Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-12-26 17:51:53 
Niemowlak

Dołączył(a): 2012-04-09 03:39:23
Posty: 39
Lokalizacja: Lędziny
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fz6n s2
maszyna super! sam muszę mojej kupić taką kanapę! napewno wygodna co? napisz mi coś o niej:)

co do ługu mogłeś poczekać bo ja kupiłem na allegro za 230zł oem z salonu tez.. w kolorze. I potem widziałem ten sam sprzedający sprzedawał taką samą w Twoim kolorze:) Maszyna świetna! Nie ma co liczyć kasy to tylko rzecz nabyta:)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-12-26 17:51:53 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2013-12-26 20:01:55 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2013-12-04 11:49:17
Posty: 12
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6N Silver Storm
Kanapa jest francuskiej firmy Topsellerie ( konkurencja firmy Bagster, we Francji uznawana za ten sam poziom lub nawet lepiej) podwójny żel dla kierowcy i pasażera. Na stockowej po 300km dupa mnie już bolała, tu jest bez porównania.
Kanapę zamawianiem na stronie producenta ale z gotowych nie projektowaniem sam bo była tańsza. Ale można sobie u nich zaprojektować taka jaką się chce.
Co do pługu to trochę się sfrajerowałem ale trudno. Kuzyn do gsr 600 kupił z serwisu na promocji osłony chlodnicy przecena z 1600 na 300 ( ciekawa marża) no ale mu się udało.

Dzisiaj zamontowałem osłonę metalową chłodnicy kupiłem taka z allegro http://allegro.pl/oslona-chlodnicy-fazer-fz6-fz-fz-6-s1-2-chlodnica-i3830726553.html całkiem fajnie to wyglada przy kolektorach wydechowych.
I zamontowalem sobie drugi klakson po drugiej stronie coby lepiej było słychać.
Jak będzie czas to może coś jeszcze zamontuje.

Takie pytanie co byście jeszcze do niej przez zimę dołożyli?
Myślałem o migaczach ale oryginał Led białe lub może tylna lampa Led
Co wy na to?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-12-26 22:17:47 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2011-09-07 17:54:43
Posty: 697
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Street Triple 675
A nie sprawiłoby Ci przyjemności, abyś tak coś dołożył do mojego moto? Przesłałbym Ci później zdjęcia :D :D :D


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
Administracja forum: admin@motocykl.org