączył(a): 2008-12-03 13:04:26
Posty: 2647
Lokalizacja: Pulki k.Puław
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 693183962
Obecne moto: VFR 800 FI 2000r
Ech Mielony chce oddać "the blue cats" :(
Tak pięknie się komponuje z z innymi niebieskimi kotkami i moją vfr-ką.
Misiek666 wiesz że te koty dobrze jeżdżą jak na zloty dobijają??
:lol: masz święty obowiązek stawiać się na większości spotów i zlotów i pić na umór :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-06-24 15:10:31 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2011-05-11 23:56:13
Posty: 85
Lokalizacja: DWL
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Blue Cat X]
Heh alkohol naszym wrogiem - trza go w mordę lać. Generalnie wszystko jest na dobrej drodze, tylko trochę Mielonego muszę potrzymać w niepewności :)
Następny zlot generalnie mam nadzieje że w Sierpniu napijemy się...od upadłego...Waszego lub mojego:)


Uwaga ogłaszam konkursa - pytanie skąd pochodzi Mielony?? Z Turku czy z Turka??

Szatan Chyli Czoło !!!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-06-24 17:26:44 
Legenda forum

Dołączył(a): 2008-04-10 22:54:31
Posty: 4037
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Czarny
Obecne moto: YZF 600R
Mielonyyy.... machniem sie przednimi blotnikami zanim sprzedasz? :lol: :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org