Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-05-14 11:00:52 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2011-07-08 09:02:53
Posty: 6
Lokalizacja: centrum
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fazer FZS 600
Mam do sprzedania mojego fazerka.
Rocznik 2003.
Kupiłem go 29 XII 2009 roku :) jestem pierwszym właścicielem w Polsce. Motocykl przyjechał z Anglii.
1 rejestracja w Polsce 22.II.2010
Zaraz po zakupie był w serwisie z nakazem zrobienia wszystkiego co potrzeba. Nie jestem wstanie teraz wymienić co było wymieniane. Zapłaciłem z tego co pamiętam około 2 tyś pln.
Następnie motocykl stoi w ogrzewanym garażu i i stoi i stoi - przez cały okres jaki go posiadam przejechałem na nim około 1500 km.
Na przegląd i z powrotem a w niektórych latach nawet nie był na przeglądzie bo stał.
W międzyczasie były robione serwisy - typu olej - jest świeży Motul zimą zalany - bez przebiegu, uszczelniacze na lagach z nowym olejem - w zeszłym roku, akumulator ma rok. Zimą wymieniany także był oring na jednym z gaźników bo ciekła benzyna.
Wszystkie naprawy były robione aby motocykl był sprawny bo może jednak najdzie mnie chęć na przejażdżkę lecz zazwyczaj kończyło sie na 3-5 km wokoło komina i dalej stał.
Motocykl w pełni sprawny. Ma bardzo dużo akcesoryjnych dodatków pozakładanych wydech, pług, błotnik, podgrzewanie manetek (trzeba podłączyć)
Teraz wady: Motocykl nie miał nigdy poważnego wypadku rama prosta nie naprawiana - weryfikowałem to w serwisie, ale ma ślady wielokrotnych drobnych uszkodzeń, wgniotki, rysy, pęknięcia. Z daleka ich nie widać z bliska trochę zaburzają estetykę - trzeba przyzwyczaić.
Co do ceny - nie wiem nie mam pojęcia ile może być warty - proponuję 7000 do uzgodnienia. Nigdzie nie wystawiam tylko tu, nie zależy mi na sprzedaży jak nikt nie będzie chciał to może sobie dalej stać w garażu.
Kontakt - jaskul(at)geo.uni.lodz.pl
Zdjęcia są tu:
viewtopic.php?f=42&t=20119


Załączniki:
IMG_8101.JPG [827.57 KiB]
Pobrane 265 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sprzedam FZS 600
PostNapisane: 2017-05-14 11:00:52 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org