Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 364 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-01-03 09:27:42 
Legenda forum

Dołączył(a): 2007-08-28 13:23:30
Posty: 4620
Obecne moto: jamaha pw 50
jaquzie napisał(a):
za dużo masz tych kotów (Obecne moto: 2 x Kot ) i Ci się w głowie już poprzewracało :lol:


+1 co mu w głowie poprzewracał, razem czy :shock: a i na podwórku pewnie kilka się znajdzie :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re: VII Zlot Forumowy
PostNapisane: 2012-01-03 09:27:42 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2012-01-03 18:36:34 
a spray i tak wezmę :mrgreen:


Góra
  
 
PostNapisane: 2012-01-03 19:23:41 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2009-03-06 23:13:29
Posty: 340
Lokalizacja: Berlin
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Suzuki GSX 1300R
Spoko, spoko, ja też mam już niespodziankę przyszykowaną na zlot :P

A tak wracając do tematu przewodniego to kto się podejmuje organizacji w tym roku? Czyżby nasi stali organizatorzy? Bo jak tak to może warto by było coś nad samym morzem zorganizować, bo w tym momęcie południe kompletnie odpada?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-01-03 21:49:16 
Niezastąpiony Skarbnik

Dołączył(a): 2009-02-14 01:59:50
Posty: 328
Lokalizacja: كوزتسالين
Płeć: Kobieta
Telefon: الوردي في الزهور
Obecne moto: HONDA CBR 600 F4 06
Stali organizatorzy poszli na emeryturę i przyjadą teraz na gotowe :lol:
W związku z tym zlot nie będzie nad morzem, bo był tam rok temu (100 km do morza które trzeba było pokonać z Czaplinka, dla nikogo nie stanowiło jakiegoś problemu).

Tak czytam te wszystkie posty i mam jedno pytanie: gdzie są konkrety???
Jest styczeń, do zlotu co najwyżej 4 miesiące z małym haczykiem, na razie to tradycyjne bicie piany.

Organizacji tegorocznego zlotu podjął się stoodent, więc będą to okolice Wawy, w związku z tym proszę o konkretną pomoc dla kolegi a nie klepanie kolejnych, nic nie wnoszących postów (nie do wszystkich to jest adresowane). Fajnie jest pisać życzenia, ale może tak jeden z drugim raczyli pomóc w ich realizacji, bo pisać to ja też dużoooo mogę...

Proszę o konkrety, co, gdzie, za ile i jak może dana osoba pomóc?
Jeśli ktoś ma pomysł na jakiś konkurs to niech pomoże go zorganizować, a nie napisze, że chciałby aby był (to nie jest lista życzeń do św. Mikołaja, bo grudzień już minął :lol:).

Wraz z Marcinem organizowaliśmy 2 zloty na ok 80 osób i wiemy jaki jest ogrom pracy aby to ogarnąć logistycznie, jak wyglądają rozmowy z ośrodkami, zbieranie zaliczki i stres czy się uda ją zebrać, bo deklaracje swoją drogą a kasa swoją, czy pogoda dopisze itp. No organizację tego poświęca się własny czas kosztem bliskich i dzwoni z własnego telefonu, liczy, negocjuje itp., więc nie wymagajcie cudów od jednego czy dwóch organizatorów, że wszystko Wam załatwią, bo się nie da...

Odnośnie atrakcji, były propozycje zorganizowania paintball'a, quadów ale...chętnych było za mało, więc pomysł upadł. Nie oszukujmy się, ale na 80 osób, 20 chętnych albo mniej to nikt nie dam nam atrakcyjnej ceny na tego typu zabawy. Zajęcia z pierwszej pomocy też miały być ale Leśmian nie dotarł (na forum TDM są na każdym zlocie i uważam to za bardzo dobry pomysł).

Propozycje "atrakcji" bez pobytu z jednego z ośrodków z którym negocjowaliśmy:

PROPOZYCJE ZABAW INTEGRACYJNYCH DLA OK. 70 OS.

NA WESOŁO…

Uczestników podzielimy na grupy które będą ze sobą rywalizować w poszczególnych konkurencjach każdy z każdym.

Narty drużynowe- wyścig na 3-4 os. nartach
Wieża ze skrzynek-zabawa z asekuracją- kto wejdzie wyżej ( po jednej osobie z drużyny, pozostałe osoby pomagają)
Gra w dwa ognie-rywalizacja dwóch zespołów polegająca na zbiciu przeciwnika poprzez dotknięcie gracza piłką
Kładka małego Johna-pojedynek na pałki toczony na kładce
Bieg w workach
Kalambury- zagadki wypowiedziane poprzez mimikę i gesty
Sztafeta na rowerkach go-kart
Rzut gumiakiem lub podkową
Drwale- drużynowo tniemy pale na czas
Drużynowe przemieszczanie wozu na czas z jednego do drugiego punktu
Przeciąganie liny
Bieg w workach

Całkowity koszt imprezy : 6 500 zł netto ( doliczono ubezpieczenie uczestników, obsługa, woda)

MANEWRY WOJSKOWE...

Znają Państwo zabawę w wojsko?
Zabawę z licznymi zadaniami połączoną z umiejętnością
poruszania się w nieznanym terenie, z przedmiotami militarnymi?

Zapraszamy zatem Państwa na ciekawą, pełną wrażeń przygodę.
Uczestnicy - Poszukiwacze oprócz ducha walki opanują rozeznanie terenu.

Zabawa polega na przemieszczaniu się z miejsca na miejsce wytyczonego przez organizatora wyprawy. W czasie wyprawy na uczestników czekają liczne niespodzianki i gry sytuacyjne
(rzut granatem/śnieżką do celu, budowa szałasu/igloo , tor przeszkód na czas itp.)
Na zakończenie zmagań zapraszamy na wojskową grochówkę; grzańca na rozgrzanie oraz pieczenie kiełbasek na ognisku.

Całkowity koszt imprezy: 8 000 zł netto (doliczono ubezpieczenie uczestników)

EKSTREMALNA JAZDA W EKSTREMALNYCH WARUNKACH

Offroadowe przeprawy samochodami terenowymi po ciekawym terenie; 18 samochodów terenowych; ekstremalna jazda dla każdego.

Przejazd po terenach kopalni i elektrowni Bełchatów; wjazd na taras widokowy odkrywki; następnie emocje bez granic (każdy z uczestników przejedzie odcinek specjalny – ok. 7 minut każdy);

Koszt całej imprezy (ubezpieczenie) 29 000 zł netto

Czaplinek "Kusy Dwór"

"- na ta grupę potrzebne byłoby 4 quady przez 4 godziny (yamaha valvoraine350) koszt 3200 zł./brutto"
- dla tych co mają problemy z liczeniem przy grupie 80 osobowej wychodzi ok 3 minuty jazdy za 40 zł

"Paintball generalnie grupowo od 10 osób. mozna sie określic przed samą imprezą . Koszt z 100 kulkami około 70 zł./os."
Cytaty to oryginalna pisowania kierownika ośrodka.

Ośrodki mają zazwyczaj podpisane umowy z firmami, które organizują tego typu rozrywki i nie ma możliwości zrobienia czegoś tańszego własnym kosztem na terenie ośrodka.

Organizator przy tego typu imprezach podpisuje umowę, która obciąża go odpowiedzialnością (ubezpieczeniem) za to co się może wydarzyć w czasie imprezy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-01-04 02:00:28 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2009-03-06 23:13:29
Posty: 340
Lokalizacja: Berlin
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Suzuki GSX 1300R
To jak się ma odbyć gdzieś w centralnej Polsce to może:
1. Zalew sulejowski - byłem tam kiedyś i całkiem urocze miejsce.
2. Kamieńczyk - niedaleko Wyszkowa i nad Bugiem.
3. Wilga - niedaleko wisły i dużo lasów
4. Warka - nad pilicą, podobno ładnie.
5. Gdzieś nad Narwią?

Tak mi spontanicznie przyszło do głowy, ale wiem że te miejsca są w miarę przygotowane pod względem infrastruktury.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-01-04 09:06:01 
Legenda forum

Dołączył(a): 2007-08-28 13:23:30
Posty: 4620
Obecne moto: jamaha pw 50
Ja mam propozycję i nie jest to centrum, bo w centrum nic sensownego nie znalazłem:

miejsce: http://ostoja.koninki.pl/ -właścicielem jest motocyklista(był tam np. zlot transalpa)

parę zdjęć: http://www.koninki.pl/strona-glowna/gal ... album.html
http://ostoja.koninki.pl/strona-glowna/ ... album.html

Wszystko co się dowiedziałem przekazałem Stóó, dziś jeszcze będę miał wycenę, będzie to w okolicach 200zł/os za 2 noclegi ze śniadaniem, piątek ognisko ze swoim prowiantem i alko, sobota ognisko/grill z ich propozycji menu(kiełby, kaszany, karkówy, szaszłyki, samlec ze skwarkami, warzywa kons, surówki, dodatki, 2 beczki piwa, herbata).

Podoba się?

Jak tak to podamy więcej szczegółów.
Ja ze Stóo byśmy to ogarnęli.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-01-04 10:16:11 
Człowiek Szafka

Dołączył(a): 2008-12-03 13:04:26
Posty: 2647
Lokalizacja: Pulki k.Puław
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 693183962
Obecne moto: VFR 800 FI 2000r
Chcemy zlot na bogato??
Zróbmy na bogato :D
Od razu zaznaczam nie uznajemy czegoś takiego jak zaliczki.
Termin wpłat będzie się kończył na 3 tyg przed zlotem.
Nie lubimy niespodzianek tylko konkrety :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-01-04 13:26:18 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2011-09-05 16:57:28
Posty: 908
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 S2 GT 2008
Jestem jak najbardziej za fajnie się zapowiada :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-01-04 14:12:42 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2009-03-06 23:13:29
Posty: 340
Lokalizacja: Berlin
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Suzuki GSX 1300R
Ja jestem ZA ! :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-01-04 14:28:02 
Legenda forum

Dołączył(a): 2007-08-28 13:23:30
Posty: 4620
Obecne moto: jamaha pw 50
No to pytanie kto chciałby pomóc przy konkursach?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-01-04 15:10:48 
Główny Wódz Bractwa

Dołączył(a): 2007-03-27 11:57:43
Posty: 1123
Lokalizacja: Elbląg
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 735 200 934
Obecne moto: BMW K1600GT
Co do wersji zlotowej => patrz ankieta. Mała szansa na tzw "oficjalną " opcję. Oznacza to, że propozycja Delty + konkursy zręcznościowe (sugeruję trzy , cztery na moto), zorganizowane we własnym zakresie, praktycznie bez kosztów będą ok. Sobotnie ognisko zorganizowane przez ośrodek pasuje mi wielce. Czas odejść od wielkich improwizacji (szukanie gazet na rozpałkę, polewanie drewna benzyną itp). Osobiście chciałbym widzieć, że spotkanie ma jakąś zaplanowaną formę. Może jakaś mechaniczna muza? Zabiorę np. płytki Behemotha, Kvelertak, In Flames i inne nastrojowe romanse...
Uważam, że płatność z góry bezdyskusyjna.
Ośrodek OK. W organizacje na miejscu mogę sie włączyć.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-01-04 15:16:59 
electronic supersonic

Dołączył(a): 2008-08-04 21:17:27
Posty: 1717
Lokalizacja: Koło Koła
Płeć: Mężczyzna
Telefon: czarny
Obecne moto: Tiger 1050
Ja mogę zaproponować jeden fajny konkurs i na miejscu pomóc w zorganizowaniu go. Z tym że to z osoba odpowiedzialna wyjaśnię szczegóły żeby była niespodzianka jakby co.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-01-04 15:19:52 
Niezastąpiony Skarbnik

Dołączył(a): 2009-02-14 01:59:50
Posty: 328
Lokalizacja: كوزتسالين
Płeć: Kobieta
Telefon: الوردي في الزهور
Obecne moto: HONDA CBR 600 F4 06
Zbyszku, może konkursami się byś zajął?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-01-04 23:28:49 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2009-12-16 12:56:07
Posty: 344
Lokalizacja: Gród Kraka
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Szajsung
Obecne moto: BMW R1200GS ADV LC
Łeee :?: :?: :?:
Się zrobi z tego WódStok...
Mnie tam wystarczy kiełbacha, czyste... eee... powietrze i coby nasze amazonki się w kisielu poobtaczały.
Szkoda bo kameralność zatracimy.
Jak będzie wiejska kapela cięła walca na sześć i się schleje za naszą kasę to co mi po tym :?:
Nawet własnych myśli nie usłyszę a co dopiero muzyki V4 puszczanej do odcinki.
Mnie tam straczy pole, las, coby na kolano zejść (ba! pretenduję do barku nawet), jakie ognicho, zupka chmielowo - procentowa i kiełbaska.
No ale może już na to za stary jestem.
Boję się, że robiąc taką masówkę - zatracimy siebie i klimat.
Zamiast robić jakieś quasi konkursy - lepiej zrobić wspólny wypad grupą na jakieś jednodniowe zwiedzanko okolicy i żarełko w jakiej knajpie.
No ale to zdanie starego dojczowskiego hemeryta...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-01-05 00:16:49 
Główny Wódz Bractwa

Dołączył(a): 2007-03-27 11:57:43
Posty: 1123
Lokalizacja: Elbląg
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 735 200 934
Obecne moto: BMW K1600GT
Wygląda na to Ark, że większość ma podobne zdanie. Może dlatego właśnie tak się do siebie garniemy? To miłe.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 364 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org