Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-05-15 10:03:33 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2011-07-05 15:51:48
Posty: 521
Lokalizacja: Opole
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS600 01
Kask integralny, sportowo-turystyczny
SHARK Visior-R Becool lumi rozm.S

Skorupa: wykonana z wielokrotnie przetworzonych wielokierunkowych włókien szklanych nowej generacji
Wizjer: Powiększony kąt widzenia w stosunku do innych kasków (125% w pionie i 110% w poziomie) - olbrzymia zaleta tego kasku, świetna sprawa
Wyściółka: antyalergiczna, w pełni wyjmowalna
blenda przeciwsłoneczna
Osłona podbródka przed podwiewaniem
Deflektor nosa
System przeciwparujący - mechanizm delikatnego podnoszenia szybki, dzięki czemu jest dostarczane powietrze
Zapięcie: Ratchet
Waga: ~1500g
Efekt bajerancki: biała powłoka jest 'świecąca' w ciemności (oczywiście po uprzednim naświetleniu)

W górnej części kasku jest pęknięcie powłoki lakieru (w postaci 'pajączka' ) z powodu upadku samego kasku z motocykla. Są też małe pęknięcia lakierowania w tylnej części kasku, te akurat nie od upadku. Wszystko widoczne na zdjęciach. Kask nie posiada żadnych przetarć, szybka wizjera i blenda są w idealnym stanie - zero rysek.

Używany od początku sezonu, zawsze w kominiarce. Sprzedaje ponieważ jest dla mnie ciutkę za mały (M za duża, S za mała), a także chcę zakupić kask szczękowy. Decyzję o sprzedaży podjąłem już przed upadkiem kasku, niestety przez moją nieuwagę muszę zejść znacząco z ceny :(

KASK dla osoby ceniącej bezpieczeństwo poprzez zastosowanie włókien szklanych, komfort szerokiego pola widzenia no i osłony przeciwsłonecznej. Z powodu wad - dla osoby, która chce mieć produkt wysokiej jakości za niską cenę

Cena rynkowa tego malowania: ~1300zł (dla trudnodostępnego rozmiaru S)
Cena jaka mnie interesuje: 620zł (dla forumowiczów negocjacja ceny ;)

Na razie nie wystawiam na aukcje. Tylko na forach wiszą ogłoszenia.
Mam też do sprzedania inny kask (v-max) i oponę Michelin Pilot Road 3 160/60/17

Do kasku jest pokrowiec, pudełko, naklejki odblaskowe na kask, instr.obsługi.
Aktualnie możliwość obejrzenia,przymiarki na trasie Tomaszów Maz.-Opole i w bliskich okolicach tych miast

[ img ] [ img ] [ img ] [ img ] [ img ] [ img ] [ img ] [ img ] [ img ] [ img ] [ img ] [ img ] [ img ] [ img ] [ img ] [ img ] [ img ] [ img ] [ img ] [ img ]
Zobacz całą galerię | Darmowe galerie Allegro


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-05-15 10:03:33 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org