Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-03-27 10:59:59 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2014-01-14 00:13:11
Posty: 7
Lokalizacja: Wyszogród
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fz6 s2
Witam, na sprzedaż moja zabawka, po czterech latach czas na jakąś odmianę :)
Motocykl sprowadzony z USA na mienie przesiedleńcze , jako nowy z przebiegiem 1000 mil. Od tamtej pory dwóch właścicieli w Polsce. Kupiłem go po wywrotce na lewą stronę ( wymieniłem czaszę wraz ze stelażem , klamkę sprzęgła , ciężarek , pozostał tylko porysowany dekiel alternatora i drobne rysy na liczniku i wypełnieniu czaszy). Dla dociekliwych - czasza jest od europejskiej wersji - taka się trafiła więc naklejki są niezgodne z amerykańskim wypustem z 2008 r. Odblaski boczne zdemontowałem ( bo brzydkie) więc optycznie jest to wersja EU. ( Wszystkie powypadkowe lub zdemontowane części do wglądu dla zainteresowanych) Okulary owiewki są oklejone folią flip-flop 3M - mogę zdemontować.

Przebieg - 24 000 km
Serwisy za mojej kadencji:
-12000km - wymiana wszystkich płynów , montaż sportowego filtra Pipercross, kontrola luzów zaworowych ( na wszelki wypadek gdyby się okazało , że licznik kręcony - nie wymagały regulacji) , sprawdzenie kątów ramy - wszystko OK.
- 14000km - olej motul 300V i filtr
- 18000km - olej motul 300V i filtr, nowa opona przód Michelin Pilot Road3, opona tył Michelin Pilot Road 2
- 21000km olej motul 5400 i filtr, wymiana płynu hamulcowego, klocki przód EBC sinter.

Wyposażenie:
-Wyświetlacz biegów Gipro z shiftlightem
- tłumik LASER Extreme
- pług pod silnik oryginal Yamaha
- stelaż GIVI z płytą i instalacją do światła stop w kufrze.
- regulowane klamki
- adaptery-przedłużenia lusterek SW Motech

Motocykl nosi normalne ślady użytkowania, nie brał udziału w kolizjach , nie był składany z trzech , przejeździłem cztery sezony i gdyby nie apetyt na inny sprzęt to jeździłbym dalej .
Przed sezonem należałoby wyprać filtr i wymienić olej. Poza tym bez wkładu gotów do jazdy.
Cena 13 tyś zł do drobnej negocjacji na miejscu.

Więcej zdjęć zainteresowanym wyślę na maila.
tel kontaktowy. 604 219 569. Moto do obejrzenia w Wyszogrodzie (mazowieckie)


Załączniki:
IMG_2864.JPG [1.6 MiB]
Pobrane 520 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sprzedam FZ6 S2 2008r.
PostNapisane: 2018-03-27 10:59:59 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2018-04-11 09:15:53 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2014-01-14 00:13:11
Posty: 7
Lokalizacja: Wyszogród
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fz6 s2
Sprzedana , można zamknąć :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org