Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-02-26 21:05:33 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-01-03 22:32:35
Posty: 47
Lokalizacja: Sieradz
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 FAZER
Proponuję pewny sprzęcik ze znaną historią, regularnie serwisowany i zadbany. Więcej info pod podanym w ogłoszeniu numerem, dodatkowe zdjęcia i filmiki na maila. Pozdrawiam i zapraszam. http://otomoto.pl/yamaha-fz-6-fazer-bog ... 52045.html


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Yamaha Fz6 FAZER.
PostNapisane: 2012-02-26 21:05:33 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2012-02-27 19:22:43 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2010-05-31 11:38:02
Posty: 699
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS 600 CBF 1000A
śruba przy silniku jakoś ma łeb zjechany..... podejrzane to to.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-02-27 21:27:11 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2012-02-09 17:52:54
Posty: 4
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: brak
Będę jutro ok 14 z Woytasem, może być ? Podaj adres....


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-02-27 23:34:18 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-01-03 22:32:35
Posty: 47
Lokalizacja: Sieradz
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 FAZER
geguś napisał(a):
śruba przy silniku jakoś ma łeb zjechany..... podejrzane to to.


heh dobre :) gdybyśbył tak bystry na jakiego się zgrywasz to zauważyłbyś, że bak był malowany. Jak go przywiozłem miał wyłamana czasze z prawej strony i pekniętą rączkę zadupka - oczywiscie mozna było to pokleić ale, że nie bawie się w takie rzeczy to kupiłem prawe wypełnienie, zadupek ( rachunki z salonu Yamahy do wgladu) i pomalowałem okazało się jednak, że przy 7 letnim moto nowy lakier ma inny odcień niż orginalny dlatego ze względów estetycznych pomalowałem bak , nie ma na nim szpachli co mozna sprawdzic miernikiem grubości a malowany był ze względów czysto estetycznych a że nie robił tego byle paprok ale konkretny lakiernik to nawet takie madrale jak Ty tego nie widzą :) To jest mój czwarty motor z Francji, zawsze biorę coś czym jeszcze nie jezdziłem , pocieszę sie sezon albo pół i sprzedaję. Każdy z nich miał nietkniętą ramę i proste lagi a że nie jestem jakims specem i nie jestem w stanie sam ocenić czy np. lagi nie były prostowane to zawsze sprawdzam to w salonie. Silnik pracuje jak zegarek , łańcuszek wymieniony, skrzynia jak nowa, nowy olej , jednym słowem silnik bajka. Tarcze również niedawno wymieniane, tylna opona spokojnie na 2 sezony ( jak dla mnie). Jestem drugim włascicielem i znam gościa, który motorem wyjezdzał z salonu. Dzieki forum sprzedałem 3 moto i jakoś nie czytam tu negatywnych opini o sobie a wręcz przeciwnie same podziękowania . Także czep sie kolo własnego ogona . Moto jak na ten rocznik naprawdę świetnie utrzymany, nic tylko lac i dzidowac . Mam nagrana cbr 954 i za jakies pół roku pewnie chetnie Ci ja sprzedam :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-02-27 23:36:51 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-01-03 22:32:35
Posty: 47
Lokalizacja: Sieradz
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 FAZER
szustylodz napisał(a):
Będę jutro ok 14 z Woytasem, może być ? Podaj adres....


czekam :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-02-28 21:01:28 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2010-05-31 11:38:02
Posty: 699
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS 600 CBF 1000A
Wolf
co ma malowanie baku do mojego podejrzenia ? do zmiany baku potrzeba np silnik wyjmować z ramy ?? śruba wygląda na zjechaną więc dla mnie to podejrzane i kropka,( i nie ważne czy był tam crash czy nie i to od tego np) w swoim "bajkowym" wywodzie nie tłumaczysz tej wątpliwości

ciekawe czemu nie podajesz przebiegu w ogłoszeniu i zawyżasz moc silnika.

i jak można być pierwszym właścicielem ściągając moto ? pierwszy właściciel to ten który kupił moto jako nowe !

zawszę będę się czepiał takich ogłoszeń "z dupy" bo to jest forum a nie giełda ściąganych motocykli na handel.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-02-29 00:19:22 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-01-03 22:32:35
Posty: 47
Lokalizacja: Sieradz
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 FAZER
geguś napisał(a):
Wolf
co ma malowanie baku do mojego podejrzenia ? do zmiany baku potrzeba np silnik wyjmować z ramy ?? śruba wygląda na zjechaną więc dla mnie to podejrzane i kropka,( i nie ważne czy był tam crash czy nie i to od tego np) w swoim "bajkowym" wywodzie nie tłumaczysz tej wątpliwośc


bajka to masz na drugie , przyjedż, zobacz to pogadamy. Czepiasz sie czegos co nie istnieje a nie widzisz rzeczy które wpadaja bystremu na pierwszy rzut oka. Wystarczy zadzwonic i zapytac . Sprzet jak nowy i ze znana historia a jak szukasz napinki to chetnie pomege ale nie na forum . Pozdrawiam serdecznie :)

Jeszcze jeden tak arogancki post i będziesz sprzedawał gdzie indziej.
Nerwy na wodzy - bo dostaniecie prezenty obydwaj


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-03-01 03:54:32 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2007-09-22 20:05:58
Posty: 1077
Lokalizacja: Ełk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Suzuki SV1000S
Wolf ale chyba sam przyznasz ,że trochę upiększyłeś motocykl w swoim ogłoszeniu.
Nie mówię ,że jest zły ,bo wszystko ma swoją cenę.
Ale pisanie tu na forum ,że moto jest jak nowe to chyba jakiś żart. :lol: :lol: :lol:
W ogłoszeniu słodzisz na maxa i dajesz je tutaj ,więc nie dziw się krytyce.

Pod dekielkiem ze śrubą na duży płaski śrubokręt jest silikon?
Co do śruby od silnka .Czy nie powinno to wyglądać tak?
[ img ]
Chyba też powinieneś dodać ,że napęd niedługo trzeba wymienić i pewnie oponę z przodu (ale to domysły:) ) .


Ostatnio edytowano 2012-03-02 02:06:10 przez Radekx, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-03-01 21:58:31 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2009-12-16 12:56:07
Posty: 344
Lokalizacja: Gród Kraka
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Szajsung
Obecne moto: BMW R1200GS ADV LC
No Wolf... gratulacje.
Po takiej zachęcie będziesz miał tłumy śliniących się przyszłych kupców.
Nie daj Boże, który spróbuje Ci wytknąć, że wg niego jest coś z motocyklem nie halo - to po ryju dostanie :?:
Każdy ma prawo mieć wątpliwości, co do jakości sprzedawanych sprzętów - bo potem sam na tym będzie się woził
i poruszał się po ulicach publicznych. Zwłaszcza w tym kraju gdzie wiadomo - jak na wizus sprzęt nie jest spalony albo złamany w pół = "funkiel nówka nie śmigana i stan igła oraz godny uwagi"
Bez urazy, ale ja osobiście, gdybym po takim wywodzie zastał na miejscu coś zupełnie innego - zasadziłbym klientowi z Tokareva magazynek w czoło :sniper:
Nikt nie twierdzi, że nie mówisz prawdy - udowodnij, że się mylimy a nie strasz prymitywnymi metodami rodem z pierwszej klasy podstawówki. Chyba, że Cię na to nie stać...
Albo robisz NAS, kamratów forumowiczów ordynarnie w eee.... trąbę :?:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-03-02 16:20:09 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-01-03 22:32:35
Posty: 47
Lokalizacja: Sieradz
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 FAZER
Nie zaśmiecaj mi tematu, masz pytania odnosnie moto to dzwoń a jak nie masz co robić to zabierz kolede gegusia na lody czy cos.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-03-02 21:58:40 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2011-12-21 09:38:16
Posty: 52
Lokalizacja: Gliwice
Płeć: Mężczyzna
Temu panu (Wolf) już dziękujemy...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-03-02 22:06:32 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-01-03 22:32:35
Posty: 47
Lokalizacja: Sieradz
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 FAZER
Radekx napisał(a):
Pod dekielkiem ze śrubą na duży płaski śrubokręt jest silikon?
Co do śruby od silnka .Czy nie powinno to wyglądać tak?
[ img ]
Chyba też powinieneś dodać ,że napęd niedługo trzeba wymienić i pewnie oponę z przodu (ale to domysły:) ) .


domysły - dobre :) jesteś jasnowidzem:)? Oboje wiemy, ze powiedzieli Ci chłopaki bo juz go oglądali. Napęd jest w połowie naciągu- także spokojnie wystarczy na sezon. Łańcuch niepowyciągany co również świadczy o sposobie jazdy. Tyle, ze ja o tym wszystki mówie jak ktos jest powaznie zainteresowany i dzwoni a nie udaje madrale chociaz jest slepy. Jak pisłem moto miało wyłamana czasze z prawej strony i popękane wypełnienie dlatego kupiłem te częsci w salonie , pomalowałem i założyłem. Przytarta była tez klamka hamulca i widać to na foto, która delikatnie wyprowadziłem papierem bo nie widziałem sensu, zeby ja zmieniac. Co ważne światła przód są orginalne i nawet szyba- to chyba najlepiej świadczy o tym jak to była szkoda , zreszta stara czasza do wglądu . Zobacz tez hamulec nożny bo tez był przytarty- jak widzisz koncówke przetarłem papierem i pomalowałem na czarno. Rama nietknięta , lagi prościutkie, delikatnie uszkodzone plastiki wymienione na nowe(oboje wiemy ze nie takie rzeczy kleją) , moto zadbane do tego stopnia, ze może konkurowac z najładniejszymi forumowymi sprzęcikami w podobnych latach i młodszych a ty mi mówisz że przesadzam , otóż nie :) poprostu wiem co sprzedaję :)

psdr.

o kużwa znowu bym zapomniał o srubce :) troche żwirku było tam wbite i tak to wydlubałem ze wyglada jak wyglada- pomysl jaka trzeba miec jazde zeby od razu snuc przypuszczenia , ze silnik był wyjmowany itd:) Jak juz piszesz o napedzie to mogłes tez napisac co ci chlopaki mówili o sliniku , jak chodzi :) bo chodzi jak nowy i znowu nie boje sie uzyc tego słówka :) KTOŚ JESCZE PYTAŁ O PRZEBIEG TO 51 K KM.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-03-03 00:35:43 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2009-12-16 12:56:07
Posty: 344
Lokalizacja: Gród Kraka
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Szajsung
Obecne moto: BMW R1200GS ADV LC
Wolf... żal mi Cię... Poważnie... Współczuję... Idź się odbarcz, pomęcz bułę i ciśnienie opadnie.
Z Gegusiem na pewno pójdziemy na piwo, a Ty dalej z ludźmi idź na noże.
I sprzedawaj tę swoją "igłę" do swojej usranej śmierci :D
Powodzenia.
Nie zaśmiecam "jaśniewielmożnemu"
Zresztą jak widać szkoda w ogóle zamieniać słowo, bo powiewa wsią i zapachem kiszonych skarpet.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-03-03 16:07:10 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2011-08-22 22:23:57
Posty: 71
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: R1 Fz1 X-Max 690e
Za wpisy w ogloszeniu "pierwszy wlasciciel" i "kupiony w salonie" przy sciaganych sprzetach po paciackach to bym stosowal manewr z wizyty ze szwagrem :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-03-03 22:46:38 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2011-10-01 21:52:57
Posty: 188
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha FZS600 2001
Wolf,
ale po zo pisze "Oczywiście bezwypadkowa, istnieje możliwość sprawdzenia w dowolnym serwisie."

Skoro jest po szlifie i sam mówisz że malowałeś??
Kłamiesz i sie jeszcze przyznajesz.

Ściągnąłes fazera po szlifie i chcesz szybko puścić - nawet go nie przerejestrowałeś.

Ze znaną historią? a skąd ją znasz? nawet nie wiesz którym jesteś właścicielem od salonu...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org