Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2020-10-17 12:25:03 
Legenda forum

Dołączył(a): 2018-08-01 19:28:01
Posty: 2285
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XV250 R1200GS CBF600
Pierdzisławy to nowy rodzaj uciążliwości społecznej, ich główny rewir zatruwania to osiedla i starówki. Kilka dni temu jechalem z żoną do sklepu, uchylone okna, z prawej wyprzedził mnie taki zawodnik odkręcając na wysokosci okna do konca i wjechal przede mnie. Krwawienie z uszu, zamknalem okna i na czerwonym stoje za nim. Zawodnik zaczal robic przygazowki, nie wytrzymalem i go strąbiłem. Odwrocil sie wkurwiony, pokazalem palcem swoje ucho i pokrecilem głową. Do konca zmiany swiatel obserwowal mnie w lusterku i bylem pewien że opracowuje zemstę np przytrzymanie mnie na swiatlach albo pojechanie za mną na parking sklepu, ale o dziwo pojechał w cholerę bez pierdzenia tylko spokojnie na niskich obrotach. Przy tych pustych rurach kumulacja dzwieku zaraz za motocyklem jest przewalona, szczegolnie jesli jedzie w korku między autami i dźwięk dodatkowo odbija się od aut. Piękne podziękowanie za zrobienie mu miejsca...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-10-17 12:25:03 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2020-10-17 14:25:49 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2020-08-26 22:13:41
Posty: 260
Lokalizacja: WOT
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6
No właśnie,zamiast stanąć na światłach na luzie,zdjąć łapy z kierownicy-dać im odpocząć,to kręci tą manetą nie wiadomo po co.Ego mu się podnosi,czy jak?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-10-17 23:58:26 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2019-11-22 23:17:30
Posty: 210
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS 600 99
Głowa boli jak za takim przez 500m jedziesz.

Nie rozumiem montowania takiego wydechu. Ja przy oryginalnym jak rano odpalam moto to staram się delikatnie gazem operować "bo ktoś może spać", ale już dawno stwierdziłem że jestem "dziwny" i innymi się przejmuję.

FZS600 '99


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-10-18 21:55:11 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2016-03-01 21:03:14
Posty: 1466
Lokalizacja: Warka
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Ready to remont
Mam toyote z silnikiem vvti gdzie na początku produkcji były problemy z braniem oleju. Zgadnijcie jak producent "rozwiązał" tymczasowo problem?
Modyfikacja bagnetu i zmiana położenia znaku max wyżej :)
Tak więc nie gadzam się że producenci zawsze mają rację, czasami dają ciała, ja wlewam zawsze na max a nawet przelewam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-10-18 22:22:01 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2019-11-22 23:17:30
Posty: 210
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS 600 99
tuzmen napisał(a):
Mam toyote z silnikiem vvti gdzie na początku produkcji były problemy z braniem oleju. Zgadnijcie jak producent "rozwiązał" tymczasowo problem?
Modyfikacja bagnetu i zmiana położenia znaku max wyżej :)


Kurczę, super patent :)

W sumie mogli stwierdzić że tak ma być. Bierze olej, wtedy kierowca dolewa, ubywa, dolewa, ... i auto ma stale nowy olej :)

I notka z działu marketingu: Jest to specjalnie zaprojektowane w ten sposób. To dzialanie ma zapewnić silnikowi pracę tylko na oleju o "najwyższej jakości/nowym". Wiadomo że nowy, świeży lepiej zapewnia film kolejowymi, tak ma być.

FZS600 '99


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-10-19 10:26:28 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3805
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
marcingda napisał(a):
ludzie nie rozumieją że to przeszkadza innym i że to obciach


ja przestałem jeździć z ludzmi o za glośnych kominach. Zawsze jak ktoś pokazuje mi taką rurę z tekstem "i jak podoba ci się" komentuję że "są lepsze sposoby żeby powiedzieć światu że masz problemu z erekcją".

sfazowany napisał(a):
Zawodnik zaczal robic przygazowki, nie wytrzymalem i go strąbiłem.

i tędy droga. Pokazać że to nie lans tylko obciach, to z takiego komina wyrośnie jak z pryszczy.


żeby nie było - lubię akcesoryjne kominy. tylko są kominy i "kominy". jedne dają ładny bazowy pomruk, drugie drą japę jak zarzynana świnia.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2021-05-12 21:10:01 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2019-11-22 23:17:30
Posty: 210
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS 600 99
Sprawa się wyjaśniła, czujnik poziomu oleju.

Zdecydowałem się na wymienę gdyż uzyskałem informację że oryginalne czujniki w pierwszych modelach miały jakiś feler objawiający się właśnie w taki sposób jak w moim przypadku (duża prędkość i kontrolka się zapalała). Jakieś otwory miały zbyt małą średnicę i olej miał problem z dotarciem do czujnika.

Co ciekawe, czujnik poziomu oleju po wyjęciu rozpadł się na części sam z siebie.
Dziwne że jeszcze działał.

Czekam na ładną pogodę i jadę do DE sprawdzić na autobanie czy usterka została wyeliminowana.

FZS600 '99


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org