Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-05-11 18:07:53 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2012-10-29 20:24:48
Posty: 447
Lokalizacja: Północne Mazowsze
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha FZ6
Witam Was,

Tak jak w tytule - mam do sprzedania większość elementów zestawu mocującego KIT351 do stelaża pod kufer centralny do FZ6.

Swoją ofertę kieruję przede wszystkim do osób, które - tak jak ja "sparzyły się" na kupnie używanego stelaża Givi do kufra centralnego. 90% ofert na Allegro dotyczy stelaża bez zestawu mocującego. Najbardziej newralgicznym elementem, który jest niezbędny do montażu, jest specjalna tulejka, którą wraz ze stożkową śrubą wbija się w metalową rurkę zadupka. To właśnie do niej wkręca się śrubę przytwierdzającą górne mocowanie obejmy wydechu (na zdjęciu to elementy nr 4 i 5). W skład oferowanego przeze mnie zestawu wchodzą również metalowe obejmy obudowy wydechu (na zdjęciu element nr 1 - rzecz jasna dwie sztuki). Nowy zestaw kosztował mnie dokładnie 112zł - paragon na zdjęciu (data zakupu 31.03).

Teraz ważna rzecz: tuleje i śruby są nowe (elementy 4 i 5), metalowe obejmy zaś (element 1) są używane. Trochę może to dziwić dlatego już tłumaczę.

Kupiłem w połowie marca używany stelaż Givi (boczne prowadnice + obejmy obudowy wydechu --> element 1). Nie byłem świadomy, że Sprzedający sprzedaje mi niekompletny zestaw bez śrub mocujących. Zmuszony byłem zatem do zakupu całego zestawu (elementy 1-8). Po demontażu zadupka okazało się, że... mój FZ6 miał już kiedyś założony stelaż, ponieważ w rurkach były zakotwiczone elementy 4 i 5, czyli najbardziej deficytowe i poszukiwane elementy zestawu. Nowe więc okazały się zbędne. Jednak postanowiłem z zakupionego stelaża zdemontować boczne obejmy wydechu i założyć nowe. Używane mają na sobie delikatne ryski, ale nie są pogięte ani połamane. Techniczne spełniają swoją rolę w 100%.

Jeśli ktoś jest zainteresowany niech pisze na priv lub na tanatos.sg@wp.pl

UWAGA!!! Dla konkretnego Kupca mogę OSOBIŚCIE dostarczyć zestaw w poniedziałek (12.05) na terenie Kielc i Nowego Sącza, we wtorek na terenie Krakowa i w środę na terenie Kielc, Radomia i Warszawy.

Poniżej foto:

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

LWG!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-05-11 18:07:53 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2017-03-22 20:19:52 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2010-05-05 16:16:54
Posty: 2
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha FZ6-S
Witam
Znalazłem na forum Fazera Twój post dotyczący problemu z zamocowaniem stelaża kufra centralnego do FZ6.
viewtopic.php?f=9&t=16122&p=187897&hilit=kufer+givi#p187897
Mam taki sam problem jak Ty kiedyś.
Potrzebuje tulejki wciskane do ramy.
Może będziesz w stanie coś podpowiedzieć lub masz takie tulejki do sprzedania.
Będę wdzięczny za pomoc.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2017-03-23 13:31:42 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3823
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
te tulejki to nic innego jak kołek rozporowy.

kup kawałek rurki takiej żeby weszła do srodka i żeby ścianki były względnie grube. przetnij ją pod kątem gdzieś na środku, na końcu (tym który wejdzie do środka) przyklej (przylutuj, cokolwiek tylko żeby trzymało się w miejscu podczas wkładania) podkładkę a do niej nakrętkę i załatwione. skręcając całość śrubą tulejki się "rozejdą" i zaklinują wewnątrz przez co caośc się usztywni. coś jak na tym zdjęciu:
https://6.allegroimg.com/s400/017076/70 ... da2958b8c6


ewentualnie zmierz średnicę wewn. mam takie rozporowe cosie jak były w tym zestawie u siebie, zostały mi po handbarach. nie wiem tylko czy ich średnica będzie pasowała wewnątrz stelaża.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org