Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-10-01 21:49:41 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2014-09-23 10:14:43
Posty: 74
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: yamaha fz1 fazer
Witam
Czy ktoś wybiera się na przyszłoroczne wyścigi na wyspie MAN - przełom maja i czerwca?
pozdrawiam
darek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-10-01 21:49:41 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2014-10-01 22:19:05 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2011-11-18 19:30:31
Posty: 454
Lokalizacja: PL- opolskie/Klb | CH- raj dla motocyklistów:)
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Galaxy S6
Obecne moto: FZ1 S
A Ty kolego skąd startujesz?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-10-02 08:40:44 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2013-02-04 15:11:08
Posty: 438
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS600
Masz zamiar jechać motocyklem?
Myślałem o tym, ale ogólnie tam w czasie wyścigów jest trochę gęsto i nie wiem czy jest sens pakować się tam z motocyklem, bo ogólnie ta wysepka jest dość mała :P
Ma ktoś wieści jak tam to wygląda organizacyjnie? Ile kosztują noclegi i ogólnie ile taka wyprawa by kosztowała?

Choć raz w życiu chciałbym tam pojechać :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-10-02 09:37:51 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2011-07-12 09:40:11
Posty: 948
Lokalizacja: wawa
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 512 386 jedensześć5
Obecne moto: nowe
Co do noclegow to już wszystko zabookowane poza hotelem za grubo ponad 1000zł za noc;p

także albo namiot albo codzienne dojazdy


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-10-02 23:11:35 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2014-09-23 10:14:43
Posty: 74
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: yamaha fz1 fazer
Witam
Ja już tam raz byłem, niestety, jako "plecak" gdyż z uwagi na koszty poleciałem samolotem do kumpla do UK, a stamtąd już na moto na wyspę (nawiasem mówić była to moja podróż poślubna - żona z koleżankami poleciała do paryża...)

Jak uda mi się spiąć budżet, to chcę pojechać swoim motorem z PL (Katowice), aż na miejsce. Podróż to około 2 tyś km w jedną stronę (paliwo łatwo policzyć)+prom do UK (ceny różne 30-50 funtów) + prom na wyspę (to jest chyba najdroższa składowa podróży) z tego co pamiętam to my płaciliśmy coś około 300 funtów za motocykl i 2 osoby. Łącznie trzeba liczyć minimum ze 4 tysiące PLNów, ale naprawdę warto.

Podróż myślałem podzielić max na dwa etapy, chociaż jak się zastanowić, to tam są cały czas autobany, więc może by na raz, śpiąc na promach (ale to już hardkor, dupa na fazerku może odpaść...). no ale zakładając 2 dni w każdą stronę + około tygodnia na miejscu robi się dobre 10-11 dni, które trzeba wygospodarować!

Niestety na dzień dzisiejszy wszystkie promy są wyprzedane, mówię oczywiście o tygodniu wyścigowym, ale oni co chwilę dorzucają kolejne połączenia tak więc trzeba polować. grudzień to ostatni dzwonek na kupno biletu na prom.
Nocleg - oczywiście w namiocie, my mieliśmy w Union Rugby Club, który na czas wyścigów zmienia się w pole namiotowe, coś około 9 funtów za noc (2009 rok), pomiędzy bray hill a braddan bridge - dobra miejscówka z uwagi na bliskość mety i centrum douglas, gdzie się imprezuje przez całą noc w pubach, nierzadko koło kierowców, którzy kilka godzin wcześniej ścigali się na trasie TT.
Co do uwagi kolegi że jest tam gęsto to ma rację, ale nie ma piękniejszego widoku jak zaparkowane po horyzont motocykle, po jednej i drugiej stronie ulic, atmosfera nieziemska, mega przyjazna i swobodna (dla przykładu - michael dunlop, tegoroczny czterokrotny zwycięzca, grzebał coś przy swoim motocyklu, ale jak się kilka osób zebrało pod jego namiotem, wytarł ręce ze smaru, z każdym się przywitał, dał autograf, zrobił sobie zdjęcie, chwilę pogadał i wrócił do grzebania przy moto... na innych wyścigach nie do pomyślenia).

pozdrawiam
darek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-10-02 23:36:49 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2014-09-23 10:14:43
Posty: 74
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: yamaha fz1 fazer
dodatkowe info
http://www.ttcamping.com/2012/campsite_rules.asp
pozdrawiam
darek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-10-02 23:52:22 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2014-09-23 10:14:43
Posty: 74
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: yamaha fz1 fazer
tu można zabukować nocleg
http://www.ttcamping.com/2012/TTCampsiteBooking.asp
niestety dopóki nie rzucą jakiś dodatkowych promów, to nici z wyjazdu
pozdrawiam
darek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org