Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Warto pomagać
PostNapisane: 2016-07-22 15:42:41 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2013-07-13 23:25:11
Posty: 6
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 667146911
Witam wszystkich bardzo serdecznie,
Nazywam się Ilona, jestem mamą już prawie 23 letniego Damiana, który od urodzenia choruje na mózgowe porażenie dziecięce, jest po złamaniu biodra, do którego doszło w trakcie ataku padaczki, samodzielnie nawet nie siedzi. Damianek to takie duże dziecko, które cieszy się z drobiazgów, a cierpi jak dorosły. Czasami chce mi się płakać, kiedy patrzę na cierpienie własnego dziecka. Jest coraz trudniej… Właśnie odebrałam wyniki i są złe . Okazało się że ma zbyt mało płytek krwi i żelaza ogólnie kiepsko . Najprawdopodobniej nadżerka żołądka znów dała o sobie znać . MASAKRA
Na stronie zrzutka.pl organizujemy zbiórkę na leczenie i turnus dla Damiana
BŁAGAM O ZROZUMIENIE
Wystarczy wejść i przekazać symboliczna zł a w ciągu 5minut wpłata będzie widoczna .
https://zrzutka.pl/d5hsgu

Jako samotna matka nie jestem w stanie zebrać potrzebnej kwoty na leczenie Damianka, a przede wszystkim na zapewnienie środków, które pozwoliłyby mu ulżyć w cierpieniu. Zapewnienie wszystkiego, czego potrzebuje jest bardzo drogie. Leczenie zębów, czy turnus rehabilitacyjny trzeba opłacić z własnych środków. Chciałabym prosić ludzi o wielkim sercu o zrozumienie i pomoc. Koszt turnusu to około 4000 zł.
Dotychczas w miarę możliwości starałam się korzystać ze wszystkich możliwych form usprawniania syna. Damian był leczony w Specjalistycznym Szpitalu Kompleksowej Rehabilitacji i Ortopedii Dziecięcej "Górka" w Busku Zdroju, Ośrodku Rehabilitacji i Hipoterapii "MAGDALENKA" w Wiatrowie, Ośrodku Leczniczo-Wypoczynkowym w Polańczyku, w ośrodku w Darłowie i Mielnie.
Po każdym pobycie można zauważyć dużą poprawę. Damian bardzo dobrze odbiera zmianę klimatu, co mobilizuje go do ćwiczeń i walki z własną chorobą.
Błagam o pomoc. Odpowiem na wszelkie Państwa pytania, rozwieję wątpliwości, serdecznie też zapraszam by nas odwiedzić i poznać Damianka osobiście, on uwielbia poznawać nowych ludzi.
Damiankowi można pomóc wpłacając nawet symboliczną złotówkę na jego subkonto:
Fundacja Dzieciom ,,Zdążyć z Pomocą”
ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
Bank BPH S.A. 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
Wpłaty zagraniczne: Kod SWIFT (BIC) BPHKPLPK
PL 48 1060 0076 0000 3210 0019 6523 (darowizny w USD)
PL 11 1060 0076 0000 3210 0019 6510 (darowizny w euro)
Zawsze z dopiskiem: 34 Lackowski Damian Łukasz - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia


Dane kontaktowe:
Damian Lackowski, ul. Długa 77, 89-652 Łąg.
Tel: 667 146 911
damian.lackowski@interia.pl, www.dzieciom.pl/34


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Warto pomagać
PostNapisane: 2016-07-22 15:42:41 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org