Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-05-20 00:40:47 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2012-11-10 00:43:43
Posty: 4
Lokalizacja: Góry Świętokrzyskie
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 503032230
Obecne moto: Fazer FZ6
thomyf napisał(a):
mikoz74 napisał(a):
thomyf napisał(a):
Niestety wiadomość czy będzie miejsce dopiero w poniedziałek
po ustaleniach z modem .
Jeżeli pojadę to urlop w piątek mam zaklepany wstępnie i nie powinno być problemu z wyjazdem rano.


oki. ja w środę będę w Kielcach bo jeszcze muszę zajrzeć do elektryka coby mi parę rzeczy podłączył przed wyjazdem na zlot to się ewentualnie możemy spotkać i ustalić jak ewentualnie smigamy



Mój wyjazd odwołany, MOTÓR połamany
Miałem wypadek w Daleszycach kobietka wymusiła na tym najsławniejszym skrz. i motór w d..... :evil:
Całe szczęście że wyszedłem cało ale naprawa potrwa.


Dobrze że tak się skończyło. szkoda bo liczyłem że się kopniesz razem ze mną. ale cóż czasami tak bywa. szkoda motóra...
Ja bym tę kobitkę zaprzągł do sanek i kazał się zawieźć na zlot za kare, no chyba że ładna, młoda i zdrowa... to bym jej inną kare wymyślił


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-05-20 00:40:47 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2013-05-21 19:43:18 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2012-06-26 23:18:27
Posty: 0
Lokalizacja: Kielce
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS600
A całości pecha dopełnia fakt że znalazło się miejsce na zlocie ale cóż tak bywa
Miłej zabawy i szczęśliwego powrotu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-05-22 22:37:44 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2012-11-10 00:43:43
Posty: 4
Lokalizacja: Góry Świętokrzyskie
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 503032230
Obecne moto: Fazer FZ6
thomyf napisał(a):
A całości pecha dopełnia fakt że znalazło się miejsce na zlocie ale cóż tak bywa
Miłej zabawy i szczęśliwego powrotu.


oki.
Obiecuje że wypije za Twoje zdrowie, wypiję tez za szczęśliwą rehabilitację Twojego motóra, i postaram się godnie pod nieobecność scyzoryków reprezentować :)

-- 2013-05-30 09:50:29 --

no i dupa. jak miałem wypadek na trasie na zlot. pod Radziejowem. brakło 60 km do celu. moto wróciło na lawecie a ja do szpitala. ale juz wyszedłem i w poniedziałek muszę jakoś dostarczyć motor do Yamahy w Kielcach na oględziny rzeczoznawcy. kurde jak pech to pech. we mnie z kolei gość wjechał samochodem. tak że nie wypiłem Twojego zdrowia na zlocie. swojego zresztą też. odezwij się jak zrobisz 2oo.
pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-06-02 16:24:26 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2012-06-26 23:18:27
Posty: 0
Lokalizacja: Kielce
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS600
mikoz74 napisał(a):
thomyf napisał(a):
A całości pecha dopełnia fakt że znalazło się miejsce na zlocie ale cóż tak bywa
Miłej zabawy i szczęśliwego powrotu.


oki.
Obiecuje że wypije za Twoje zdrowie, wypiję tez za szczęśliwą rehabilitację Twojego motóra, i postaram się godnie pod nieobecność scyzoryków reprezentować :)

-- 2013-05-30 09:50:29 --

no i dupa. jak miałem wypadek na trasie na zlot. pod Radziejowem. brakło 60 km do celu. moto wróciło na lawecie a ja do szpitala. ale juz wyszedłem i w poniedziałek muszę jakoś dostarczyć motor do Yamahy w Kielcach na oględziny rzeczoznawcy. kurde jak pech to pech. we mnie z kolei gość wjechał samochodem. tak że nie wypiłem Twojego zdrowia na zlocie. swojego zresztą też. odezwij się jak zrobisz 2oo.
pozdrawiam.


To przykre tak blisko....
No to teraz walcz o dobre odszkodowanie za szpital kask ubranie a nawet za napoje potłuczone, poza motocyklem oczywiście
ale to chyba wiesz. gdybyś miał trudności to warto nawet zlecić walkę o kasę za 15 do 20% potrafią sporo wywalczyć
Ja jeszcze nie dostałem decyzji o wysokości odszkodowania, a wycena w serwisie 9tys wyszła


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-06-04 15:48:08 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2012-11-10 00:43:43
Posty: 4
Lokalizacja: Góry Świętokrzyskie
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 503032230
Obecne moto: Fazer FZ6
wiem. Paweł z serwisu Yamaha mówił że niedawno wyceniał szkode z czołowego dzwona i tak skojarzylem z Toba. moja fazera tez u nich stoi. tylko mnie wycenili wstępnie na 12 tysi. zobaczymy co odpiszą magicy z PZU na wycene.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-06-10 19:50:50 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2012-06-26 23:18:27
Posty: 0
Lokalizacja: Kielce
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS600
mikoz74 napisał(a):
wiem. Paweł z serwisu Yamaha mówił że niedawno wyceniał szkode z czołowego dzwona i tak skojarzylem z Toba. moja fazera tez u nich stoi. tylko mnie wycenili wstępnie na 12 tysi. zobaczymy co odpiszą magicy z PZU na wycene.


A nie zapomnij o odszkodowaniu za szkody na osobie czy jakoś tak a chodzi o ból nieobecność w pracy, straty moralne, lęki po wypadku . zwrot za transport motocykla i twój powrót . Reszty nie pamiętam poszukaj w sieci
może się sporo nazbierać

A fazer to faktycznie chyba mój był.

Powodzenia w walce z ubezpieczycielami


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-06-26 01:17:55 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2013-06-05 21:23:35
Posty: 2
Lokalizacja: Opatów
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 730201200
Obecne moto: Tcat
Viper napisał(a):
Wczoraj po pracy zrobiliśmy traskę

http://maps.google.pl/maps?saddr=Kielce ... via=4&z=10

Piękne winkielki na trasie, a widoczki.
A w planach taka trasa.

http://maps.google.pl/maps?saddr=Kielce ... &via=5&z=9



Jak bedziecie jechali ta druga trasa dajcie znac a chetnie w Opatowie dołacze do Was


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org