Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-08-21 07:26:35 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-01-13 21:53:57
Posty: 45
Lokalizacja: podkarpackie
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fazer FZ6 S2
Witam
To moja druga tej wielkości wyprawa. Mieliśmy zaplanowane 12 dni i 4500 kilometrów i tak się udało.
Film 1 w skrócie przedstawia miejsca które zobaczyliśmy - cała wyprawa.
Film 2 i 3 to Korfu i Meteory.
Jak kogoś to interesuje to zapraszam do obejrzenia :)

1. http://www.youtube.com/watch?v=2v5Jw_mxia0
2. http://www.youtube.com/watch?v=bMCBWUZoXUw
3. http://www.youtube.com/watch?v=n7tWRzsaDSU

pozdrawiam
furgus


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-08-21 07:26:35 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2013-08-21 13:23:44 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2012-09-19 02:42:00
Posty: 6
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 501143537
Obecne moto: FZ6 Fazer
Świetne filmy ! Musiała być super wyprawa :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-08-21 13:39:21 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2011-09-05 16:57:28
Posty: 908
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 S2 GT 2008
Gratulacje EXTRA :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-08-21 14:22:19 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2012-09-08 01:26:57
Posty: 287
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 608588454
Obecne moto: VFR V-tec
Ja mam pytanie techniczne zarówno do Ciebie jak i innych kolegow, którzy lataja w dalsze trasy... Na filmie widze, jak stoicie w kolejce zarówno na granicy jak i przed bramkami na autobahnie. Nie mieliście opcji się przecisnąć, woleliście nie ryzykować, zawrocenia na koniec kolejki, czy wynika to z kultury kolejkowania?
Pytanie wg. mnie uzasadnione o tyle ze przejezdzalem przez kilka granic tyle ze pucha i na/z takiego wschodu gdzie przegladaja puchy jak leci a wybrane trzepią, jeszcze inne wstawiają na warsztat było by to calkiem uzasadnione. Moto Ci nie rozkreca bo co i gdzie miał bys chowac, a jak bardzo uparci, to kufry można w ciągu 15 sekund otworzyć i zamknąć.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-08-21 14:30:53 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2011-11-03 14:41:16
Posty: 261
Lokalizacja: Poznań
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha MT 09
To trochę tak jakbyś podjechał pod dystrybutor na stacji bez kolejki -po prostu nie w porządku. W korku, na światłach itp nikomu nie przeszkadzasz.

jerry01 napisał(a):
Ja mam pytanie techniczne zarówno do Ciebie jak i innych kolegow, którzy lataja w dalsze trasy... Na filmie widze, jak stoicie w kolejce zarówno na granicy jak i przed bramkami na autobahnie. Nie mieliście opcji się przecisnąć, woleliście nie ryzykować, zawrocenia na koniec kolejki, czy wynika to z kultury kolejkowania?
Pytanie wg. mnie uzasadnione o tyle ze przejezdzalem przez kilka granic tyle ze pucha i na/z takiego wschodu gdzie przegladaja puchy jak leci a wybrane trzepią, jeszcze inne wstawiają na warsztat było by to calkiem uzasadnione. Moto Ci nie rozkreca bo co i gdzie miał bys chowac, a jak bardzo uparci, to kufry można w ciągu 15 sekund otworzyć i zamknąć.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-08-21 14:40:12 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2012-09-08 01:26:57
Posty: 287
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 608588454
Obecne moto: VFR V-tec
No sporo racji w tym... Motocykl oducza "cierpliwości" ;)
Mysle ze to wszystko jest podyktowane trochę kwestiami "sprawiedliwie" nie znaczy równo.
W sensie jeśli na granicy trzepią fury i to trwa, do tego w busie 15 osob wypelnia deklaracje i klimatyzowana bryka stoi to jest sprawiedliwie. Jak jesteś jeden, silnik grzeje jaja i nie masz za bardzo gdzie czegokolwiek przewieźć to i tak stoj jak i inni stoja. Piniu - nie zrozum mnie zle - to nie wycieczka personalna tylko glosno się zastanawiam nad tym jaka w takich wypadkach nalezalo by przyjąć "zasade" ;)
Choc na przejściach granicznych ostatecznym elementem pozostaje "nie kozaczyc" wszak jesteśmy trochę na czyjejś łasce...

Co do samej wyprawy kolegow to jak dla mnie rewelacja. Super widoczki, fajne morze. Hotelik tez wygląda sympatycznie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-08-21 14:54:26 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-01-13 21:53:57
Posty: 45
Lokalizacja: podkarpackie
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fazer FZ6 S2
jerry01 napisał(a):
Ja mam pytanie techniczne zarówno do Ciebie jak i innych kolegow, którzy lataja w dalsze trasy... Na filmie widze, jak stoicie w kolejce zarówno na granicy jak i przed bramkami na autobahnie. Nie mieliście opcji się przecisnąć, woleliście nie ryzykować, zawrocenia na koniec kolejki, czy wynika to z kultury kolejkowania?
Pytanie wg. mnie uzasadnione o tyle ze przejezdzalem przez kilka granic tyle ze pucha i na/z takiego wschodu gdzie przegladaja puchy jak leci a wybrane trzepią, jeszcze inne wstawiają na warsztat było by to calkiem uzasadnione. Moto Ci nie rozkreca bo co i gdzie miał bys chowac, a jak bardzo uparci, to kufry można w ciągu 15 sekund otworzyć i zamknąć.


Witam.
Nie wiem jak reagowaliby kierowcy na wcisk np. 4 motocykli, trochę zależy to od sytuacji i humoru. Np. na przejściu Macedonia-Grecja stara greczynka trąbiła, machała rekami bo my pozwalaliśmy wciskać się przed siebie (było zwężenie z dwóch pasów do jednego i grzecznie było puścić parę puszek)
Na innym przejściu, chyba Bułgaria-Serbia celnik zaskoczony pytał czemu stoimy zamiast przeciskać się do początku kolejki.
My teraz na tej wyprawie staliśmy grzecznie, bo mieliśmy ze sobą jedno auto.
Natomiast na bramkach na autostradzie ja bym nie kombinował, tam odbywa się to znacznie szybciej więc myślę że nie ma potrzeby ryzykować.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-08-21 15:15:18 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2011-11-03 14:41:16
Posty: 261
Lokalizacja: Poznań
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha MT 09
jerry01 napisał(a):
No sporo racji w tym... Motocykl oducza "cierpliwości" ;)
Mysle ze to wszystko jest podyktowane trochę kwestiami "sprawiedliwie" nie znaczy równo.
W sensie jeśli na granicy trzepią fury i to trwa, do tego w busie 15 osob wypelnia deklaracje i klimatyzowana bryka stoi to jest sprawiedliwie. Jak jesteś jeden, silnik grzeje jaja i nie masz za bardzo gdzie czegokolwiek przewieźć to i tak stoj jak i inni stoja. Piniu - nie zrozum mnie zle - to nie wycieczka personalna tylko glosno się zastanawiam nad tym jaka w takich wypadkach nalezalo by przyjąć "zasade" ;)
Choc na przejściach granicznych ostatecznym elementem pozostaje "nie kozaczyc" wszak jesteśmy trochę na czyjejś łasce...

Co do samej wyprawy kolegow to jak dla mnie rewelacja. Super widoczki, fajne morze. Hotelik tez wygląda sympatycznie.


Spoko Jerry ;-) po prostu na przejściach granicznych trzeba dostosować się do zasad -jak jest możliwość to trzeba się wciskać ;-)

A filmiki i trip pierwsza klasa! Zazdroszczę na maxa siedząc za biurkiem i spoglądając za okno na motocykl :-/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-08-21 16:20:21 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2012-10-03 18:12:47
Posty: 78
Lokalizacja: Wielkopolska/Stęszew
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: MT 10
Witam, pozazdrościć . Jakim sprzętem było kręcone ? Jak była zamontowana


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-08-21 23:20:58 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2011-09-28 09:12:05
Posty: 1460
Lokalizacja: Kraków,Skawina i inne Wioski :)
Płeć: Mężczyzna
Telefon: zaufania....
Obecne moto: odjechalo w swiat
haluk napisał(a):
Witam, pozazdrościć . Jakim sprzętem było kręcone ? Jak była zamontowana

Podbijam pytanie, fajnie wyszło :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-08-22 11:15:26 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-01-13 21:53:57
Posty: 45
Lokalizacja: podkarpackie
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fazer FZ6 S2
Brodzins napisał(a):
haluk napisał(a):
Witam, pozazdrościć . Jakim sprzętem było kręcone ? Jak była zamontowana

Podbijam pytanie, fajnie wyszło :)


Witam
Kamera sportowa PRESTIGIO 710 X
Zamontowana na kierownicy - trochę prowizorka bo ciężko cokolwiek dopasować do kierownicy Fazera. Ale trzyma się dobrze i nie ma drgań.
Wcześniej wypróbowałem wiele możliwości, na lusterku, na szybie - wyglądało bardziej profesjonalnie ale nie dało się oglądać.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-08-22 11:40:13 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2010-11-13 16:55:41
Posty: 279
Lokalizacja: okolice Tarnowa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: WR 426 SM MX
A ile wytrzymuje bateria na jednym ładowaniu?

A tak przy okazji - wycieczka do pozazdroszczenia:) Fajnie, że mieliście samochód ze sobą :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-08-22 11:47:19 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-01-13 21:53:57
Posty: 45
Lokalizacja: podkarpackie
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fazer FZ6 S2
Jacek_L napisał(a):
A ile wytrzymuje bateria na jednym ładowaniu?


Nie wiem ile wytrzyma bateria, nie sprawdzałem. Ja nagrywałem praktycznie cały czas na podłączonym zasilaniu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-08-23 23:20:49 
Niemowlak

Dołączył(a): 2012-04-09 03:39:23
Posty: 39
Lokalizacja: Lędziny
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fz6n s2
świetna wyprawa sam myślę kiedyś do Włoch się wybrać naprawdę super!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org