Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2020-05-17 10:04:30 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2019-10-01 16:23:53
Posty: 1068
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: F800GS
Włochy od 3 czerwca otwierają granice, więc może uda się gdzieś wyjechać. Pytanie kiedy nasi zniosą kwarantannę. Planowałem na początku czerwca pojechać w nasze góry na weekend ale w takim razie mam nadzieję że Garda będzie możliwa do realizacji.

-- 2020-05-17 09:04:38 --

Włochy od 3 czerwca otwierają granice, więc może uda się gdzieś wyjechać. Pytanie kiedy nasi zniosą kwarantannę. Planowałem na początku czerwca pojechać w nasze góry na weekend ale w takim razie mam nadzieję że Garda będzie możliwa do realizacji.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-05-17 10:04:30 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2020-05-17 13:55:12 
Legenda forum

Dołączył(a): 2018-08-01 19:28:01
Posty: 2284
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XV250 R1200GS CBF600
Myślę że nawet jeśli granice zostaną otwarte to mimo wszystko w tym roku jeżdżenie zagranicę nie będzie jeszcze najbezpieczniejsze, szczególnie kierunki Włochy-Hiszpania. Nawet u nas w większości wiosek i miasteczek jak wysiadam z auta w maseczce to lokalsi patrzą na mnie jak na ufo. Znając mentalność Włochów to tam jest tylko gorzej, z tego względu nie planuję ich prędko odwiedzić, już prędzej Austria, południowe Niemcy, Słowenia, te rejony.

W lipcu mieliśmy jechać na 6 dni w Alpy w rejon Garmisch-Partenkirchen ale też chyba odpuścimy, nawet jeśli nie będzie problemu z podróżowaniem. Ten rok będzie dla mnie pod znakiem odkrywania lokalnych atrakcji :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-05-17 15:19:11 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2019-10-01 16:23:53
Posty: 1068
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: F800GS
sfazowany napisał(a):
Znając mentalność Włochów to tam jest tylko gorzej

co masz na myśli?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-05-17 15:43:36 
Legenda forum

Dołączył(a): 2018-08-01 19:28:01
Posty: 2284
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XV250 R1200GS CBF600
Chodzi o olewczy stosunek do wszelkich przepisów. Od sposobu jazdy, poprzez przestrzeganie procedur w pracy, po bhp i higienę. Jeżdżę co jakiś czas do Bergamo do fabryki i czasem na wakacje. W tanich kwaterach w których najczęściej bywam przeróbki instalacji elektrycznych wyglądają jak celowe działania w celu wywołania pożaru, wewnętrzne podwórza kamienic wyglądają jak slumsy. Na fabryce pracownicy wysokiego szczebla palą cygara na halach przy innych pracownikach, bo są bossami. O BHP nawet się nie wdaję w szczegóły, poziom jak u nas za komuny.

Jeśli u nas ogromna część społeczeństwa nie może sobie odpuścić przywitania z podaniem ręki, to czy Włosi ze swoim temperamentem choć po części odpuszczą sobie przywitanie pocałunkiem w policzek?

Nie chcę atakować Włochów bo robią u siebie jak chcą, uważam tylko, że przy obecnej sytuacji nie jest rozsądnym wybierać się do kraju w którym swoboda obyczajów w rozumieniu wielu jest prawem pierwszym i niezbywalnym.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-05-17 16:17:42 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2019-10-01 16:23:53
Posty: 1068
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: F800GS
Ja mam zgoła odmienne zdanie na temat północy Włoch. Mieszkałem tam (Bolonia) od 87 do 90 roku, później rok w Lecernie. Nie było roku żebym przynajmniej raz nie był w okolicach Werony. U nas nie czuję się bezpiecznie. Absurdalne przepisy - zakaz zgromadzeń, a w kościołach tłumy, pacyfikowanie przedsiębiorców gazem powoduje że muszę stąd wyjechać. Do tego nasza nasza narodowa tolerancja ...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org