Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2024-04-19 10:41:50 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2024-03-21 12:12:58
Posty: 1
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 785867722
Obecne moto: FZ6
Powitać szanowne grono :)
Kłopot mam.Zakupiłem w cenie wydechów FZ6 S po dzwonie-w związku z cenami poszedł pomysł coby przerobić na wersję N.Podpierając się tym co pisaliście prawie wszystko mi się udało...no właśnie PRAWIE ;)
Mianowicie kłopot polega na tym że po poskładaniu wszystkiego do kupy rolgaz nie odbija wystarczająco szybko-po zdjęciu przedniej lampy jak linki są luzem,nie dociśnięte przez wspomnianą lampę działa legancko.Czy ew jakoś ujowo poprowadziłem te linki?

Moje pytanie brzmi:czy w wersji N są jakieś inne,krótsze linki?Wg katalogu części z wersji S różnią się od wersji N,jest zupełnie inny numer katalogowy

Za pomoc z góry dziękuję :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2024-04-19 10:41:50 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2024-04-19 12:13:29 
Legenda forum

Dołączył(a): 2018-08-01 19:28:01
Posty: 2331
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XV250 R1200GS CBF600
Na schemacie powinno być pokazane którędy biegną linki, masz je puszczone tak jak w manualu? Niestety nie mam pojęcia czy są tej samej długości. Ile luzu masz ustawionego na rolgazie? Może jest zbyt ciasno ustawiona linka? Druga rzecz to przy zespole przycisków między obudową a rolgazem jest płaska śliska przekładka, dałeś ją pomiędzy gripem na rolgazie a obudową przycisków czy wewnątrz obudowy? Powinna być między gumą gripa a zespołem przycisków żeby dawać poślizg nawet jak ręką przyciśniesz gumowy brzeg gripa do obudowy przycisków. Jak zakładałem grzane manetki to tą przekładkę dałem przez pomyłkę do środka i też mi rolgaz kiepsko wracał. Jeśli jej nie widzisz między gripem a obudową to przy składaniu połówek pewnie dałeś ją od wewnętrznej strony obudowy. Może być też skorodowana rurka kierownicy pod rolgazem, przy składaniu zaglądałeś tam? Warto zsunąć rolgaz z kiery, umyć wszystko i nalozyć na bardzo cienkiej warstewce smaru litowego.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org