Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 365 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2023-09-26 18:30:46 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2019-03-14 12:26:17
Posty: 275
Lokalizacja: wrocław
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: bmw s1000xr
blue7
Zdrowia Wam życzę przede wszystkim oraz dużych pokładów cierpliwosci w użeraniu się z bucami z TU .
Pewnego razu mój rower (ze mną na sobie) wyzwał na solówkę auto , skutkiem czego złamałem 3 żebra i kości śródręcza z przemieszczeniem . TU w swojej mądrości próbowało mi wmówić , że umówiłem się z włascicielem samochodu , żeby wyrwać ubezpiezenie . Nawet rzeczoznawca był zdziwiony taką interpretacją , więc rozumiem Twoje zażenowanie w 100%


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2023-09-26 18:30:46 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2023-09-26 21:46:51 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2014-08-17 12:43:43
Posty: 1156
Lokalizacja: Przemyśl
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Tracer 900 GT 2019
strażak dziękuję :) niestety ja rozumiem że TU muszą się jakoś tez bronić przed wymuszeniami które na pewno są parszywą praktyką ale co w takiej sytuacji mają robić ci ktorym faktycznie zdarzyło się przypadek losowy i muszą udowadniać nie wiadomo jakie racje będąc z góry traktowanym jak złodziej. Bardzo niechętnie niestety nastawia to w ogóle do kwestii ubezpieczeń i kontaktu z jakimikolwiek ofertami. Jakiś czas temu byłem normalnie zawrzeć umowę OC samochodu bo robie to tradycyjnie w biurze i słyszałem słowa innego klienta który został podobnie zlany, myślałem że gość przesadza ale skwitował to tak - jak trzeba składkę zapłacić to wszystko ładnie i pieknie ale jak się coś wydarzy to udają że Cię nie znają - celnie i w punkt.

Ogolnie to wybrnąłem w kwestii motocykla z tego bo serwisowałem w GOC Yamaha w Rzeszowie gdzie kupiłem moto od nowości i nie było cienia wątpliwości jak motocykl by dbany. Przez to za pośrednictwem serwisu zjawił się ktoś chętny odkupić i odbudować moje moto, wiec mie musialem wystawiac motocykla na aukcje i znowu szukac posrednika który swoją dolę też urwie. Nie chciałem już nawet wracać do tego motocykla tak czy inaczej bo raz że widok go do połowy rozebranego działał na mnie kiepsko a dwa to nie wiedziałem jakie to moto będzie po odbudowie oraz ile bym musiał do tego interesu dołożyć. Wiem że moto jest już sprawne i cieszy nabwycę z czym i mi jest lżej bo wkladam całe serce w utrzymanie motocykli i samochodów które mam, tu nie ma oszczędzania na czymkolwiek, mnie to po prostu cieszy jak sama jazda. Dziś jak ktoś jeździ Tracerem nadal to i ja się z tego cieszę, z Fazerem było podobnie.

Zostały mi jeszcze stelaże kufrow bocznych i trochę akcesoriów które z czasem jak nie oddam za ubezpieczenie to będę musiał sprzedać.
A pro po motocykla jeszcze to gmole nie były nawet ryśnięte przy wypadku, motocykl oparł się na lewym kufrze bocznym i na nim oparty tarł po ziemi aż nie trafił na trawę gdzie go podbiło i się zrollował do góry kołami co uszkodziło kokpit oraz przód motocykla. Z tego wyniknęło uszkodzenie zawieszenia przedniego w całości i plastiki, stelaże pourywane, prędkość mała ale pechowa końcówka ślizgu. Kufer centralny Maxia pękł na pół od mocowania płyty M5 gdzie też urwał się ząb przy zamku.

Z tego wszystkiego naprawdę spoko jest posiadać assistance które zabrało motocykl do domu, po 2 godzinach od zdarzenia moto było w domu i całkiem godnie potraktowane i przywiezione bez większego uszczerbku. Załatwiłem to sam będąc w karetce a żona została na miejscu dopilnować wszystkiego i ktoś z rodziny zawiózł ja potem do domu ale najpierw odwiedziła mnie w szpitalu. Dziś umówiłem się na kolejną sesje rehabilitacyjną, uwaga uwaga 21 listopada startujemy :D na szczęście leczę się też prywatnie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2023-10-08 19:28:19 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2016-05-23 07:52:53
Posty: 500
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fazer S2
Panie blue7 dużo zdrowia! Całe szczęście, jesteście nadal z nami i z całkiem dobrymi humorami jak widzę


Co do TU to powiem może troszkę na przekór, ale byłeś szczęśliwym człowiekiem do tego feralnego wydarzenia jak widać nie tylko ja czy Ty mieliśmy przejścia (w zeszłym roku AXA chciała teściowej na siłę udowodnić szkodę całkowitą auta, gdzie wgniecione zostały drzwi i błotnik)

Jeszcze raz zdrowia, szybkiej i efektywnej rehabilitacji i żeby sprawność była jeszcze lepsza niż przed wypadkiem.

Tak humorystycznie

https://youtu.be/Zx4gC9teA5s?si=FMm8xCAS6Bd_uAIu


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2023-10-16 20:09:44 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2020-01-05 20:24:48
Posty: 485
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 S2
Dawno mnie nie było na forum i tu takie wieści :x
blue7 zdrówka przede wszystkim życzę i głowa do góry. Na szczęście Wasze życie się nie skończyło w tej całej sytuacji, a że jesteście jeszcze młodzi to kupę lat przed Wami na :moto: Jeszcze raz wszystkiego dobrego :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2023-10-16 21:46:55 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2014-08-17 12:43:43
Posty: 1156
Lokalizacja: Przemyśl
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Tracer 900 GT 2019
Dziękuję Janusz81 i avalar. Mało brakowało ale mieliśmy to szczęście tamtego dnia jakby nie patrzeć było blisko napisów końcowych. Mam nagranie z tego dnia jak się przebieralismy w przeciwdeszczowki na przystanku coś sobie śpiewała żona moja że "zabierzesz mnie do gwiazd" :D a ja odrzekłem że do gwiazd to ja jeszcze nie chcę no i zaśmieliśmy się :lol: dziwnie się poczułem jak odkryłem to nagranie ostatnio. Nie mniej jednak widzę że wypadków jest mnóstwo i jakoś się uchowaliśmy więc będzie nam dane być tu razem z Wami nadal :moto:. Dzieki raz jeszcze!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 365 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
Administracja forum: admin@motocykl.org