Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-02-13 14:29:50 
Założyciel forum

Dołączył(a): 2005-06-15 18:42:35
Posty: 738
Lokalizacja: Piaseczno/Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Brak.
Witajcie.
Zgodnie z tym co słyszeliście (lub nie) w ostatnich dniach, miała nastąpić i nastąpiła zmiana właściciela forum.
Obecnym właścicielem forum oraz domeny motocykl.org zostaje użytkownik o nicku na forum "rysiaczek". Wszelkie skargi i zażalenia, a także nagrody i upominki przekazywane będą do niego :)

Dziękuje Wam wszystkim za współtworzenie, a następnie za tworzenie tego forum. Byłem z Wami przez prawie 7 lat, choć od dłuższego czasu głównie duchem, a nie fizyczną obecnością, co z pewnością było widać. Oczywiście bez Was to forum nie istniałoby w takim kształcie, w jakim zostawiam je mojemu następcy - możecie więc w pewnym sensie wszyscy czuć się jego właścicielami.

Jeżeli o mnie chodzi, to definitywnie kończy moją 11-letnią przygodę z jednośladami. Swojego Fazera sprzedałem w zeszłym roku właśnie nowemu właścicielowi forum.

Życzę wszystkim szerokiej drogi, bezpiecznych zakrętów i jak największej frajdy z jazdy motocyklami. Życzę też wszystkim aby forum doczekało się 100-lecia istnienia ;)

Zdrówko!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-02-13 14:29:50 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2012-02-13 15:46:19 
Niemowlak

Dołączył(a): 2011-10-17 22:34:38
Posty: 27
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS 600
no to gratuluję nowemu właścicielowi :)
a nawiązując do tematu "nowości" to proponuję wzorem http://polishbanditcrew.pl/ przesiadkę na forum IP.Board. Rewelacyjny skrypt jeżeli chodzi o administrowanie, moderowanie i poruszanie się po tematach. Moduł "galeria" świetnie sprawdzi się w "naszym" przypadku.
Aby nie nadwyrężać budżetu nowego właściciela proponuję zrzutkę na nowe oprogramowanie :)

P.S. "Bandyci" mają jeszcze starą wersję forum, ale już funkcjonuje wersja IP.Board 3.2.3

Jeżeli miałby ktoś jakieś pytania to jestem do dyspozycji. U siebie w firmie niedawno zainstalowałem ten skrypt (do tej pory korzystałem phpBB) i nie było żadnego problemu z przeniesieniem zawartości. Jedyny minus to to że oprogramowanie jest płatne.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-02-13 16:54:46 
Legenda forum

Dołączył(a): 2007-08-28 13:23:30
Posty: 4605
Obecne moto: jamaha pw 50
Witam nowego właściciela i gratuluję.
Czekamy na przedstawienie planu działań zwiazanych z forum.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-02-13 18:52:28 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2011-07-24 13:26:40
Posty: 671
Lokalizacja: Tarczyn
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 794 749 233
Obecne moto: Yamaha Fazer 1000
Jack napisałeś tak że autentycznie zła mi się zakręciła w oku :( Pozdrawiam !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-02-13 20:05:48 
Organizator

Dołączył(a): 2009-04-13 21:34:15
Posty: 356
Lokalizacja: Drezdenko> Pamiątkowo
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fzs600 03r.
Żegnamy, pozdrawiamy i witamy nowego admina!!!!!!

:)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-02-13 21:27:32 
Człowiek Szafka

Dołączył(a): 2008-12-03 13:04:26
Posty: 2647
Lokalizacja: Pulki k.Puław
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 693183962
Obecne moto: VFR 800 FI 2000r
Mr.Jack dzięki za stworzenie tego forum.
Dzięki temu poznałem wielu wspaniałych ludzi.
Nasza współpraca przebiegała różnie.
Szkoda że nie byłeś na żadnym zlocie może współpraca by była łatwiejsza.
Cóż to już przeszłość...
Powodzenia w rozwijaniu innych zainteresowań.
Do nowego właściciela :) liczymy na Ciebie chcemy by to forum dalej istniało.
Jest to dorobek wielu lat skarbnica wiedzy dla nowych i wreszcie platforma komunikacyjna.
Często wieczorem siadamy i pijemy poprzez wirtualną konferencję pssst :D
pssst=piwo
Oczywiście zapraszamy na takie wieczory :) i na zloty!
Mam nadzieję że nasza współpraca będzie układać się dobrze :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-02-13 21:53:09 
Admin Motocykl.org

Dołączył(a): 2011-09-23 17:46:40
Posty: 164
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: chwilowo rower
Heh, miałem po raz kolejny trafić do przywitalni, ale skoro Mr. Jack założył już stosowny temat, to nie będziemy go rozbijać na atomy.

Jak już Jack napisał, forum zmieniło właściciela - aktualnie jestem nim ja.

To już wiecie. Pytanie najczęściej padające wśród tych mających wyższe ciśnienie na szałcie - co teraz?

Teraz planowany jest rozwój. W pierwszej kolejności rozwój, który zdejmie z moderatorów/adminów nieco pracy - czyli ukrócenie spamiarzy, pewnie delikatna zmiana regulaminu, formularza rejestracyjnego.
Forum zaliczało mocne 'spowolnienia' działania - będzie to sprawdzane - nie wydaje mi się, by była to kwestia ilości odwiedzin userow, czas pokaże. Jeśli wyjdzie, że serwer był przyczyną - zmienimy go.

W rozwoju zawartości forum - na pewno w pierwszej kolejności będę chciał stworzyć nowy dział - nazwijmy go roboczo "szafa". Jego ideą jest wpis na forum z zawartością naszej szafy - oczywiście tyczącą się moto. Z powodzeniem działa to na forach górskich, gdzie użytkownicy chcąc zasięgnąć opinii o konkretnym produkcie - konkretnych ludzi mających kurtkę, spodnie czy jakikolwiek osprzęt - unikając tym samym forumowych "gdybaczy".

Zmian będzie więcej (ale powoli, po kolei, nie wszystko na raz) - najważniejszą informacją na ten moment jest - forum nie zginie, nie zostanie sprzedane, będzie działało dalej na tych samych zasadach co teraz.

I na koniec - szczere podziękowania kieruję w stronę Mr. Jack'a - za to forum i umożliwienie jego rozwoju. Mam nadzieję, że Jacek kiedyś jeszcze będzie aktywnie uczestniczyć w życiu forum - niezależnie czy jako czynny, czy 'tymczasowo odpoczywający';) motocyklista. Anyway - czuj się zawsze jak w domu.

Pozdro!
Rysiek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-02-14 00:45:54 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2011-03-10 22:24:07
Posty: 411
Lokalizacja: DKL- dolnoslaskie krolestwo lądek
Płeć: Mężczyzna
Telefon: E52 :P
Obecne moto: Fz6 S
Mr.Jack powodzenia i dzięki za wszystko!!
witamy serdecznie nowego właściciela, cieszę się z tego że tu jestem, i tak jak stoo poznałem, choć jak na razie wirtualnie, wielu fajnych ludzi. lżej na sercu się robi że są jeszcze ludzie tacy jak rysiaczek którzy wnoszą świeże pomysły i chcą je realizować
powodzenia na nowej drodze życia :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-02-14 13:16:51 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2011-09-05 16:57:28
Posty: 908
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 S2 GT 2008
Dziękujemy za współpracę Jack'owi.
Witamy Rysiaczek'a - ze swojej strony dziękuję że forum nadal będzie istniało i podpisuję się pod tym co pisał już stoodent1 i przemo_ps


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-02-15 20:53:39 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2009-12-16 12:56:07
Posty: 344
Lokalizacja: Gród Kraka
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Szajsung
Obecne moto: BMW R1200GS ADV LC
Admin z Krakowa... :twisted:
Pierś mą duma rozpiera.
Syrce się kołacze na samą myśl o przyszłości rodem z Grodu Kraka.
Winszować odpowiedzialności, i życzyć kreatywności i wytrwałości godnej poprzednika.

Mr. Jack - jesteś historią... Dosłownie i w przenośni.
Stworzyłeś ją, napisałeś a następnie zająłeś w niej należne Ci zaszczytne miejsce.
Hvała Ci za to po wsze czasy :beer:
Nasze życie, sprzęty, ludzie których poznaliśmy... Bez tego forum nigdy nie doświadczylibyśmy tego wszystkiego.
Nie miałem okazji i możliwości poznać, ale... Chylę czoła.
Amen to that.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-02-15 21:08:08 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2009-08-01 11:12:24
Posty: 321
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: S1000XR
Podpisuję się pod tym co wcześniej zostało napisane.
Dzięki Mr. Jack za wkład i za zaangażowanie. Fajnie, że Ci się chciało.

Jednak nie byłbym sobą (i prawdziwym Polakiem) gdybym trochę nie ponarzekał :)

Zabrakło mi w całej tej sprawie przejęcia domeny wraz z forum jawnej i przejrzystej informacji co się dzieje.
Wszystko odbywało się w atmosferze jakiejś niezrozumiałej tajemnicy jakbyśmy sprzedawali rakiety Talibom.
Do końca nie było wiadomo co, gdzie, kiedy, dlaczego i za ile.

A wystarczyło przecież wcześniej ogłosić na forum jak się sprawy przedstawiają, że nie mam już czasu, motywacji, zdrowia czy co tam jeszcze i chcę to komuś sprzedać, powierzyć, przekazać - whatever.
Wyceniam swoją pracę na tyle i tyle, czekam na oferty. I po sprawie.

A tak się człowiek dowiadywał z jakiś strzępków rozmów na shoucie co się dzieje, a reszty musiał się domyślać.
Mało profesjonalnie, ot co.

Ponarzekałem sobie post factum. Niczego to już nie zmieni, ale czuję się lepiej :)

Powodzenia Panie Nowy Adminie 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-02-15 21:17:36 
Wesoły Grzybiarz

Dołączył(a): 2012-02-13 22:51:28
Posty: 987
Lokalizacja: WCI
Płeć: Mężczyzna
Telefon: ma ten kto powinien
Obecne moto: ZX636R 04
Umarł król - niech żyje Król :!:
Za zasługi - dzięki Ci Panie. :mrgreen:
Za resztę - sami wiecie co mu się należy.... :santa:

Nowy Admin - nowe perspektywy...
Poszerzajmy horyzonty - niech każdy wyburzy dom z naprzeciwka :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-02-16 00:04:37 
Admin Motocykl.org

Dołączył(a): 2011-09-23 17:46:40
Posty: 164
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: chwilowo rower
duddits napisał(a):
Jednak nie byłbym sobą (i prawdziwym Polakiem) gdybym trochę nie ponarzekał :)
Zabrakło mi w całej tej sprawie przejęcia domeny wraz z forum jawnej i przejrzystej informacji co się dzieje.
Wszystko odbywało się w atmosferze jakiejś niezrozumiałej tajemnicy jakbyśmy sprzedawali rakiety Talibom.
Do końca nie było wiadomo co, gdzie, kiedy, dlaczego i za ile.


Pobronię nieco Jacka - żadnej tajemnicy nie było, jak się dowiedziałem po prostu pytając. Byłem drugi w kolejce, swoje odczekałem i poszło. Zamieszanie było, bo niepotrzebnie ktoś (nie pamiętam kto, już nieistotne) - zaczął o tym pisać na szałcie. Finalizowanie sprawy trwało kilka dni, a pisać przed że zmieniło właściciela by niepoważne było.

A jeśli chodzi o jawność - no to było nie było, to nie mienie publiczne coby Jacek miał obowiązek się rozpisywać.

Talibów nie było:)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-02-16 08:44:40 
Legenda forum

Dołączył(a): 2007-08-28 13:23:30
Posty: 4605
Obecne moto: jamaha pw 50
Ja już wiem, że z nowym władcą forum będzie się dobrze współpracowało, o czym nie można powiedzieć o poprzedniku.
Zresztą szkoda czasu na pisanie, Ci co mieli z nim doczynienia wiedzą.
Cieszę się bardzo, że sprzedał forum.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-02-16 19:57:06 
Główny Wódz Bractwa

Dołączył(a): 2007-03-27 11:57:43
Posty: 1123
Lokalizacja: Elbląg
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 735 200 934
Obecne moto: BMW K1600GT
Hi, nowy Adminie :wink: A jakie jest zdrobnienie od rysiaczek?
Pytam na wszelki wypadek, gdyby ktoś chciał troszkę powazelinować :lol:
Oprócz całkiem sympatycznego Forum dostajesz w spadku fantastyczną ekipę pasjonatów 2oo, ale również fanów dobrej zabawy, którzy na jedno krótkie hasło drą przez ten dziki kraj aby zobaczyć swoje mordki i wypić wspólnie frutti lub browca. Rzadko się zdarza, aby po zmianie maszyn tak duży odsetek userów pozostawał w starym otoczeniu. Mam nadzieję - mogę chyba to powiedzieć jako najstarszy stażem członek - że docenisz to i będziesz szanował. Forum to ludzie, a im bardziej są ze sobą związani, tym sprawniej i sympatyczniej ono funkcjonuje. Przyciąga nowych.
Być może uda Ci się również być jednym z nas, a nie tylko wirtualnym, protekcjonalnym w swych wypowiedziach tworem nadrzędnym, który ruga, gani i daje do zrozumienia, że Forum to JA.
Pozdrowienia, Jacek i podziękowania za współpracę - szkoda, że nie mieliśmy okazji się poznać.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org