Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-02-25 21:42:33 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2010-01-29 20:30:39
Posty: 67
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: ZX10R
Byłem - podobało mi się

Może dlatego że podjechałem od rano i nie było jeszcze tak tłoczno. Oda rana posiedziałem na różnych sprzętach, a potem jak z czasem robiło się tłoczniej to ja już chodziłem za kaskami, kurtkami i inne takie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re: MOTOEXPO 2010
PostNapisane: 2010-02-25 21:42:33 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2010-03-01 19:52:17 
Założyciel forum

Dołączył(a): 2005-06-15 18:42:35
Posty: 738
Lokalizacja: Piaseczno/Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Brak.
Największy minus - brak Kawasaki i slaba Honda.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-03-03 16:03:45 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2009-11-16 12:23:58
Posty: 55
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS 600
Mr.Jack napisał(a):
Największy minus - brak Kawasaki i slaba Honda.


Ja byłem pierwszy raz na takiej imprezie i także zauważyłem, brak wystawców kawasaki i markotne hostessy hondy :lol:

Ale ogólnie powiem że pozytywnie!!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-03-06 19:42:52 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2009-03-06 23:13:29
Posty: 340
Lokalizacja: Berlin
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Suzuki GSX 1300R
Ja tez byłem i tak jak malkontentem nie jestem, tak uważam tegoroczną imprezę za totalną klapę. Nie ze względu na małą ilość wystawców, brak atrakcji czy zły dojazd. To wszystko było o wiele lepsze niż w latach uprzednich i naprawdę duże brawa za organizację w tym dziale. Wszystko fajnie i dobrze, gdyby tylko można było się jeszcze wszędzie dopchać i coś zobaczyć. Organizatorzy wpuszczali wszystkich chętnych drzwiami i oknami, aby sprzedać jak najwięcej biletów. Nie mogłem w spokoi zwiedzić tego co chciałem bo co chwilę, ktoś mnie szturchał, przepraszał, albo się przeciskał.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-03-06 20:12:55 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2009-10-26 13:13:32
Posty: 85
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: GSXR 750 K7
Taser napisał(a):
Ja tez byłem i tak jak malkontentem nie jestem, tak uważam tegoroczną imprezę za totalną klapę. Nie ze względu na małą ilość wystawców, brak atrakcji czy zły dojazd. To wszystko było o wiele lepsze niż w latach uprzednich i naprawdę duże brawa za organizację w tym dziale. Wszystko fajnie i dobrze, gdyby tylko można było się jeszcze wszędzie dopchać i coś zobaczyć. Organizatorzy wpuszczali wszystkich chętnych drzwiami i oknami, aby sprzedać jak najwięcej biletów. Nie mogłem w spokoi zwiedzić tego co chciałem bo co chwilę, ktoś mnie szturchał, przepraszał, albo się przeciskał.


To nie wiedziałeś, że na takie targi przychodzi mnóstwo osób :shock: pisanie, że impreza była totalną klapą ze względu na dużą ilość osób to tak jakbym powiedział, że obsługa w restauracji meksykańskiej była świetna, szybkość realizacji zamówień bardzo dobra, ceny bardzo przystępne, tylko potrawy były za ostre


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-03-06 20:47:28 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2009-03-06 23:13:29
Posty: 340
Lokalizacja: Berlin
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Suzuki GSX 1300R
Szprota napisał(a):
Taser napisał(a):
Ja tez byłem i tak jak malkontentem nie jestem, tak uważam tegoroczną imprezę za totalną klapę. Nie ze względu na małą ilość wystawców, brak atrakcji czy zły dojazd. To wszystko było o wiele lepsze niż w latach uprzednich i naprawdę duże brawa za organizację w tym dziale. Wszystko fajnie i dobrze, gdyby tylko można było się jeszcze wszędzie dopchać i coś zobaczyć. Organizatorzy wpuszczali wszystkich chętnych drzwiami i oknami, aby sprzedać jak najwięcej biletów. Nie mogłem w spokoi zwiedzić tego co chciałem bo co chwilę, ktoś mnie szturchał, przepraszał, albo się przeciskał.


To nie wiedziałeś, że na takie targi przychodzi mnóstwo osób :shock: pisanie, że impreza była totalną klapą ze względu na dużą ilość osób to tak jakbym powiedział, że obsługa w restauracji meksykańskiej była świetna, szybkość realizacji zamówień bardzo dobra, ceny bardzo przystępne, tylko potrawy były za ostre


Szprota, wiem ze na tego rodzaju targi przychodzi masa osob, ale uwierz mi ze byłem już na niejednych targach różnych branż, ale to pobiło wszystko. Tutaj było tak gęsto, że aby przejść z jednego końca sali na drugi, bez oglądania wystawców trzeba było conajmniej kilkudziesięciu minut, a hale te nie były jakieś wielkie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-03-07 14:11:09 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2009-10-26 13:13:32
Posty: 85
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: GSXR 750 K7
Każdy ci powie, że impreza, która jest świetnie przygotowana, jest dużo wystawców i na którą przychodzi mnóstwo osób nie jest totalną klapą, jak ty napisałeś.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-03-07 15:32:14 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2009-11-16 12:23:58
Posty: 55
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS 600
Każdy ma swoje zdanie. Wydaje mi się, że opinia uzależniona od oczekiwań. Wiadomo, że na takich imprezach są tłumy.
Jeżeli mam ja oceniać pod względem organizacyjnym, to powiem że było okey. Dodatkowo powiem,że bylem w sobotę - więc wydaje mi się że w szczycie odwiedzin.
Słyszałem że w zeszłym roku była lipa z dojazdem bo długo się czekało na wjazd.

Jeśli chodzi o wystawców to:
a) brak kawasaki
b) jak wcześniej mówiłem markotne hostessy hondy :lol:
c) wkurzył mnie harley davidson swoim niewielkim rozmiarem stoiska i zakazem siadania na sprzętach, co uważam za wielki minus tej firmy (choć jestem fanem). :(
d) brak niektórych towarów- chciałem kupić zbroje, niestety wystawca powiedział ,że ma tylko jeden egzemplarz na wystawie. :evil:

Ogólnie powiem, że było git. Lubie skupisko motocykli i ludzi czujących ten sam klimat co ja :mrgreen:

Tyle na temat MOTOEXPO 2010!!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org