Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-09-16 23:39:34 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2013-03-23 14:50:06
Posty: 1
Lokalizacja: Wawa/Rzeszów
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS 600 Fazer
Poszukuje czesci do montazu kół, amortyzatorow i przedniego blotnika (FZS 600, 2002) - czyli 2 osie, sciagacze lancucha, i kilkanascie srob poczawszy od tych do zaciskow a skonczywszy na przednim blotniku. Osobno mam 2 kola, 2 amortyzatory przednie, blotnik i żadnych elementow zeby to przymocowac.

A oto w jaki sposob pozbylem sie starych (nie prowadze pamietnika :), wiec musze to gdzies napisac, bo jeszcze sie we mnie gotuje).
Szczesliwy po zakupie nowych opon, lagi i uszczelniaczy (oraz po wymianie w serwisie) postanowilem je zamontowac (moto stoi na parkingu na ceglach od tygodnia). Worek ze srubami, osiami i innymi kluczami polozylem beztrosko obok motocykla i poszedlem po kola do samochodu. Nie bylo mnie jakies 2 min. ale wystarczylo to do tego, zeby ktos mi ten worek bezceremonialnie podpierdolil (jeden z grzebiacych w smietnikach).

I niestety zlot powoli zaczyna sie oddalac... k jego mac :?.

Moze ktos ma rozbitka, albo wie gdzie w Warszawie mozna znalezc wszystkie czesci (najlepiej uzywane) w jednym miejscu.
W miedzyczasie zostaje mi tylko przekopywanie allegro...

Nieaktualne :D - dzis na parkingu pod pokrowcem znalazlem reklamowke z czesciami. Ktos zobaczyl, ze nic wartosciowego i oddal :). W zyciu bym nie pomyslal, ze 2kg zelaza tak potrafi czlowieka uszczesliwic :).
Mozna usunac watek (sorry za spam).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-09-16 23:39:34 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2014-09-17 17:05:17 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2010-10-22 21:46:14
Posty: 700
Lokalizacja: Legionowo
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fz1
heheheh :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org