Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-10-05 22:40:22 
Niemowlak

Dołączył(a): 2011-06-25 22:00:42
Posty: 21
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 n
Witam,
Sprzedam swoje FZ6 N z 2005 roku. Przebieg motocykla to 43 tys (oryginalny a nie jak większość z allegro, która w tych rocznikach ma pomiędzy 17 a 25 tys). Stan motocykla bdb, jeżeli ktoś będzie zainteresowany to mogę zgodzić się na przegląd w dowolnie wskazanym przez niego serwisie. Opony i klocki w super stanie, wszystkie płyny, filtry i olej wymieniłem 1830 km temu. Parę dni temu w motocyklu założyłem nowy rozrząd oraz kompletny zestaw napędowy. O wszystkie wymiany zawsze dbałem w terminie, zalewany był zawsze dobrym olejem (Motul). Sprzęt wyróżnia się z pośród innych tym, że na pierwszy rzut oka zadupek i błotnik są czarne ale zostały pryśnięte perłą i w słońcu delikatnie mieni się na wiśniowo - efekt na żywo naprawdę super Motocykl nie katowany ani nie latał na gumie. Jestem jego drugim właścicielem w kraju (pochodzenie - Szwajcaria). Przegląd ważny do marca 2013 natomiast ubezpieczenie do lipca 2013r. Motocykl nie wymaga żadnego wkładu finansowego. Sprzedaję, gdyż posiadam także Harleya, który jest moim głównym motocyklem a w związku, że w przyszłym roku zmieniam stan cywilny to z dodatkowej zabawki trzeba zrezygnować, gdyż weselicho tanie niestety nie jest:/. Motocykl sprawdzony w długich trasach - przelatałem nim 2 sezony i nigdy mnie nie zawiódł, gratis dodaję sakwy Oxforda. Jeżeli ktoś był by zainteresowany to na wszelkie pytania odpowiem pod nr 793-053-783 (jestem z Ostrowa Wlkp.). Zapraszam na oględziny i jazdę próbną. Poniżej kilka fotek motocykla:
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: FZ6 N 2005 - sprzedam
PostNapisane: 2012-10-05 22:40:22 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org