Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-01-27 14:27:37 
Główny Wódz Bractwa

Dołączył(a): 2007-03-27 11:57:43
Posty: 1123
Lokalizacja: Elbląg
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 735 200 934
Obecne moto: BMW K1600GT
Cześć,
organizujemy małe forumowe, zimowe spotkanko w relatywnie kameralnym gronie. Miejscówka jak niżej:
https://bernardynka.pl/

Data spotkania 08-10/02. Czasu na zapisy niezbyt dużo - chciałbym zamknąć listę do końca przyszłego tygodnia. Potencjalni chętni pisac do mnie na pw. Przekażę szczegóły.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-01-27 14:27:37 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2019-02-02 17:06:13 
Główny Wódz Bractwa

Dołączył(a): 2007-03-27 11:57:43
Posty: 1123
Lokalizacja: Elbląg
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 735 200 934
Obecne moto: BMW K1600GT
Dobra, propozycja wygasła. Nieaktualne. Generalnie to nie zawiedliście mnie Drodzy Nowi Użytkownicy Forum. Setki użytkowników i co?
Poza starą, sprawdzoną Ekipą - zero zainteresowania, nawet w formie: "... niestety, nie przyjadę bo tym razem nie mogę, ale następnym razem...".
Siedzicie na czacie, pi...cie o o-ringach, żarówkach, duperingach, a jak jest okazja zobaczyć mordki, wpaść na gotowca, nad którym zawsze ktoś musi się pochylić, to macie to w dupie. Po co Wam to Forum? Pytam, do k..y nedzy - po co?. :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-02-02 17:23:35 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2018-09-11 10:36:39
Posty: 5
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS 600 1999
Cześć, raczej pochyliłbym się nad kwestią tego - ilu użytkowników aktualnie zagląda na forum :) Co z tego, że jest nas ponad 9 tysięcy, skoro wątek wyświetliły tylko 64 osoby :) Sam wchodzę na forum raz na tydzień, dwa :) Stąd też sam nie odpowiedziałem na informację dotyczącą zlotu :)

Pozdrawiam serdecznie, LwG :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-02-02 21:15:50 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2012-01-29 15:38:22
Posty: 1298
Lokalizacja: Szprotawa
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 697 226 949
Obecne moto: fzs 600 fazer 2000r
Zbysiu, te 9 tys użytkowników jest tylko po to aby były statystyki. Kiedyś juz o tym pisałem, że jak kogoś nie ma rok to wywalać. Sam z ogromną przyjemnością bym to robił. Ja jak pisałem nie dam rady. Za półtora miesiąca zostanę znów ojcem i sytuacja jest jaka jest

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-02-03 09:38:23 
Główny Wódz Bractwa

Dołączył(a): 2007-03-27 11:57:43
Posty: 1123
Lokalizacja: Elbląg
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 735 200 934
Obecne moto: BMW K1600GT
Nie miałem zamiaru dyskutować w tym temacie, ale jedno zdanie w nawiązaniu do Waszych dwóch uwag.
J@ck, mam pełną świadomość tego jak działa statystyka takich wirtualnych inicjatyw. Pomijam tysiące martwych dusz, ale zastanawiam się dlaczego nikt ze wspomnianych 64 osób się nie odezwał, choćby po to aby w niezobowiązujący sposób życzyć dobrej zabawy tym co chcą i mogą się spotkać?
Dlaczego tylko 64-ech orłów zajrzało w ciągu tygodnia do działu "Zloty i spotkania" i dotknęło wspomnianego wątku? Zapewne wielu więcej czytało o wypadkach, naszych nowych moto i przeglądało śmieszne motofilniki. Do starej Ekipy: pamiętacie jak było drzewniej zimową porą? Nie mogliśmy się doczekać sezonu, snuliśmy plany na lato, a każda okazja do spotkania (nawet zimą!!!) i przegadania spraw face to face była wielkim wydarzeniem. Ta tradycja zdycha na naszych oczach.Na pierwszym forumowym zlocie w Borkach (2008?) było nas 6 osób, w tym trzy ode mnie. Idziemy właśnie w ta stronę i to mnie mocno martwi i jednocześnie wk..ia. Przy kompach możecie sobie Szanowni Forowicze siedzieć i się napinać, ale poczucie wspólnoty - a tym właśnie jest Forum - budują spotkania w realu. Tyle w temacie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-02-04 01:04:31 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2017-02-23 13:22:05
Posty: 97
Lokalizacja: Inowrocław
Płeć: Mężczyzna
Telefon: play
Obecne moto: FZ6 S2
Witajcie, Zbyszku! i pozostali tu zaglądający.
Pomimo tego, że na forum jeszcze jestem raczej świeżakiem, jednocześnie wywiązała się dyskusja w temacie, to czuję się w obowiązku do wypowiedzi. Co prawda miałem pisać do Ciebie Zbigu na priva ale teraz lepiej na ogólnym. Przypomnę, że w Rybojadach zapraszałeś mnie na ten spot w Wąsoszach. Mam tu naprawdę niedaleko ok.50km. Zwlekałem z kontaktem bo czekałem na potwierdzenie o rodzinnej imprezie w sobotę. Teraz już wiem, że mogę i chętnie przyjadę w piątek, spotkać się z Wami i posiedzieć nawet do rana i wrócić. Niestety albo stety na trzeźwo :mrgreen:
Aczkolwiek nie wiem jak to rozumieć ?"Dobra, propozycja wygasła" Czy to oznacza, że z powodu małego zainteresowania spot w ogóle się nie odbędzie?
Na pewno masz rację, masz prawo być wkurzony ale jest ogólnie w społeczeństwie taki trend do zanikania bezpośrednich kontaktów i to nomen omem przez internet, dzięki któremu się tutaj wszyscy poznaliśmy. Z tym wywalaniem z forum to raczej dobry pomysł. Przyznam się, że sam do końca nie robię tego co powinienem. Co prawda zaprezentowałem się w powitalni i kilka razy się wypowiadałem, lecz nie otworzyłem swojego wątku w dziale "nasze motocykle" co uważam jest jedną z kluczowych rzeczy, którą trzeba zrobić na forum. Głównym tego powodem jest moja niechęć do robienia zdjęć, więc za bardzo nie mam co pokazywać :lol: Ale obiecuję się poprawić tym bardziej, że od wczoraj jestem już jedynym użytkownikiem Fazerka :D , mój synuś kupił sobie gixa, jego wymarzone moto. Sorry, jak zwykle za dużo piszę o sobie a nie na temat :oops:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-02-04 16:59:24 
Główny Wódz Bractwa

Dołączył(a): 2007-03-27 11:57:43
Posty: 1123
Lokalizacja: Elbląg
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 735 200 934
Obecne moto: BMW K1600GT
Simfan napisał(a):
Aczkolwiek nie wiem jak to rozumieć ?"Dobra, propozycja wygasła" Czy to oznacza, że z powodu małego zainteresowania spot w ogóle się nie odbędzie?

Cześć :)
Spot oczywiście odbędzie się. Stara Gwardia nie zawiodła - minimum mamy. Wpadaj na piątkowe ognisko, będzie okazja pogadać, choć nie obiecuję, że dotrzymam Ci pola w tymczasowej abstynencji. Rozumiem, że bez noclegu (moja uwaga dot. wygaśnięcia rzeczonej propozycji dotyczyła właśnie akomodacji)?
Nawiasem mówiąc, ale masz pamięć :shock: Pozazdrościć, albo współczuć :lol:
Pozdrowienia,
Zbyszek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-02-04 22:24:42 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2017-02-23 13:22:05
Posty: 97
Lokalizacja: Inowrocław
Płeć: Mężczyzna
Telefon: play
Obecne moto: FZ6 S2
Witam ponownie.
Właśnie przedyskutowałem z żoną temat wyjazdu :wink: i jest zgoda na jeden nocleg :D . Po Rybojadach integracji ciąg dalszy. W to, że dotrzymam abstynencji to nawet sam nie wierzę :lol: Jednak muszę w sobotę o rozsądnej godzinie wrócić, więc jeśli to możliwe to 1 nocleg. Także czekam na jakieś info organizacyjne. Z pamięcią u mnie niestety coraz gorzej, ale mądrzejszych pilnie słucham i co mnie interesuje to koduję. To do zobaczenia w piątek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-02-05 00:00:08 
Główny Wódz Bractwa

Dołączył(a): 2007-03-27 11:57:43
Posty: 1123
Lokalizacja: Elbląg
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 735 200 934
Obecne moto: BMW K1600GT
Simfan napisał(a):
To do zobaczenia w piątek.


Hej, pw. Pozdr.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org