Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czechy-Praga
PostNapisane: 2010-04-11 11:31:24 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2009-01-01 21:24:04
Posty: 245
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha FZ1 Fazer
Witam, wybieram się z moją kobietą do Pragi na weekend 23-25 kwietnia. Z racji tego że jeszcze nigdy nie byłem w Pradze mam kilka pytań bo z pewnością są tutaj ludzie którzy już tam byli.
Przede wszystkim zastanawiam się jaką trasę obrać (jedziemy z Warszawy). Myślałem nad trasą Warszawa-Wrocław-Szklarska Poręba-Praga. Generalnie chcielibysmy szybko i w miare komfortowo tam dojechac, bez wiekszych postojów, ale oczywiscie jesli to możliwe w miare ładną i przyjemną dla oka trasa. Ta którą zaproponowałem wydaje się taka być. A co wy o tym myślicie? Jak w ogóle wygląda droga Warszawa- Wrocław? Nigdy nią nie jechałem, zwykle tylko kawałek a pozniej gierkówą na śląsk.
Poza tym czy ktoś orientuje się jak wygląda sprawa z czeskimi wymogami odnosnie zmotoryzowanych? Mam tu na myśli apteczki i inne haczyki na które często można się naciąć? Pozostaje jeszcze sprawa opłat za drogi, ale z tego co wiem to motocykle w czechach smigaja za free.
Jest coś o czym jeszcze powinienem wiedziec?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czechy-Praga
PostNapisane: 2010-04-11 11:31:24 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2010-04-13 23:08:24 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2010-03-30 09:31:16
Posty: 1
Lokalizacja: Kozienice
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 697700438
Obecne moto: yamaha fazer 600
witam chetnie bym i ja poleciał ze swoja kobieta razem z wami jakby dało rade ale 24 kwietnia mam wesele u kuzyna i wypada pojsc ja jestem z kozienic 100km od wawy ,a 24 kwietnia jest zlot na bemowe nie wybierasz sie? mozna by sie kiedys ustawic na jakis wypad co ty na to?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-04-14 11:32:25 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2009-01-01 21:24:04
Posty: 245
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha FZ1 Fazer
kolego jestem otwarty na propozycje, jednak wyjazd mamy juz od dawna zaplanowany, jedziemy w piątek(23.04) wczesnie rano. Jeżeli masz ochotę to zapraszam. Jazda w sobote moim zdaniem nie ma sensu- chcielibysmy troche zabalować w pradze, a w takim wypadku byloby na to zbyt mało czasu.
Co do późniejszych wypadów to jak najbardziej, w planach są alpy, monaco i południe hiszpanii więc zapowiada sie ciekawie (-:

Ponawiam pytanie co do stanu i wyglądu drogi z warszawy do wrocławia. Czy naprawdę nikt nie zna tej drogi ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-04-14 14:18:50 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2009-04-17 10:16:00
Posty: 182
Lokalizacja: wrocław
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Gsx-r k8
Na moto dojechałem tylko do kępna i nawrotka do Wrocławia "8-ka jest chyba najbardziej niebezpieczną drogą w Polsce ze względu na ilość tirolotów :? " jest kila miejsc gdzie są jeszcze koleiny a tak prawie cała wyremontowana, do Warszawy wybieram się często ale samochodem służbowym i jest to masakryczne przeżycie :mrgreen: , nieoznakowane radiowozy i radary + projekt manager w nówce furce z telefonem przy uchu lecący na złamanie karku ale to norma polskich dróg. Dalej z Wrocławia na szklarską droga nie wiem jak teraz ale kiedyś szło jakoś tam tedy przejechać jesli będziesz chciał to mogę przeprowadzić cię przez Wrocław do wylotu z wrocka w str szklarskiej pozdr :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-04-14 15:18:00 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2009-09-06 20:41:04
Posty: 127
Lokalizacja: Dębowiec/Cieszyn/Bielsko-Biała
Płeć: Mężczyzna
no przedewszystkim w czechach musisz mieć apteczke i obowiązkowo kierowca i wszyscy pasażerowie muszą mieć kamizelke odblaskową (to znaczy nie ubraną ale w schowku ;p) dość często bywam w czechach i czeska policja lubi "przetrzepać" polaków właśnie pod kątem posiadania kamizelki odblaskowej, do tego wymagane są zapasowe bezpieczniki i żarówki z tego co się oriętuję w czechach winiety nie obowiązują motocykli


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-04-28 17:12:17 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2010-03-30 09:31:16
Posty: 1
Lokalizacja: Kozienice
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 697700438
Obecne moto: yamaha fazer 600
witam Grzesiu jak tam było w prage moze mi napisac gdzie spaliscie za ile co zwiedziliscie co bys polecił itp jak podróz ile wyniosła jak mieszkanie czy domek wygladal itp itd


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-04-29 00:52:35 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-04-21 19:27:37
Posty: 15
Lokalizacja: Krotoszyn
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha FZS 600 Fazer
Podłączam się do pytania wyżej :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org