Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2021-01-04 09:59:34 
Niemowlak

Dołączył(a): 2016-07-05 15:18:39
Posty: 26
Lokalizacja: Ostrołęka
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 S2
Witam!
Zamieszczałem tu kiedyś post w powitalni i pytanie o sprawdzenie moto i to właśnie Wy stwierdziliście, że te moto jest warte uwagi. Było to w 2016 roku i nie wiem czy te posty jeszcze są :) A więc:
Sprzedam Yamahe FZ6 S2 z 2007 roku produkcji w pięknym malowaniu LAVA Red. Moto posiadam od 5 lat i przejechałem nim około UWAGA 3000 km. Gdy ją kupowałem miała około 17 tys km, a teraz ponad 20 tys. km. Wygląd zewnętrzny i stan techniczny praktycznie jak nowy. Łańcuch (na początku naciągu) i zębatki obstawiam, że są fabryczne. Nie wymagają absolutnie wymiany. FZ6 nigdy nie uczestniczył nawet w kolizji, wszystkie elementy w oryginalnym malowaniu. Filtr oleju i powietrza zawsze oryginał YAMAHA.
Motor doinwestowany, nie wymaga żadnego wkładu finansowego. Przerobiony wydech w profesjonalnej firmie, crash pady, kufer givi v47 (jak nowy bez ani jednej ryski), licznik biegów gipro, stopka centralna, pokrowiec na telefon. Dodatkowo dorzucam: oryginalne kierunkowskazy wraz z ramka do tablicy rejestracyjnej, pasty polerskie do kolektorów wydechowych, prostownik do akumulatora, pokrowiec na moto, smar i cleaner do łańcucha. 3 sztuki kluczy!! Co rzadko się zdarza i 2 szt. do kufra. Wszystko tak ja było od nowości.
Sprzedam również skórzany kombinezon dainese w rozmiarze 54, rękawiczki i buty SECA oraz kask HJC IS MAX II. Strój nie wchodzi w skład oferty.
Proszę nie dzwonić z propozycją daje 12 albo 13 tys i zabieram bo to nie ma sensu. Nie śpieszy mi się ze sprzedażą. Jeśli ktoś chce kupić naprawdę dobre i sprawne moto to proszę się nie zastanawiać tylko przyjeżdżać nawet z drugiego końca Polski. Kto przyjedzie i zobaczy to na pewno kupi. Osobiście szukałem taki egzemplarz kawał czasu. Ze sprzedażą długo się zastanawiałem i biłem z myślami bo wiedziałem, że drugiego takiego nie znajdę, ale brak czasu i sprawy prywatne zmuszają mnie do sprzedaży. Nie jestem handlarzem! Motocykl nie kupiony też od handlarza przeze mnie! Nie kupujesz wraka składanego z kilku tylko tak jak wyszedł z fabryki. Jazda próbna tylko po otrzymaniu pieniędzy.
Cena 14500 zł

Link do zdjęć i oferty:
https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-fz ... llery-open


Sprzedane.


Ostatnio edytowano 2021-01-07 08:52:51 przez LaySs, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2021-01-04 09:59:34 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org