Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-02-11 18:29:00 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2010-02-14 19:59:18
Posty: 79
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha Fazer FZ 6 S
Witam w temacie-Kolega sprzedaje ten motocykl :

http://allegro.pl/honda-cbr-f4i-i211471 ... ?source=oo



Rok produkcji: 2005 Przebieg (km): 6600

Pojemność silnika: 501 - 750ccm Moc silnika (KM): 109

Rodzaj paliwa: benzyna Rodzaj napędu: łańcuch

Kolor: Czerwony Stan: Używany

Uszkodzony: Nie

Wyposażenie Elektryczny starter,

Informacje dodatkowe Bezwypadkowy, Zarejestrowany w Polsce,




Sprzedam motocykl Honda CBR F4i . Sprzęt posiadam od 2 sezonów sprawował się wyśmienicie przebieg jest całkowicie realny jak go kupiłem miał tylko 3tyś km użytkowany był głównie na dojazdy do szkoły latem i na wyjazdy na zloty . Motocykl w zeszłym sezonie miał wymieniony olej wraz z filtrem przejechał na tym dosłownie z 1tyś km wymieniona była również opona tył na nową Dunlop Sportmax Qualifier D209 i płyn hamulcowy . Wszystkie plastiki są całe oryginalne nic nie było malowane ani klejone . W grudniu 2011 roku motocykl dostał nowy wydech LEOVINCE SBK carbon z dB killerem 800zł , sportowe klamki krótkie czarne z czerwoną regulacją 200zł, kierunki led 140zł , lampa tylna led zintegrowanymi kierunkami 200zł , szyba czarna z garbem oraz crash pady . Wszystko zostało zamontowane do moto co widać na zdjęciach . Wszystkie oryginalne części (wydech , kierunki , lampa tył , klamki , szyba ) które zostały zamienione posiadam i oddaję w raz z moto . Motocykl naprawdę warty uwagi włożyłem w niego sporo pieniędzy bo miał zostać na przyszły sezon jednak zmieniam moto na większe .Honda jest naprawdę bardzo zadbana stan oceniam na idealny odpala bez problemu nie wymaga żadnego wkładu . Polecam !!!


Kontakt tel PL 500778383 lub DE 015787719167 mail rusan14@op.pl

Można posłuchać i zobaczyć na youtube :

http://www.youtube.com/watch?v=iTSa3E_9 ... r_embedded


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-02-11 18:29:00 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2012-02-11 18:35:47 
Człowiek Szafka

Dołączył(a): 2008-12-03 13:04:26
Posty: 2647
Lokalizacja: Pulki k.Puław
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 693183962
Obecne moto: VFR 800 FI 2000r
Oczywiście ręczysz za kolegi moto?? :D dlatego akceptuje


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-03-02 16:03:38 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2010-02-14 19:59:18
Posty: 79
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha Fazer FZ 6 S
No żebys wiedział-pasztetu nie ma co polecać-chyba że ktoś lubi-zreszta motocykl znalazł kupca-temat do zamknięcia-dziękujemy!

No telefonów mam pełno wszyscy widzą ze moto cacy ale cena nie pasuje a mi nie zalezy na sprzedaniu aby sie pozyć moto wiem co mam i wiem ile jest wart motocykl w takim stanie . Dzwoniła też jakaś kobieta a na drugi dzień jej tata który był konkretny i mówił ze jak oddam za 14800 to przyjeżdża i ja zabiera powiedziałem ze za 15000 oddam to powiedział że sie zastanowi ale jak bym sie namyślił na 14800 to mam do niego sie odezwać . Jak narazie moto ciągle jest u mnie mam nadzieję ze do wiosny sie sprzeda a jak nie to będe dalej jeździł na swojej niuni

Jestem umówiony na jutro z koleżanką z forum CBR jutro o 7 wyjeżdża z Elbląga . Niestety mnie nie ma w domu to brat z tata sie zajmą wszystkim z tego co wiem to sprawa jest przesądzona kupująca jedzie z myślą zabrania motocykla ze sobą bez wzgledu na to co zobaczy mam nadzieję ze wszystko pójdzie zgodnie z ustaleniami i transakcja dojdzie do skutku jeżeli nie to moto znowu zawita na allegro

No i moto sprzedane :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org