Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-04-05 17:11:17 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2013-06-02 18:01:34
Posty: 4
Lokalizacja: Ełk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fazer8
Cześć,

sprzedaję swojego Horneta, kupiłem go w lutym 2014r od użytkownika forum Hondy Hornet. Rocznik 2008, nowy wyjechał od dealera MotoFun z Krakowa, komplet kluczy, instrukcja, zestaw fabrycznych narzędzi pod kanapą. I rejestracja pod koniec sezonu 2008. Jestem trzecim właścicielem. Bezwypadkowy, kilka tygodni po zakupie leżał na lewym boku (dziewczyna zapomniała rozłożyć stopkę) - uszkodzenia niewielkie, zadrapanie na deklu alternatora i końcówce klamki sprzęgła. Po tej wpadce założone crashpady CSP.
Jeżdżony turystycznie, nie stawiałem go na koło, nie paliłem gumy. Wizualnie adekwatnie do wieku i przebiegu, kilka rysek się znajdzie bo nie jest nowy ani malowany. Regularnie serwisowany, olej, filtry, świece, łożyska w kołach zmieniane razem z oponami. Na tą chwilę elementy eksploatacyjne opony, napęd, klocki przednie OK, tył w najbliższym czasie do wymiany. Na ten sezon została wymiana oleju, regulacja a najlepiej wymiana łożyska główki ramy. Jeżdżony zgodnie ze sztuką (międzygaz, bez "kopania" przy redukcji, delikatna jazda przy zimnym silniku, itd.). Przebieg 37119km i pewnie nie przybędzie więcej niż kilkanaście km bo w garażu już jest następca Horneta -Fazer 800 kupiony od użytkownika Piwek. Do Horneta mam akcesoryjny błotnik tylnego koła (do polakierowania) oraz szybę MRA widoczną na jednym ze zdjęć. Dla zainteresowanych, wyślę zdjęcia uszkodzeń czyli drobne rysy i otarcia. Wiem jak ciężko kupić dobry motocykl, sam oglądałem kilka jak nie kilkanaście sztuk za każdym razem, czy to jak szukałem Horneta czy przy zakupie innych motocykli dla siebie czy znajomych. Na wszystkie pytania chętnie odpowiem bez ściemy czy to na forum czy przez telefon 660 526 552 -jak nie odbieram to proszę o sms- oddzwonię.

Zdjęcie po zakupie w 2014
[ img ]
Zdjęcia z 25.03.2018
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
Wspomniany zarazysowany dekiel
[ img ]

Cena 13300zł


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2018-04-05 17:11:17 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
Administracja forum: admin@motocykl.org