Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-05-24 20:28:38 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2010-01-04 22:30:28
Posty: 190
Lokalizacja: Bielsko-Biala, Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 696191335
Obecne moto: FZ6 Fazer 04
no dzieki ;p
wypije za was browarka :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-05-24 20:28:38 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2010-05-24 21:50:24 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2009-12-12 23:24:35
Posty: 78
Lokalizacja: Siemiatycze/okolice (BSI)
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: YZF 600R ThunderCat
Ja również dołączam się do podziękowań dla organizatorów :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-05-24 23:39:09 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2009-07-09 14:01:28
Posty: 68
Lokalizacja: Strzelce Opolskie
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6S
marcelli napisał(a):
Warto było się przejechać te 600 km, żeby spędzić ten weekend w waszym gronie :mrgreen:
THX :)



to na nastepny raz lecimi razem ... ja niestety ten zlot odpuscilem z powodu studiow .. ale mysle ze na nastepny sie juz skusze, szczegolnie po takich recenzjach :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-05-25 07:39:01 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2007-10-11 19:35:47
Posty: 134
Lokalizacja: wladyslawowo
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: SUZUKI Intruder 1800
Dołączamy się do podziękowania za zorganizowanie tego spotkania.
Mogliśmy poznać większą ilość osób z forum :wink:
Takiemu komornikowi miło się dawało kasę :lol: (DOROTA i obstawa) :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-05-25 13:21:37 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2010-02-14 19:59:18
Posty: 79
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha Fazer FZ 6 S
hejka! R@dek napisal ze organizacja troszke kulala-zgadzam sie z tym-moje doswiadczenie-przyjechalem,przywitlem sie z Dorotka,kolegami i zostalo ustalone ze mam mieszkac w domku 28-poszedlem tam,zamkniete na 4 spusty wiec wrocilem i rozmawiajac ponownie z Dorota miala jakos sie odezwac do mnie by zalawic ta chate,niestety nie odezwala sie dosyc dlugo, a nie przyjechalem siedziec na parkngu podczas super pogody wiec sie zawinalem z powrotem ,wyslalem Dorotce smsa ze odjezdzam i wykreslilem sie ze sniadanka,co by nie robic klopotow.Nie jestem zadnym vipem ale mialo nie byc problemow gdy ktos przyjedzie niezapowiedziany i szuka miejscowki? Ciesze sie ze innym pasowalo i dziekuja za zorganizowanie takiej imprezy-moze za rok bedzie inaczej? Tyle ode mnie,trzymajcie sie!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-05-25 13:41:45 
Legenda forum

Dołączył(a): 2007-08-28 13:23:30
Posty: 4620
Obecne moto: jamaha pw 50
Jakby kolega był bardziej cierpliwy to by teraz nie narzekał. W sobotę wszyscy się albo rozeszli, albo rozjechali, więc ciężko było Dorocie zlokalizować mieszkańców tego domku jak nie odbierali telefonów. A jasnowidzem nikt nie jest żeby wiedzieć gdzie oni są i za ile wrócą. Także pretensje możesz mieć tylko do siebie.

a tak wogóle to widzę, że kolega od czasu zalogowania na forum nie raczył się przedstawić w powitalni i uzupełnić miejscowości w profilu, a jest to w regulaminie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-05-25 14:13:23 
Organizator

Dołączył(a): 2009-11-12 11:55:52
Posty: 61
Lokalizacja: Allenstein
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: SV 1000
r@dek napisał(a):
Wielkie dzięki dla organizatorów.... i dla wszsytkich za te chwile świetniej zabawy... ps. "Doriss i Nemmo nie martwcie się że organizacja troszkę kulała" :D pozdrówka dla wszystkich .. do następnego zlotu


Sprostowanie .... każde słowo w cudzysłowie proszę traktować z przymrużeniem oka ... dla niezorientowanych ( mr Tw... ) cudzysłów wygląda tak -----> ( " " ) ps. jakoś ludzie przybywali w nocy i mogli sobie znaleźć spanie obojetnie w jakim domku na podłodze i niepłakali ... to chyba na tyle... pozdrówki dla ekipy zlotowej oraz dla trójcy komorniczej :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-05-25 14:28:04 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2010-01-15 17:27:42
Posty: 681
Płeć: Kobieta
Obecne moto: Yamaha Thundercat
70 człowiekom pasowało! Ale zawsze muszi się 1 znaleźć co pomarudzi. Twardy, a wiesz jaka jest to sztuka dolecieć w piątek o 22 i dogadać się z pijokami? :mrgreen: Wystarczyło przyjechać, wykonać 2 telefony, wykrzyczeć "tadam jesteśmy :P " i nie stać jak te c..py na parkingu tylko normalnie iść do ludzi i się przywitać. Jakbyś się zechciał ruszyć troszkę, to napewno ktoś by Cię dorwał. Pod domkiem 11 zawsze się ktoś kręcił, to było takie małe epicentrum. Napewno nie było opcji Cię nie zauważyć. No chyba, że nie chciałeś... :wink:

DZIĘKI WIELKIE ORGANIZATORZY :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-05-25 14:31:41 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2009-07-08 12:27:11
Posty: 222
Lokalizacja: Jaktorów/Mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 606-346-789
Obecne moto: YZF 600R
No no Roxi , w sumie ja z chlopakami dzieki temu ze dolecielismy jakies 10 min po Was to mielismy juz wszystkich kolo siebie :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-05-26 00:44:41 
Pogromca Touaregów

Dołączył(a): 2009-05-05 15:32:30
Posty: 47
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: ERLAN
Dołączam się do podziękowań był to mój pierwszy zlot i napewno nie ostatni. Wielkie ukłony dla organizatorów :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-05-26 01:31:50 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2008-09-19 21:38:05
Posty: 1133
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fz6S
Wielkie podziękowania dla Organizatorów. Kawał solidnej roboty.
Muszę jednak dodać że organizacja była do d...y :wink: (profilaktycznie dodaję emota by nie było żadnych niedomówień )


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-05-26 10:03:12 
Organizator

Dołączył(a): 2010-03-28 13:34:35
Posty: 281
Lokalizacja: Konin, Wlkp
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: brak
Twardy napisał(a):
hejka! R@dek napisal ze organizacja troszke kulala-zgadzam sie z tym-moje doswiadczenie-przyjechalem,przywitlem sie z Dorotka,kolegami i zostalo ustalone ze mam mieszkac w domku 28-poszedlem tam,zamkniete na 4 spusty wiec wrocilem i rozmawiajac ponownie z Dorota miala jakos sie odezwac do mnie by zalawic ta chate,niestety nie odezwala sie dosyc dlugo, a nie przyjechalem siedziec na parkngu podczas super pogody wiec sie zawinalem z powrotem ,wyslalem Dorotce smsa ze odjezdzam i wykreslilem sie ze sniadanka,co by nie robic klopotow.Nie jestem zadnym vipem ale mialo nie byc problemow gdy ktos przyjedzie niezapowiedziany i szuka miejscowki? Ciesze sie ze innym pasowalo i dziekuja za zorganizowanie takiej imprezy-moze za rok bedzie inaczej? Tyle ode mnie,trzymajcie sie!



powiem tak: twardy nie usztywniaj się!!
między innymi ja byłem w domku 28! chciałem cię przeprosić, ze w chwili jak przyjechałeś byliśmy w sklepie a nie czekaliśmy na parkingu...
Pech chciał, że osoba do której organizatorzy mieli numer telefonu akurat musiała owy telefon podładować...
Następnym razem, proszę weź trochę na wstrzymanie, szkoda przez taką pierdołę psuć sobie oraz innym zabawę oraz nerwy.
A warto było trochę poczekać...

Pozdrawiam i mam nadzieje, że będziemy mieli okazje, żeby jakoś to nadrobić przy dobrym piwku :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-05-26 17:31:37 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2010-01-15 17:27:42
Posty: 681
Płeć: Kobieta
Obecne moto: Yamaha Thundercat
A ja jeszcze 3 grosze dorzucę... Np. Steinmetz przyleciał dosłownie na moment. Może ze 3 godzinki był. Jakoś nikogo nie znał, do nikogo nie dzwonił (w każdym razie nic mi o tym nie wiadomo, a rozmawiałam z nim), a potrafił normalnie wpaść, przywitać się, miło pogadać, pożegnał się, gdyż siła wyższa nie pozwoliła mu zostać dłużej. Wystarczy chceć żeby było sympatycznie... :wink:

PS. Następnym razem koniecznie urlop/wolne i z karnym L wpadaj za ten króciutki pobyt. :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-05-26 17:47:59 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2009-04-10 10:53:36
Posty: 452
Lokalizacja: W-wa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: 1198
Skoro mnie tu ROXI tak zachwala to ja także podziękuję organizatorom :D . Za dużo nie widziałem i faktycznie byłem krótko ale było fajnie i na następny zlot (który chyba już wkrótce :P ) przylecę na pełen zakres godzin :mrgreen:

Btw, ROXI, na "pakę" zmieszczą mi się się ze 4 butelczyny :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-05-26 17:54:45 
Już dziękowałam przy okazji wpisu po powrocie, ale z miłą chęcią zrobię to jeszcze raz. Powiem tak: był to nasz pierwszy zlot i pierwsze spotkanie z większością forumowiczów i naprawdę muszę przyznać że rzadko zdarzają się tak otwarci i kontaktowi ludzi, z którymi można przesympatycznie spędzić czas. Też byłam domku 28 :) i w sumie nie mam nic na swoje usprawiedliwienie oprócz tego że "ORGANIZACJA BYŁĄ DO D......................." :)

Dorota I Nemmo- super się spiasaliscie, Robert- jak bede miała swój motocykl to obiecuję że mogę wozić Twoje bagaże :) A całej ekipie jadącej z nami do i z powrotem- dzięki za wspólną podróż.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org