Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-12-03 00:30:16 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2014-07-15 09:14:23
Posty: 76
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 505438898
Obecne moto: FZ6S
Gdziekolwiek nie pojedziecie jest pięknie. Naprawdę warto i zacznijcie od wczesnej wiosny tyłki przyzwyczajać do długich dystansów bo i na super siedzisku zacznie szybko boleć :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-12-03 00:30:16 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2015-12-03 01:49:28 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2010-04-27 23:01:42
Posty: 184
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Tiger 1050
Tak jak większość polecam w Chorwacji pola namiotowe. Tanio, blisko wody i nie ma problemu ze spłukaniem się po kumpieli :wink: . Jeżeli chodzi o Czarnogórę to najlepiej znaleźć sobie kwaterę na 3 noclegi (za dobrą wytargowaną cenę). Ponieważ jest to mały kraj, więc z jednego miejsca noclegowego można odwiedzić większą część wybrzeża. Do tego różnica ceny pomiędzy polem namiotowym a kwaterą wyniesie jakieś 5 ojro. Byłem po sezonie czyli początek września, czyli niższe ceny i pogoda stabilniejsza.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-12-04 20:25:23 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2014-09-23 10:14:43
Posty: 74
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: yamaha fz1 fazer
Witam

Ja byłem w tym roku na autocamp boban - środek sezonu, cena za 2 osoby, namiot i motor 20 euro. polecam cisza spokój.

Natomiast odradzam podróż magistralą na północ od makarskiej - nam przejechanie 150km zajęło ponad 4h (korki, roboty drogowe, zwężenia, objazdy istna masakra) - jak tylko się dało uciekliśmy na autostradę - taka ciekawostka - gotowaliśmy się w korkach a jak dojechaliśmy do autostrady zaczęło padać...

pozdrawiam

Darek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-12-04 20:45:57 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2014-08-17 12:43:43
Posty: 1156
Lokalizacja: Przemyśl
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Tracer 900 GT 2019
darekfz1 napisał(a):
Ja byłem w tym roku na autocamp boban - środek sezonu, cena za 2 osoby, namiot i motor 20 euro. polecam cisza spokój.
Potwierdzam, też byłem i jest to moje ulubione miejsce jak narazie w Chorwacji :) z resztą dowiedziałem się o nim z naszego forum za co serdeczne podziękowania dla kolegów.

Ja akurat magistralę bardzo polecam bo ta droga to bajka i kiedy byłem od 23.06 do 8.7. nie było żadnych problemów z płynnością jazdy czy nadmiernym ruchem - wręcz przeciwnie. Dużo zależy w którym momencie się tam pojedzie, od połowy lipca wszystko jest juź niestety zapchane a spory ruch odbywa się z północy na południe. Nie mniej jednak być w CRO i nie przejechać się choć raz magistralą obrazującą wszystkie różnice pomiędzy poszczególnymi regionami no i te nadmorskie miejscowości i urokliwe zatoczki to naprawdę słabo bo to jedna z piękniejszych europejskich tras. Jak się jedzie konkretnie w dane miejsce autostrada faktycznie jest lepsza ale na pierwszy raz warto tamtędy pojechać na całej długości bo te widoki wynagradzają wszystkie trudy podróży.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-12-04 21:14:16 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2014-09-23 10:14:43
Posty: 74
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: yamaha fz1 fazer
blue7 - moje też.

Byłem tam już czwarty raz z rzędu...

pozdrawiam

darek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
Administracja forum: admin@motocykl.org