Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-03-08 17:59:42 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2010-08-13 11:38:35
Posty: 962
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Jak wyżej- na sprzedaż moja prywatna Yamaha YZF600R Thundercat.
Rok produkcji: 1997, 75tys km przebiegu (licznik w milach)- potwierdzony i nie kręcony, przegląd i OC do września 2015. Jeździ prosto, zawieszenia sprawne, tarcze hamulcowe ok, klocki tył jak nowe, przód na 3tys. km. Silnik ok, jeździ bez zastrzeżeń, skrzynia biegów też w porządku. Opony z 2012r w stanie bdb, napęd na 10tys km albo i lepiej. Trochę dodatków (cały wydech, szyba, oploty, crashpady, filtr powietrza K&N). Ogólnie bardzo zadbany.
Szczegóły dodam w drugim poście.

NOWA CENA: 6400zł do minimalnej negocjacji, ale PO OGLĘDZINACH.

Motocykl jest do obejrzenia w Lublinie. Jazda próbna po zostawieniu w depozyt kwoty sprzedaży. Nie mam nic do ukrycia więc jest możliwy demontaż owiewek, zbiornika- ale zrobię to sam.

Kontakt: 793-703-110, wojteq01@gmail.com, PW

Świeże zdjęcia:
https://plus.google.com/photos/11784469 ... 77CWwqG1QQ

Filmik- motocykl bez owiewek przy okazji przeglądu
https://www.youtube.com/watch?v=yM8g_mh0A6Y

I same owiewki
https://www.youtube.com/watch?v=xoCgyxJqgWk


Ostatnio edytowano 2015-07-11 17:03:05 przez wojtek_lbn, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-03-08 17:59:42 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2015-03-08 19:36:11 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2010-08-13 11:38:35
Posty: 962
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Oczywiście motocykl gotowy do sezonu.
To teraz SZCZEGÓŁY:
W kraju od 2010r – w moich rękach, import z UK gdzie miał 2 właścicieli
Jest bezwypadkowy, natomiast 2 razy spotkał się z asfaltem- raz w Anglii (lewa strona, pęknięcie na górze czaszy), a ja śliznąłem go na prawą (ślady widoczne na foto i opisane w wadach).
Przed trafieniem w moje ręce przestał 3 lata, dlatego też na dzień dobry dostał BARDZO DUŻY przegląd. Wtedy też dostał nowe pierścienie ślizgowe przedniego zawieszenia (z ASO), komplet uszczelniaczy (Tourmax), przewody hamulcowe w oplocie (Goodridge) i tarcze hamulcowe (używane oryginalne), oleje, płyny, świece, akumulator (Varta). Do tego czyszczenie wszystkiego, smarowanie łożysk itp. Itd.

Ciągle regularnie serwisowany:
- TERAZ: pełny przegląd i czyszczenie wszystkiego, serwis gaźników, czyszczenie i nasączanie filtra powietrza,
- co roku olej (Motul 5100 10w40), aktualny ma ok. 2tys km przebiegu
- gaźniki co roku
- w lutym ’14: nowe świece NGK, płyn chłodniczy (Castrol), olej w przednim zawieszeniu (Yamalube), regeneracja przednich zacisków hamulcowych+ oczywiście nowy płyn
- w kwietniu ’13: nowe opony (Michelin PilotPower 2ct z 2012r), klocki ham. Tył (Nissin), płyny hamulcowe, łańcuch rozrządu (DID) + regulacja zaworów
- wcześniej też : nowe fajki świec (NGK), przewody wysokiego napięcia (Beru), łożyska+uszczelniacze w kołach, linki gazu i prędkościomierza i pewnie coś tam jeszcze- nawet śruby jak były brzydkie to kupowałem oryginały w ASO…
- Owiewki- oryginalne w przyzwoitym stanie, wady- patrz niżej)
- Napęd jeszcze na dobre 10tys km (X-ringowy DID 530, zębatki JT)
- ZERO problemów z drugim biegiem!

Moto posiada trochę dodatków:
- kolektor wydechowy ze stali nierdzewnej
- lekki carbonowy tłumik MIG (mam przerobiony oryginał, ale jest zmęczony życiem)
- filtr powietrza K&N,
- ciemna szyba tzw. DoubleBubble (oryginał jest, ale też już widać po niej wiek)
- przewody hamulcowe Goodridge w oplocie (jak ktoś by się upierał to też mam oryg. :D)
- crashpady,
- tankpad Puig,
- wyświetlacz biegów,
- białe zegary wyskalowane w km+czerwone podświetlenie (oryginalne tarcze mam, czarno-szare w milach+km)

WADY:
- moto z ’97 (bez problemu do udowodnienia), a w dowodzie i karcie jest ’96- mój błąd przy rejestracji. Nieszkodliwe, więc nie ruszałem tego.
- jakieś lekkie rysy na deklach silnika
- prawa boczna owiewka nosi ślady mojego ślizgu- górny róg (blisko zbiornika, zrobiona zaprawka) i napis Yamaha na dole, poza tym pęknięty lakier na zadupku (plastik nie pękł) i jakieś inne mniej widoczne ślady. Czacha była poprawiana (w tym spawana- ślady po szlifach), więc prawa strona czachy i czarne końce na górze (przy lusterkach) są malowane- wolałem tak, niż malować całość i słuchać później że moto po gruzie… Poprawione też pęknięcie przy ostatniej śrubie z lewej strony, więc końcówka też maźnięta. Poza tym jakieś ślady pozostawione przez 17 lat eksploatacji.
- klocki z przodu na jakieś 3tys km

Spalanie- max/min- w tamtym roku w trasie w 2 osoby 4,2l/100km, do 7l/100km przy ostrej jeździe. Normalnie 5,5-6l.
Jeśli zapomniałem o czymś wspomnieć- pytać! Nie mam zamiaru nic ukrywać.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-03-22 22:46:24 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2012-09-29 12:18:36
Posty: 6
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 783798275
Aktualne?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-04-07 15:45:51 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2010-08-13 11:38:35
Posty: 962
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Up! ogłoszenie ciągle aktualne, cena dla osoby z forum 6700 do jakiejś niewielkiej negocjacji!
(Ale za grosze nie oddam bo drugi motocykl już i tak stoi w garażu :beer: )


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-05-01 15:36:31 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2010-08-13 11:38:35
Posty: 962
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Dalej aktualne. Wiem że realny przebieg boli, ale to nie powód żeby nawet nikt o niego nie zapytał :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-07-11 17:02:50 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2010-08-13 11:38:35
Posty: 962
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
UP! Wznawiam ogłoszenie, kot dalej szuka nowego domu! Czas mija, a przydałoby się go sprzedać, także aktualnie cena wynosi 6400zł do jakiejś minimalnej negocjacji.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-08-01 22:22:23 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2010-08-13 11:38:35
Posty: 962
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Sprzedany, do zamknięcia


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org