Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-22 20:18:52 
Legenda forum

Dołączył(a): 2008-04-10 22:54:31
Posty: 4037
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Czarny
Obecne moto: YZF 600R
Robgie napisał(a):
ze my byliśmy chyba najgrzeczniejsi na zlocie

To najgrzeczniejsci wlaczaja alarmy w motocyklach innych przed 5 nad ranem ?
:mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 2009-05-22 20:18:52 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-22 20:33:33 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2008-09-19 21:38:05
Posty: 1133
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fz6S
Żebym wiedział, że nasi spece od elektroniki będą chcieli wcześnie rano rozmontować fazera na czynniki pierwsze to pewnie alarmu bym nie włączył. 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-22 21:34:33 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2007-11-12 15:23:03
Posty: 395
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Poznań
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: YZF600R
Grim napisał(a):
Żebym wiedział, że nasi spece od elektroniki będą chcieli wcześnie rano rozmontować fazera na czynniki pierwsze to pewnie alarmu bym nie włączył. 8)


zobacz ile straciles:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-22 21:44:25 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2008-09-19 21:38:05
Posty: 1133
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fz6S
A pewnie ;)
Widok ramy i reszty podzespołów porozrzucanych w kilkunastu miejscach - bezcenne.
Z drugiej strony - wybebeszyliby czujnik luzu i problem montażu wyświetlacza biegów byłby tylko wspomnieniem :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-22 21:52:56 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2008-08-17 21:11:53
Posty: 448
Lokalizacja: Małomice
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 509129655
Obecne moto: YZF 600R ThunderCat
Grim napisał(a):
Z drugiej strony - wybebeszyliby czujnik luzu i problem montażu wyświetlacza biegów byłby tylko wspomnieniem :)



a mi sie wydaje ze to Farez zostałby wspomnieniem :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-22 21:56:39 
Legenda forum

Dołączył(a): 2008-04-10 22:54:31
Posty: 4037
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Czarny
Obecne moto: YZF 600R
Cytuj:
a mi sie wydaje ze to Farez zostałby wspomnieniem Twisted Evil

Biarac pod uwage stan upojenia wszystkich wtedy obecnych kazdy scenariusz jest mozliwy :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-22 22:48:39 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2009-05-18 13:11:26
Posty: 77
Lokalizacja: Kobyłka
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 501652245
Obecne moto: Suzuki Bandit 1200 N
A kto niby był niegrzeczny??


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-22 22:49:31 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2008-09-19 21:38:05
Posty: 1133
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fz6S
Nemm napisał(a):
kazdy scenariusz jest mozliwy :mrgreen:

To może FZ1-kę by mi sklecili :P
Polak mądry po zawodach :?

BandytaSzymon napisał(a):
A kto niby był niegrzeczny??

prościej byłoby zapytać kto był :P


@down
EDIT:
Robgie - rzeczowo i treściwie, bez zbędnych upiększaczy ;)


Ostatnio edytowano 2009-05-22 23:05:48 przez Bartek, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-22 22:59:29 
electronic supersonic

Dołączył(a): 2008-08-04 21:17:27
Posty: 1717
Lokalizacja: Koło Koła
Płeć: Mężczyzna
Telefon: czarny
Obecne moto: Tiger 1050
A był ktoś niegrzeczny?? My Szymon o ile pamietam to poruszaliśmy jakieś zlożone tematy takie o życiu itp :D

głównie powtarzała się fraza ...... nie pierd.... polewaj.... czy jakos tak :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-23 20:43:40 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2008-02-03 20:08:05
Posty: 868
Lokalizacja: Kobyłka
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Ktm 950 sm
Najdziwniejsze jest to ze duzo sytuacji przypominam sobie dopiero jak ktoś o nich powie lub jak zobacze na fotce :D :D :D
Oby wiecej takich spotkań :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-23 23:23:22 
electronic supersonic

Dołączył(a): 2008-08-04 21:17:27
Posty: 1717
Lokalizacja: Koło Koła
Płeć: Mężczyzna
Telefon: czarny
Obecne moto: Tiger 1050
ha no wlasnie ty tez byłeś z nami.Rozmawialismy o negatywnym avatarze .miedzy innymi :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-24 10:03:21 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2009-05-18 13:11:26
Posty: 77
Lokalizacja: Kobyłka
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 501652245
Obecne moto: Suzuki Bandit 1200 N
Ja niektórych sobie nie przypominam wcale, i to mnie trochę przeraża :oops:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-29 11:48:04 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2008-12-07 13:47:18
Posty: 290
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 664 420 971
Obecne moto: RSVR
Witam wszystkich.
Wpadła mi w ręce ciekawa opowiastka i majac na uwadze jakże wspaniałą i koleżeńską atmosferę podczas zlotu w Borkach chciałem Wam przybliżyc zmagania ludzi z organizacją takowych tudzież podobnych spotkań. Jednym słowem u nas wypadło git!!! Przeczytajcie:

Autentyczny tekst rozesłany przez kierownika w jednej z
dużych polskich firm, gdzie pracuje masa normalnych osób,
które lubią się odprężyć.

Drodzy Koledzy!

W związku z bardzo bliskim już szkoleniem w Rowach, czuję się w obowiązku podjąć kolejny raz tę syzyfową pracę i zaapelować do Waszego człowieczeństwa, resztek instynktu samozachowawczego i sumienia (trudny wyraz, zjawisko sumienia nie jest wśród Was
powszechne, wiem). Jak wiecie szkolenie jest przeznaczone dla pracowników działów sprzedaży ze wszystkich spółek grupy A*****R. Znaczy to, Se oprócz nas będą tam również normalni ludzie. Dlatego proszę o przestrzeganie paru zasad, które pozwolą nam
przebrnąć jakoś przez ten kolejny ciężki Życiowy egzamin:

1. Nie awanturujemy się zaraz po przyjeździe o warunki zakwaterowania czy miejsce przy stole. Delikatnie zwracamy uwagę osobom odpowiedzialnym za zaistniałą sytuację i grzecznie proponujemy zmianę.
2. Nie upijamy się do nieprzytomności.
3. Nie wolno w Żadnym wypadku publicznie bić lub lżyć Jarka W.
4. Nie przewracamy stołów, krzeseł i ław.
5. Nie zasypiamy na krześle, ławce, fotelu ani na stole w trakcie trwania szkolenia czy integracji. Zakaz ten dotyczy również pleneru.
6. Pilnujemy się nawzajem i jak kogoś ogarnie słabość grzecznie, spokojnie i dyskretnie ewakuujemy kolegę na z góry upatrzoną pozycję.
7. Nie używamy cały czas wyrazów wulgarnych (np. zamiast powiedzieć "kurwa czy masz jeszcze te w dupę jebane papierosy, bo mi właśnie kurwa wyszły do chuja zajebanego" można powiedzieć "czy mógłbyś mnie poczęstować papierosem"; albo zamiast powiedzieć "do chuja! Widziałeś tę sukę z ... .,na pewno wali się jak dzika, o
ja pierdolę" można powiedzieć "widziałeś jaka fajna dziewczyna przyjechała z firmy..."
8. Nie bijemy się między sobą, a ewentualne kłótnie należy cicho przeprowadzać i nie wołać nikogo na arbitra.
9. Nie ryczymy jak dzikie zwierzęta.
10. Nie wycieramy podłogi kolegami z pracy ani ze spółek.
11. Nie pytamy kolegów, którzy mówią rzeczy, które wydają się nam absolutnie bezsensowne "głupi się robisz?"
12. Nie opowiadamy nikomu głupot i nie zanudzamy opowieściami o naszych pijackich bądź seksualnych osiągnięciach.
13. Z Zarządem rozmawiamy TYLKO na trzeźwo!!! Staramy się podczas rozmowy nie opowiadać głupot o naszych niesłychanych możliwościach, umiejętnościach osiągnięciach przyszłych, jak i minionych. W żadnym wypadku nie roztaczamy przed Zarządem wizji pojemności rynku w poszczególnych grupach asortymentowych. Podczas rozmowy nie należy trzymać rąk w kieszeniach, palić i wydmuchiwać dymu prosto w twarz rozmówcy, ani drapać się po genitaliach. Nie należy również obejmować rozmówcy ramieniem. Pamiętamy Se Członek Zarządu
naszej firmy nie jest "luźnym spoko ziomem".
14. W żadnym wypadku nie kiwamy ręką na Członka Zarządu Naszej Firmy.
15. Nie zmieniamy, klnąc na czym świat stoi, regulaminu gier i konkursów przygotowanych dla nas przez pracowników firmy szkolącej.
16. Jeżeli któryś z uczestników szkolenia nie będzie chciał pić każdej kolejki, nie ryczymy na całą salę "nie chlasz? -to po chuj żeś tu przyjechał"
17. Nie gwiżdżemy na obsługę, nie domagamy się gromkim głosem wódy, żarcia czy usługi seksualnej.
18. Nie wolno uniemożliwiać wejścia/wyjścia z zajmowanego wspólnie z kolegami domku/pokoju poprzez odbywanie tam długotrwałego stosunku płciowego.
19. Nie wolno oddawać moczu do umywalek ani pojemników na śmieci. Można to uczynić do klozetu lub pisuaru.
20. Jeżeli w trakcie zabawy ktoś wyłączy prąd, bo już najwyższy czas iść spać, należy jak najszybciej podać mu szklankę zimnej wody.
21. Przed pytaniem "czy jest tu coś do wypierdolenia?", przed wykonaniem "tąpnięcia w Bytomiu" bądź "pionizacji" sprawdzamy, czy jesteśmy we właściwym domku/pokoju. Nie wyłamujemy drzwi wejściowych do w/w obiektów "bo tam na pewno się schował!"
22. Szkody powstałe podczas kretyńskich, pijackich wybryków będą pokrywane z Waszego uposażenia, bez dyskusji.
23. Będąc pod silnym wpływem alkoholu nie przechadzamy się środkiem ośrodka wczasowego i nie informujemy całego otoczenia, Se jest luźno,
24. Chcąc odbić partnerkę w tańcu (o ile dojdzie do zabawy tanecznej) nie przypalamy nikogo papierosem ani nie odpychamy jak chłopca.
25. To nieprawda, Se wszystkie kobiety, które będą na szkoleniu mają ochotę pobzykać się z Wami i nie należy również wygłaszać komentarzy w stylu: "kurwa! Tę to bym jebnął..."
26. Zabraniam palenia i robienia setek zdjęć w trakcie szkolenia i integracji. W szczególności zakaz ten dotyczy Sebastiana. Jemu nie wolno dotykać aparatu w ogóle!
27. Nie odbywamy długotrwałych i głośnych stosunków płciowych w pomieszczeniu, w którym przebywają jeszcze inne, postronne osoby, które pragną odpocząć.
28. Nie obrażamy się wzajemnie i nie snujemy głupawych opowieści o rezultatach nieudanych eksperymentów niemieckich na ludności polskiej
29. Przed rozpoczęciem darcia mordy z treścią, która ma zachęcić napotkaną kobietę do natychmiastowego odbycia stosunku płciowego, należy się rozejrzeć i oszacować audytorium. Naprawdę nie wszyscy mają ochotę tego słuchać. Zdaję sobie sprawę z faktu, iż powyżej podjęte sprawy nie wyczerpują bardzo szerokiego
wachlarza Waszych możliwości. Jednakże jeżeli narobicie sobie i mnie wstydu zaprezentujemy się w obliczu koleżanek i kolegów z grupy A*****R, nie jako zgrany kolektyw sympatycznych ludzi, lecz jako banda wyzutych z resztek człowieczeństwa, zezwierzęconych skurwysynów i pijaków, to długo nie będzie Żadnego wyjazdowego szkolenia.



Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-29 12:18:49 
electronic supersonic

Dołączył(a): 2008-08-04 21:17:27
Posty: 1717
Lokalizacja: Koło Koła
Płeć: Mężczyzna
Telefon: czarny
Obecne moto: Tiger 1050
No powiem wam ze ja byłem na zlocie gsm i był to nasz ktoryś zlot z kolei (wtedy byłem jeszce abstynentem) to rano skladalismy sie bo w osrdku braklo 2 sztuk drzwi lazienkowych:D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-29 12:29:23 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2009-05-18 13:11:26
Posty: 77
Lokalizacja: Kobyłka
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 501652245
Obecne moto: Suzuki Bandit 1200 N
Można powiedzieć że u nas było wręcz nudno, następnym razem trzeba się będzie lepiej postarać!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org