Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-03 19:00:46 
Główny Wódz Bractwa

Dołączył(a): 2007-03-27 11:57:43
Posty: 1123
Lokalizacja: Elbląg
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 735 200 934
Obecne moto: BMW K1600GT
Angus, daj znać na ile profesjonalnie potraktowali Cie kolesie z SSP. Ja jestem ustawiony na 13-tego. Mam niezbyt sympatyczne wspomnienia z tego serwisu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 2009-06-03 19:00:46 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-03 19:18:31 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2009-03-31 09:08:45
Posty: 97
Lokalizacja: kob/krk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fzs600 game over
odezwali sie po 12 dnich przeglad tak jak piszecie wyzej, ogledziny moto, naciagniecia lancycha, stan klockow, opon, lozyska w kole przednim i glowce ramy:) podobno przez spiecie swiatel mijania (zeby oba swiecily na raz a nie jak seryjnie tylko jedno)w FZS600 moze pasc regulator napiecia??przez dlugotrwale obciazenie dluzsze nie przewidzial producent-prawda to?? zdazylo sie to komuś??? jak dlugo juz jezdzicie i czy wogole macie pospinane światla mijania???


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-03 20:22:50 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2009-03-26 20:20:53
Posty: 483
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: BMW S1000XR
Do niedawna jeździłem Fazerkiem 600
http://jaquzie.republika.pl/fzs600.jpg

Jeździłem nim 3 lata i świateł nie spinałem nigdy..
Fakt .. jajo widziałem :lol:

Teraz w FZ1 już mi oba świecą (na szczęście), róźnica jest kolosalna..
Gdybym znów wsiadł na FZS600 na pewno bym spiął światła... nie patrząc czy się coś spali czy nie - przynajmniej bym coś widział :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-03 23:07:30 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2008-10-09 22:08:47
Posty: 349
Lokalizacja: wawa... 3 min bike'm
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: cbr
z tym spinaniem jesli juz zastanowilbym sie nad czym rozlaczalnym...w piatek bylem na przegladzie i diagnosta glosno pomyslal chyba "wkoncu jakis normalny bez spietych swiatel"... nie mam pojecia czy to w jakis sposob wplywa na prebieg przegladu czy to tylko wewnetrzna zaduma jednostki...
.. powiedzialem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-04 20:37:54 
Organizator

Dołączył(a): 2009-04-13 21:34:15
Posty: 356
Lokalizacja: Drezdenko> Pamiątkowo
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fzs600 03r.
ja tam nie wiem, ale bez spietych swiateł chyba bylo by ciemno troche.
U mnie sie nic nie dzieje jak narazie, no i widac mnie bardziej. pozdro

wogóle to czekam aż i do mnie się odezwą, ciekawe kiedy to bedzie..
Podziele sie doswiadczeniem oczywiscie.

Łukasz fzs03 edytuj posty- delta81


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-05 12:03:42 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2008-10-09 22:08:47
Posty: 349
Lokalizacja: wawa... 3 min bike'm
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: cbr
jestem po.... dla mnie to jedna wielka sciema szukaja kasy... zakwalifikowali mi naped do wymiany bo "zeby sa ostre" a luzow lancucha na tylnej zebatce nie ma, stacyjka do wymiany bo stawia wiekszy opor niz nowa przy przekrecaniu kluczyka etc...jesli ktos zawala dzien zeby podjechac na przeglad to chyba szkoda dnia, dla mnie to zwyczjne naciagactwo a roboczo-godzina 150 zl (przykladowo wg ich tabeli czyszczenie +synchro gaznikow +regulacja zaworkow 5,1 rb/h)...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-07 13:34:29 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2009-02-24 18:42:59
Posty: 62
Lokalizacja: Jedlińsk/Radom
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 886475977
Obecne moto: thundercat
tez-po.umówiony na 11:00-zabrali sie za to 11:45.wprowadzilismy kota i czekam a gość kaze mi wyjsc???wyszedłem bo nikogo w warsztacie nie było i dalej czekam.wpadł alamechanior i słysze ze cos zaczyna dłubac więc pytam czy moge juz tam wejsc-gosc mówi ze NIE,ja wstaje i podchodze do progu mówiąc ze nic mu przeciez nie zapierdo.. .a alamechanior mówi zebym koniecznie wyszedł bo nielubi jak mu sie na łapy patrzy i poprosi mnie jak skonczy :evil: :twisted: :evil: ----------reszte napisze pózniej bo musze leciec


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-07 13:40:16 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2008-09-19 21:38:05
Posty: 1133
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fz6S
Do mnie nie zadzwonili ale po opisie dziadka173 nie mam zamiaru się im przypominać.
Wole wręczyć 30 zł mojemu mechanikowi i usłyszeć rzetelną informację dot. stanu moto niż zawalać dzień i usłyszeć jakieś bajki za free.

Dziadek, przegląd robiłeś w Mitsui na Połczyńskiej? (bo chyba tylko oni z wawy biorą w tym udział.)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-07 15:39:42 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2008-10-09 22:08:47
Posty: 349
Lokalizacja: wawa... 3 min bike'm
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: cbr
dokladnie na polczynskiej chyba jedyny serwis w okolicy bioracy udzial w akcji


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-08 11:53:20 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2009-05-20 11:34:42
Posty: 3
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Thundercat 97 BL2
Też byłem. Gdynia. Poczułem się potraktowany trochę jak niechciany gość. Ale przyznam, że w sposób miły i asertywny. Osoba obsługująca klientów wyraźnie dała mi do zrozumienia, że moja bliska fizyczna obecność przy przeglądzie nie jest wskazana. Poniekąd rozumiem, sam nie lubię jak mi patrzą na ręce przy pracy ;) Obserwowałem więc z dystansu około 15m. Dwóch panów dość dokładnie zbadało punkty, które były wypisane na kartce. Zaznaczyli checkboxami w jakim stanie są poszczególne punkty. Po całej akcji, miły pan obsługujący klientów przedstawił mi całą analizę bez uprzedniej konsultacji z panami z serwisu. Wziął kartkę i już wszystko wiedział. Widać rozumieją się bez słów ;) Na dzień dobry zasugerował duży przegląd (od 700pln wzwyż), nie pytając czy wymieniałem filtry i płyny. Powiedział, że łańcuch za słabo naciągnięty. Nie zapytał czy mam go ustawionego na jazdę z 1 czy 2ma osobami. Poza tym potwierdzono mi oczywistości, o których wiedziałem (linki, wycieki, itp.). Zbadano ładowanie akumulatora, oceniono wizualnie tarcze i klocki.

Ogólnie wizytę odebrałem pozytywnie. Może dlatego, że po lekturze poprzednich postów wiedziałem czego nie powinienem się spodziewać. Dzięki temu nie byłem rozczarowany powierzchownością badania stanu moto. Innymi słowy, osoby obyte z mechaniką motocyklową i "grzebiące" czasem przy swoim moto, byłyby w stanie wykonać taki sam przegląd z identycznymi wnioskami.

Serwis Yamahy, jak to bywa w przypadku ASO, wspomniał o konieczności większego przeglądu i wymiany tego i owego, ale muszę na plus przypisać to, że nie namawiano mnie "na siłę" do sugerowanych napraw. Zaproponowano, ale nie wymuszano decyzji.

Nie spodziewałem się rewelacji i ich nie otrzymałem. Niczym szczególnym nie zostałem miło zaskoczony. Nie mam zbyt wiele do zarzucenia. Podsumowując: jest OK. Ale gdybym miał drugi raz skorzystać z takiej samej usługi darmowego przeglądu, to odpuściłbym sobie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-08 11:58:36 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2009-02-24 18:42:59
Posty: 62
Lokalizacja: Jedlińsk/Radom
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 886475977
Obecne moto: thundercat
c.d.
posprawdzali pierdoy takie jak swiatła,kontrolki,klakson,stacyjke(tak jak bym sam tego nie widział)sprawdził klocki,łańcuch i tyle.zawołał mnie powiedział ze łańcuch do wymiany,klocki juz niedługo i lagi z przodu zaczynają sie pocić.pojechałem tam dlatego zeby zapytac o łańcuch rozrządu bo wydawało mi sie ze go słychać ale powiedział ze normalnie go słychać jak na rolkach chodzi.aaaaaaaaa i jeszcze o tylny amor miałem zapytać bo bardzo woooooooooollllllllnnnnnnnnnnnnooooooooo mi odbija(srube mam odkręconą na max.na bemowie w tym roku było z 5 kotów i je "pomacałem" w jednym z nich było tak jak u mnie-----może ktoś z was ma podobnie i wie jak to poprawić-prosze o pomoc.
ogólnie przegląd niewiele wart ale dla laika moze pomóc lub jesli macie jakies watpliwosci to mozna skonsultowasc z alamechaniorem.nie zostawiajcie moto w nieznanym serwisie-ja tak zrobiłem z aprilią- jedno zrobią inne popsują ajeszcze coś wymienią na "LEPSZE"i pużniej mOwią ze jest popsute i trzeba wymienić.(ZAWSZE ZABIERAJCIE WYMIENIONE CZĘŚCI ZE SOBĄ) BO PUZNIEJ LONDUJĄ W INNYCH MOTO LUB NA ALEDROGO.PL


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-08 15:00:09 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2008-03-04 00:02:24
Posty: 266
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: GSXR750
A właśnie wróciłem z tego przeglądu, ogólnie to jestem zadowlolony :) Spóźniłem sie godzine, ale i tak mnie przywitali miło i z uśmiechem :)
Pospawdzali punkty w karcie, popytałem o kilka innych rzeczy - odpowiedzieli bez problemu. Np o konieczność synchro gaźników, które byłem przekonany że trzeba robić - powiedzieli, że jeszcze nie. Tylko że napęd do wymiany i mogę go dostać za 20% mnniejszą kwotę. Oczywiście kotka nie opuszczałem na krok! :twisted:
Popytali o wyświetlacz :D hehe mówili, że też mają takie do zamontowania :!: ja do nich ale za ile? oni że za 100 EURO! :D hehe uśmiałem sie, mówiąc że ja dałem za części do swojego jakieś 30zł i sam zrobiłem. Po tym uważali troszke co do mnie ściemniają :P
Także mój kotek po przeglądzie i wszystko OK poza kończącym się napędem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-08 16:53:49 
Niemowlak

Dołączył(a): 2009-01-25 00:30:58
Posty: 49
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6-S
Zbyszek, niestety nic na razie nie napiszę, bo musiałem odwołać przegląd.
Tyle tylko, że mam podjechać jak będę miał czas.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-10 07:43:39 
Niemowlak

Dołączył(a): 2007-12-07 20:56:57
Posty: 39
Lokalizacja: KIELCE
Wczoraj bylem na przeglądzie, mechanik trochę obejrzał motor porozmawialiśmy w jakim jest stanie i ile mogę pojeździć na oponach i tarczach bo już mam trochę zużyte, ogólnie powiedział ze znam sie na motorze bo w poniedziałek zmieniałem klocki i naciągałem łańcuch i wiem co jeszcze mam do naprawy zaproponował mi synchro za 150zl i do tego jakiś rabat, silnik posłuchał i stwierdził ze nic nie stuka taki przegląd to ja robię w domu, tyle skorzystałem ze porozmawiałem z nim trochę, na następny juz nie pojadę bo szkoda czasu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-10 18:28:52 
Niemowlak

Dołączył(a): 2009-01-25 00:30:58
Posty: 49
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6-S
Byłem dzisiaj.
Zadzwoniłem czy mogę przyjechać i za 20 min byłem w serwisie. Nie chcieli mnie wpuścić na warsztat, więc oglądałem przez szybę. Przeglądało dwóch, na ile dokładnie - do końca nie wiem ale raczej nie mam zastrzeżeń chyba, że do spowolnionych ruchów. Stwierdzili, że trzeba naciągnąć łańcuch i za 30 PLN to zrobili, poza tym moto w świetnym stanie.
Czyli, jak już pisali poprzednicy - cały przegląd to nic specjalnego ale też nie ma się czego czepiać (przynajmniej w moim przypadku).


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org