Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-11-28 10:46:58 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2015-09-06 10:51:09
Posty: 66
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: MT-10
Witam
Mam pytanie czy ktoś wymieniał seryjną kierownicę na jakąś inna nie wiem Barracuda, Renthal czy Rizoma?
Tak się właśnie zastanawiałem nad wymianą na Rizomę iż mam dość sporo dodatków tej firmy tylko zaczyna się problem bo kierownice Rizomy są nieco szersze i powiem szczerze, że nawet by mi to odpowiadało, ale problemy zaczynają się z przewodami tzn linką sprzęgła, hamulcowymi itd bo okazują się za krótkie i bez skracania kiery lub wymiany linek, przewodów itd nie wiem jak to ugryźć. Skracania kierownicy chciałbym uniknąć bo nie wiem jak by to wpłynęło na pomieszczenie manetek, przełączników, mocowań bo za wiele manewru tam nie ma ona ma inne wygięcie.
Czy ktoś przerabiał ten temat i może podpowiedzieć jak sobie z tym "fantem" poradził? Czy konieczna jak już będzie wymiana tych linek, przewodów czy po prostu nie wiem jest inna możliwość np innego poprowadzenia linki sprzęgła itd?
Każde uwagi i sugestie mile widziane ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-11-28 10:46:58 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2016-11-28 17:00:50 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2011-11-18 19:30:31
Posty: 454
Lokalizacja: PL- opolskie/Klb | CH- raj dla motocyklistów:)
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Galaxy S6
Obecne moto: FZ1 S
-maro- napisał(a):
Witam
Mam pytanie czy ktoś wymieniał seryjną kierownicę na jakąś inna nie wiem Barracuda, Renthal czy Rizoma?
Tak się właśnie zastanawiałem nad wymianą na Rizomę iż mam dość sporo dodatków tej firmy tylko zaczyna się problem bo kierownice Rizomy są nieco szersze i powiem szczerze, że nawet by mi to odpowiadało, ale problemy zaczynają się z przewodami tzn linką sprzęgła, hamulcowymi itd bo okazują się za krótkie i bez skracania kiery lub wymiany linek, przewodów itd nie wiem jak to ugryźć. Skracania kierownicy chciałbym uniknąć bo nie wiem jak by to wpłynęło na pomieszczenie manetek, przełączników, mocowań bo za wiele manewru tam nie ma ona ma inne wygięcie.
Czy ktoś przerabiał ten temat i może podpowiedzieć jak sobie z tym "fantem" poradził? Czy konieczna jak już będzie wymiana tych linek, przewodów czy po prostu nie wiem jest inna możliwość np innego poprowadzenia linki sprzęgła itd?
Każde uwagi i sugestie mile widziane ;)


A jesteś 100% pewny że nie starczą?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-11-28 19:50:18 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2015-09-06 10:51:09
Posty: 66
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: MT-10
Dawid125 napisał(a):

A jesteś 100% pewny że nie starczą?


Tak bo już się przymierzałem do wymiany, ale właśnie gdy napotkałem problemy z długością linki sprzęgła i przewodów hamulcowych chwilowo odpuściłem. Zamontowałem to co było.
Jeszcze o przewody hamulcowe bym się nie martwił bo i tak zamierzam wymienić na oplot bo maja już swoje lata a podobno co 7 czy 8 lat się powinno wymienić na nowe więc oplot z tego co się orientowałem można zamówić na dowolny wymiar. Bardziej się martwię właśnie linką sprzęgła i nie wiem jak będzie jeszcze z linkami od gazu


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-11-29 18:18:10 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2011-11-18 19:30:31
Posty: 454
Lokalizacja: PL- opolskie/Klb | CH- raj dla motocyklistów:)
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Galaxy S6
Obecne moto: FZ1 S
Nie wiem jaką kierownicę kupiłeś ale u mnie po zmianie wszystko pasowało.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-11-29 18:32:28 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2015-09-06 10:51:09
Posty: 66
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: MT-10
Dawid125 napisał(a):
Nie wiem jaką kierownicę kupiłeś ale u mnie po zmianie wszystko pasowało.


Pocieszające. Zimą może na spokojnie jeszcze raz rozbiorę i może gdzieś coś że tak powiem da się popuścić. Może cos przypiete trytytką.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-11-30 10:06:09 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2010-10-22 21:46:14
Posty: 700
Lokalizacja: Legionowo
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fz1
ja też mam zmienianą i wszystko pasowalo


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org