Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-02-20 14:52:46 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3805
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
avalar napisał(a):
najlepsze jest to, że na tapatalk wyświetla się dobrze... szatańskie urządzenie...

bo zdjęcie może być albo rzeczywiście obrócone (inny układ pixeli) albo miec w atrybutach zapisane że powinno być wyświetlane pod kątem 90st. i teraz juz od implementacji silnika przeglądarki/strony/urządzenia tak naprawdę zależy czy obróci takie zdjęcie czy nie. dla tego wchodząc z bezpośredniego zdjęcia widzisz obrót, a z forum nie - przeglądarka inaczej analizuje te pliki. a tapatalk jeszcze inaczej =)

sfazowany napisał(a):
Niewidzialna wycieraczka na szybie w moto?

avalar napisał(a):
bardziej chodzi o późniejsze czyszczenie, bo syf tak nie przylega

kurka muszę sprawdzić bo ja zawsze z kasku muchy muszę odmaczać po lataniu co mnie wkurza do tego stopnia że przywykłem z jazdą z zaschniętymi (są troszkę jak trofea, przybywa ich z każdym kilometrem)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-02-20 14:52:46 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2019-02-20 20:31:01 
Legenda forum

Dołączył(a): 2018-08-01 19:28:01
Posty: 2284
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XV250 R1200GS CBF600
Ja mam wrazenie ze komary maja w D czy masz niewidzialna wycieraczke czy widzialna :) do nawoskowanych owiewek tak samo sie dzidy lepią... Na muchy woze ze soba nawilzona szmatke z mikrofibry, absolutnie najlepszy sposob :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-03-21 11:10:46 
Legenda forum

Dołączył(a): 2018-08-01 19:28:01
Posty: 2284
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XV250 R1200GS CBF600
avalar jak postępy z osłoną pod ogonem? Udalo Ci się to ogarnąć? Zdobylem cienką blachę która wyglada jakby się nadawała, jesli udało Ci się zrobic taką osłonę to chetnie bym podpatrzył jak Ci to wyszło :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-03-24 12:23:43 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2016-05-23 07:52:53
Posty: 500
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fazer S2
Heja, blacha już w garażu - wrzucę foty co i jak. Niestety przez ostatnie dwa tygodnie miałem mało czasu na cokolwiek przy moto.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-07-20 16:21:34 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2016-05-23 07:52:53
Posty: 500
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fazer S2
To pora troszkę odświeżyć :) Człowiek nawet nie zdaje sobie sprawy jak ma mało czasu...
Moto poskładane, śmiga elegancko :) (tfu tfu tfu).

Co tu się działo? Ano przez zimę starałem się:
- domyć,
- zrobić blachę nad wydech,
- wymienić zacisk tył,
- wymienić szybę,
- wyczyścić zacisk przód tył,
- płyny itd....

I wszystko się udało.
Leży mi GiPro, bagster, ori owiewki od GT (ale tutaj musiałbym wrócić do ori kierunków bo dziury są w owiewkach)

Parę fotek:
Inspekcja na wiosnę przez Młodego:
[ img ]

Owiewki, nowe nigdy nie zakładane, pod kolor:
[ img ]
[ img ]

Szyba:
[ img ]
[ img ]

Blacha:
[ img ]
[ img ]

Aktualizacja 20.07.2019r.
Wymieniony olej, padło znów na millersa:
[ img ]

Zakup dzięki blue7 z którego jestem mega zadowolony, dzięki blue7! Zestaw do czyszczenia łańcucha:
[ img ]
Tak to wygląda po rozpakowaniu:
[ img ]
I szczotki:
[ img ]
[ img ]

Jeszcze nie miałem czasu sprawdzić w praktyce, ale na pewno wygląda to, na dużo fajniejsze rozwiązanie niż szczoteczka itd.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-07-20 19:20:16 
Legenda forum

Dołączył(a): 2018-08-01 19:28:01
Posty: 2284
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XV250 R1200GS CBF600
Czyści pewnie lepiej niż oral-b :) jeszcze nie zrobiłem tej blachy nad wydech jak Ty, patrzylem jak się tam dobrać i myślałem że muszę rozebrać prawie cały ogon ale widzę że wyjąłeś sam plastik "bagażnika"... Ja muszę jeszcze cofnąć wydech bardziej do tylu bo jakiś geniusz zmieniajac wydech zamontowal tak ze kolano lewej puszki wydechu dotykało do plastiku "bagażnika" i wytopiło w nim dziurę. Czyli pewnie i tak i tak czeka mnie rozbieranie ogonka.

Zakładaj owiewki, ciekawe jak będzie wyglądał :) oryginalne kierunkowskazy może nie da najładniejsze ale przynajmniej dobrze widoczne.

Widzę że masz podobny alarm do mojego, czy też masz funkcję pikania jako przypomnienie o włączonym kierunkowskazie? Ja bardzo lubię tą funkcję (szczególnie lubię obserwować pieszych i kierowców rozgladających się co to za dźwięk :D) ale doszedłem do tego że alarm wpięty w układ kierunkowskazów powoduje zmianę rezystancji obwodu i sporadyczne miganie kierunków jakby spaliła się żarówka, czyli czasami migają szybciej. Wymieniłem już żarówki i sprawdziłem kable. Nie chcę rezygnować z pikania alarmu, nie chce mi się też go rozbierać wiec wymieniam przekaźnik kierunkowskazów na ten pod ledy który zawsze pulsuje tak samo. Będę musiał pilnować żarówek sam... :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-07-23 12:03:42 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2016-05-23 07:52:53
Posty: 500
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fazer S2
sfazowany napisał(a):
Czyści pewnie lepiej niż oral-b

Przekonam się :D Zdam relację :)

sfazowany napisał(a):
jeszcze nie zrobiłem tej blachy nad wydech jak Ty, patrzylem jak się tam dobrać i myślałem że muszę rozebrać prawie cały ogon ale widzę że wyjąłeś sam plastik "bagażnika"... Ja muszę jeszcze cofnąć wydech bardziej do tylu bo jakiś geniusz zmieniajac wydech zamontowal tak ze kolano lewej puszki wydechu dotykało do plastiku "bagażnika" i wytopiło w nim dziurę. Czyli pewnie i tak i tak czeka mnie rozbieranie ogonk

Rozumiem, rozbieranie łatwizna, więc na pewno dasz radę :) Ja mogę powiedzieć, żę blacha robi robotę i jest czyściutko pod kanapą i najważniejsze przy zamku :)

sfazowany napisał(a):
Zakładaj owiewki, ciekawe jak będzie wyglądał oryginalne kierunkowskazy może nie da najładniejsze ale przynajmniej dobrze widoczne.

Właśnie to jest problem, że ja mam LED i nie mam na razie czasu ich zmienić. Owiewki przykładałem ale ta dziura po kierunku jest dla mnie nie do zaakceptowania :)
Naważniejsze dla mnie, że jest cały zestaw montażowy, blaszki, nakrętki itd.

sfazowany napisał(a):
Widzę że masz podobny alarm do mojego, czy też masz funkcję pikania jako przypomnienie o włączonym kierunkowskazie?

alarm jest odłączony już przez poprzedniego właściela, ja nie podłączałem ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-07-24 01:05:35 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2017-02-23 13:22:05
Posty: 97
Lokalizacja: Inowrocław
Płeć: Mężczyzna
Telefon: play
Obecne moto: FZ6 S2
Cytuj:
ori owiewki od GT (ale tutaj musiałbym wrócić do ori kierunków bo dziury są w owiewkach)

A dlaczego chcesz wrócić do ori kierunków? U mnie ledowe kierunki są założone właśnie w tych otworach. Faktycznie trochę widać dziury. Jak wizualnie ci to nie odpowiada, zawsze możesz dodatkowo dołożyć jakieś zaślepki tych otworów. Widziałem na all....o zaślepki gumowe na tylne kierunki, może będą pasować również z przodu. Jak nie to dorobić z jakiegoś czarnego plastiku lub twardej gumy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-07-24 09:15:54 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2016-05-23 07:52:53
Posty: 500
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fazer S2
Simfan masz może fotę jak to wygląda? ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-07-24 10:07:36 
Legenda forum

Dołączył(a): 2018-08-01 19:28:01
Posty: 2284
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XV250 R1200GS CBF600
Pewnie o takie cuś chodzi, wpisz w allegro zaslepki yamaha, jest tego duzo ale na forum niektorzy pisali ze bywa slabo z dopasowaniem, nie zawsze wszystko ładnie funka..
https://allegro.pl/oferta/zaslepki-kier ... a3bc9daf17

Masz jeszcze opcje na kierunki led w zasadzie jako zaslepki;
https://allegro.pl/oferta/kierunki-led- ... asQAvD_BwE

Albo kierunku led na bazie oryginalnych obudów;
https://allegro.pl/oferta/kierunkowskaz ... 7069381973

[ img ][ img ]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-07-24 11:03:47 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2016-05-23 07:52:53
Posty: 500
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fazer S2
sfazowany o widzisz, dzięki :) Muszę to spróbować ogarnąć :)
Jest jeszcze jeden minus owiewek GT dla mnie - crash pady nie podejdą ;) Widziałem u kolegi Rafał Odo, że owiewki są podcietę ale jakoś do mnie ten pomysł nie przemawia :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-07-24 11:36:25 
Legenda forum

Dołączył(a): 2018-08-01 19:28:01
Posty: 2284
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XV250 R1200GS CBF600
Ups.. ja bym z crashow/gmoli nie rezygnowal, wiesz ze zlosliwosc losu tylko czeka az je zdejmiesz :) celowalbym w zrobienie takiego otworu przez ktory crash by wystawal poza owiewke.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-07-24 11:41:54 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2016-05-23 07:52:53
Posty: 500
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fazer S2
sfazowany jak już znajdę jakis wolny czas na te owiewki, będziemy mierzyć i kombinować ;)
Dokładnie tak, złośliwość losu jest straszna :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-07-25 00:46:54 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2017-02-23 13:22:05
Posty: 97
Lokalizacja: Inowrocław
Płeć: Mężczyzna
Telefon: play
Obecne moto: FZ6 S2
Sorry, dopiero teraz tu zajrzałem. Jutro zrobię fotki to podeślę, ale pewnie też późno wieczorem. U mnie owiewki nie są podcięte tylko zrobiony otwór na śrubę crashów, tak na samym koniuszku owiewki. Jest to trochę chałupniczo zrobione ale 20 lat temu to bym się przejmował, teraz wolę cieszyć się jazdą :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-07-25 11:38:51 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2016-05-23 07:52:53
Posty: 500
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fazer S2
Simfan będę wdzięczny!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org