Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-10-04 18:53:49 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2009-11-29 15:04:27
Posty: 5
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS 600
Witam.

Ogłoszenie zaczyna się jak każde inne... Sprzedam swoje oczko w głowie ;)))

Jestem drugim właścicielem Faziego a pierwszym w kraju. Znajomy mi go sprowadził z Włoch w 2009 roku i od tej pory jestem jedynym właścicielem i użytkownikiem.

Przez 10 lat przyjaźni nie zawiódł mnie ani razu - bo padnięte aku nie można zaliczyć do kaprysów motocykla.

Przez ten czas wymieniłem w nim kilka rzeczy: tłumik, synchro i regulacje, lusterka, króćce, sprzęgło, napęd, crash pady, opony, aku i pewnie jeszcze coś by się znalazło - chyba dla każdego użytkownika normą jest wymiana oleju i filterków co rok więc nie rozpisuję się o tym.

Moto użytkowałem do przemieszczania się po mieście - kilka razy byłem na wyprawach pt.: "500 w te i z powrotem"

Przez ten czas leżał 2 razy. Zaraz na początku - jako świeżak postawiłem go na stopce, która wtopiła się w asfalt oraz w 2015 - sąsiad cofał i puknął mi w koło - nóżka się złożyła a moto wylądowało na ziemi - mam nagranie z monitoringu do wglądu (zostawiłem na pamiątkę).

Moto przemalowałem w 2014. Kolor biała perła 2 warstwowa z palety Lexusa. Wcześniej było niebieskie - zdjęcia z tej operacji też posiadam potwierdzające że nie po dzwonie/szlifie - tylko taką wizję dla niego miałem.

Moto używane więc i ryski się znajdą, lekkie pęknięcie przy czaszy, pęknięcie na szybce, pajączek przy mocowaniu uchwytu pasażera, zajad na baku oraz otarcie na zadupku przez jakiegoś DUPKA! Stan ogólny wizualny mimo powyższego uważam na bardzo dobry minus.

O moto mogę pisać i pisać... bo łączy nas DEKADA ;)

Nie sprzedaję bo rodzi mi się dziecko - choć mam 2 córeczki,
nie sprzedaję bo nie mam czasu jeździć - choć faktycznie nie mam ( od urodzenia pierwszej córki robię ok 2k rocznie),
Nie sprzedaję bo potrzebuję pilnie pieniędzy ani nie wyjeżdżam za granicę.

Sprzedaję bo zakupiłem coś innego.

Przebieg 59000km

Cena: 4400zł

Zdjęcia w ogłoszeniu na OLX

https://www.olx.pl/oferta/yamaha-fzs600 ... AJOHC.html


UWAGA!!!

Cena uwzględnia rozrząd, który delikatnie cyka - jeszcze z 8-10 tysiaków pociągnie, 2h Twojej roboty - ściągnięcie czaszy i uzupełnienie podkładki oraz dokręcenie 1 śruby - pryka plastik o metal - przepraszam - ale w tym sezonie nadzwyczaj nie mam czasu i z tego powodu a nie lenistwa wsadziłem gąbkę, która zlikwidowała ten dźwięk oraz wymiany AKU który jest na wyczerpaniu.

Tylko poważne osoby - kontakt telefoniczny - żadnych smsow!

726 - 205 - 497

Dzięki za zainteresowanie - Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-10-04 18:53:49 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org