Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-09-07 23:55:03 
Niemowlak

Dołączył(a): 2009-04-28 22:55:45
Posty: 35
Lokalizacja: Jaworzno
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Firestorm
czy wie może ktoś kiedy bedzie zlot "nie pod zaporą" w Bielsku??
pare lat temu tam jezdziłem i tak mnie naszło żeby tam pojechac i w tym roku
z tego co sie doczytałem to ma być we wrzesniu tylko nie wiadomo którego.
no i troche sie pozmieniało od ostatniego razu jak tam byłem.nie odbywa sie juz w wapienicy na tamie tylko został przeniesiony do Miedzyrzecza górnego do starej prochowni.i nie wiem czy jest jeszcze parada motocyklowa przez bielsko bo słyszałem że kiedyś jakis koleżka postanowił poszaleć na paradzie i ktos przez to stracił noge i zaprzestali parad czy prawda to???prosze zorientowanych ludków o pomoc :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-09-07 23:55:03 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2010-09-08 10:38:11 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-05-17 15:22:39
Posty: 32
Lokalizacja: Wodzisław Ślaski
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: thundercat
Zeszłego roku zlot był w dniach 27-28.09, spodziewam się że w tym roku to będzie ostatni weekend września,ale jak na razie nie mogłem się doszukać konkretnej daty.
Co do parady, to rzeczywiście już nie ma, i dokładnie z tego powodu o którym Puzon pisze, z tą tylko różnicą że to właśnie motocyklista - Piotrek - stracił lewą nogę.Po tej sytuacji ,organizatorzy nie dostawali już od władz miasta zgody na paradę,tak więc zostawał tylko zlot.
Ale kto wie , może coś się zmieniło.
Ja w każdym razie , śledzę temat na bieżąco,jest to ode mnie stosunkowo blisko więc chętnie bym się pojawił, jak będę miał jakieś nowe wieści to dam znać, no chyba że ktoś będzie szybszy.

PZDR


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-09-08 14:23:37 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2010-07-19 15:37:48
Posty: 80
Lokalizacja: Czechowice-Dz/Kraków
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: YZF 600
Też nie mogę znaleźć żadnych informacji co do zakończenia sezonu w Międzyrzeczu. Prawda jest taka i wszyscy motocykliści z okolic to wiedzą, że odkąd nie ma parad jest coraz mniej motocykli, coraz droższy wstęp, no i płacąc za wstęp coraz mniej dostajemy. Na pierwszym zlocie jakim byłem (jeszcze w Wapienicy) płaciliśmy za wstęp 10zł i w cenie była naszywka, coś do jedzenia i chyba jakieś picie małe. No i zlot trwał jeden dzień. Teraz wymyślają jakieś kilkudniowe zloty, nie ma parady, za wstęp krzyczą po 30zł - bez sensu. Jak tak dalej pójdzie to nikt tam nie będzie przyjeżdżał na ten zlot (jeśli w ogóle się odbędzie w tym roku). Szkoda, bo była to na prawdę fajna impreza i tłumy motocykli ściągały do Bielska.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-09-09 00:17:51 
Niemowlak

Dołączył(a): 2009-04-28 22:55:45
Posty: 35
Lokalizacja: Jaworzno
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Firestorm
jak ma nie być parady to lipa :| to było coś tłumy ludzi na poboczach machajacy do niekończącej sie kolumny motocykli jak do jakiejś armii wyzwoleńczej.ehhhhh :( lipa naprawde


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-09-09 12:11:26 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2010-07-19 15:37:48
Posty: 80
Lokalizacja: Czechowice-Dz/Kraków
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: YZF 600
puzon napisał(a):
jak ma nie być parady to lipa :| to było coś tłumy ludzi na poboczach machajacy do niekończącej sie kolumny motocykli jak do jakiejś armii wyzwoleńczej.ehhhhh :( lipa naprawde

No i właśnie to była największa atrakcja zlotu. A zapłacić 30zł żeby pooglądać jak ktoś gumę pali i pochodzić między motocyklami? Większość woli za 30zł zalać motocykl i pojechać w małą traskę.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-09-10 21:11:44 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2008-06-18 21:46:31
Posty: 777
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Kocur
Tam się nic nie dzieję jedynie striptiz czasem jest fajny


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org