Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2020-06-15 16:00:08 
Legenda forum

Dołączył(a): 2018-08-01 19:28:01
Posty: 2284
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XV250 R1200GS CBF600
Przednią kamerę złapałem mocowaniem klaksonu który u mnie jest pod dolną półką przedniego zawieszenia, a tylną do obudowy oświetlenia rejestracji. Niestety i na przodzie i na tyle kamery łapały wibracje przez co w połączeniu z tzw rolling shutterem kamer, obraz był bardzo często pofalowany. Na przodzie fajne było to że kamera skręcała tak jak kierownica wiec widać było co robię z kierownicą, w kadrze był widoczny przedni błotnik wiec widać było też pracę zawieszenia, w tym jego nurkowanie przy hamowaniu. Z samego obrazu było sporo danych jak moment rozpoczęcia hamowania, obecność wertepów, ruchy kierownicą...
Niestety padła mi jednostka centralna, system dostałem za darmo z rozbitego motocykla, w jednostce sterującej był zgnieciony ekran, wersja bez wifi. Ustawiłem wszystko na czuja i przez jakiś czas miałem nagrania z jazdy, niestety z czasem jednostka sterująca padła, ekran stał się całkiem nieczytelny, elektronika stopniowo zaczęła uszkadzać pliki, nagrania miały błędy - były za ciemne, player się zawieszał... Teraz jeżdżę bez jednostki sterującej i zastanawiam się czy kupić ten system z wifi bez ekranu i wykorzystać kable zasilania i kamery ze starego układu. Trochę szkoda mi 400zł choć z drugiej strony chciałbym mieć materiał dowodowy, szczególnie gdyby ktoś mnie rozwalił i uciekł.[ img ][ img ][ img ][ img ]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-06-15 16:00:08 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2020-06-15 16:16:47 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2012-08-05 08:39:48
Posty: 372
Lokalizacja: Kołobrzeg
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha Tracer 900 GT
No mój rejestrator jest z WiFi. Też brałem rejestrator bez ekranu bo i tak jest pod siedzeniem a można wszystko wrzucić na telefon. Mam nadzieje, że jutro rano uda mi się zrobić jazdę próbną.

-- 2020-06-18 18:12:37 --

Pod linkiem próbka tego jak działa kamerka. Moim zdaniem jest całkiem, całkiem. Nic nie pływa, nie tnie. Jak na produkt z Chin i cenę to jestem zadowolony. Zobaczymy jeszcze jak z trwałością. Jakość głosu jest słaba ale w tym przypadku jest to bez znaczenia. W oryginale jest też lepsza jakość. Youtube chyba coś przerabia przy publikacji.
https://youtu.be/cW9YBxLq-Kc


Załączniki:
70587B6C-FEAD-4C80-8B50-F5947BC1E835.jpeg [768.69 KiB]
Pobrane 258 razy
C84A0D85-336A-4D0A-B8D2-B95CB24F5CC4.jpeg [127.79 KiB]
Pobrane 237 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org