Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2020-05-23 14:46:11 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2014-05-12 11:38:31
Posty: 82
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha YZF 600 R
Witam wszystkich forumowiczów.
...
Jest to ogłoszenie dotyczące sprzedaży mojego kociaka.
Po 6 długich, wspólnie spędzonych latach zarówno na szosie, jak i na tym forum, nadszedł czas rozstania z powodów nie do końca ode mnie zależnych. Nie łatwa to decyzja, ale mówią że wszystkie zmiany w życiu przynoszą coś dobrego. Chciałbym żeby kot trafił w dobre ręce, żeby przez długie lata jeszcze błyszczał na ulicach i cieszył, a kto wie, może jeszcze kiedyś się spotkamy :)
...
Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące motocykla zarówno jeśli chodzi o jego stan techniczny jak i całą historie załączam w osobnym pliku, bo trochę tych modernizacji i wymian w nim przez ten czas było, więc nie chciałem tu zaśmiecać forum. Prowadziłem też dokument, w którym znajdują się daty i lista części, które były wymieniane w kocie na przestrzeni tych 6 lat. Także dokumentacja jest dość dobra, a historia motocykla przejrzysta i myślę, że tak samo ciekawa poznania. O motocykl dbałem jak mogłem. Jak widać nawet podczas wypadu na tor musiał być wygłaskany i utrzymany w nienagannej prezencji :)
...
Motocykl wystawiam dziś na aukcjach po raz pierwszy, więc cena jaką ustawiłem to: 7900 zł.
Natomiast szczerze wolałbym go oddać w porządne ręce jakiegoś forumowicza i jeśli to normalny człowiek to z ceny jestem w stanie zejść i na pewno w tej kwestii jakoś się dogadamy.
...
Motocykl znajduje się w Warszawie, bo tutaj przez te 6 lat nim jeździłem, stoi zaparkowany w garażu podziemnym w okolicach PKP Kasprzaka. Natomiast, jeśli byłby ktoś spoza Warszawy a byłby mocno zainteresowany, to byłaby też możliwość przyprowadzenia motocykla na przykład do Łodzi, Radomia czy w okolice tych miast. Wszystko do dogadania. Jeśli potrzeba więcej zdjęć albo bardziej szczegółowych informacji niż to, co w dokumencie, piszcie śmiało...
...
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i miłośników dwóch kółek o_o :)
Do usłyszenia, Piotrek.


Załączniki:
Komentarz: Szczegółowy opis motocykla.
Kot na sprzedaż - aukcja.rtf [45.8 KiB]
Pobrane 174 razy
Komentarz: Kot.
Główne.jpg [1.98 MiB]
Pobrane 255 razy
Komentarz: Tor Jastrząb.
8.jpg [872.35 KiB]
Pobrane 234 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-05-23 14:46:11 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2020-08-18 14:27:49 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2014-05-12 11:38:31
Posty: 82
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha YZF 600 R
Motocykl sprzedany :(


Ostatnio edytowano 2020-08-21 09:35:12 przez misiakw, łącznie edytowano 1 raz
nie wiem skąd ta smutna minka, możesz teraz poszukać jakiegoś następcy!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org