Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-03-04 01:22:25 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2010-05-31 11:38:02
Posty: 699
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS 600 CBF 1000A
chłopaki, szkoda nerwów na palanta, ja odpuściłem po kolejnej wypowiedz/odpowiedzi na takim żenującym poziomie...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re: Yamaha Fz6 FAZER.
PostNapisane: 2012-03-04 01:22:25 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2012-03-04 10:23:29 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-01-03 22:32:35
Posty: 47
Lokalizacja: Sieradz
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 FAZER
Wolf napisał(a):
Proponuję pewny sprzęcik ze znaną historią, regularnie serwisowany i zadbany. Więcej info pod podanym w ogłoszeniu numerem, dodatkowe zdjęcia i filmiki na maila. Pozdrawiam i zapraszam. http://otomoto.pl/yamaha-fz-6-fazer-bog ... 52045.html


Motocykl sprzedany, oferta nieaktualna.

ps do kolegów zabierajacych gegusia na lody- serdecznie dziekuje za podgrzewanie tematu :) pozdrawiam .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-03-04 10:38:55 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-01-03 22:32:35
Posty: 47
Lokalizacja: Sieradz
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 FAZER
smithpl napisał(a):
Wolf,
ale po zo pisze "Oczywiście bezwypadkowa, istnieje możliwość sprawdzenia w dowolnym serwisie."

Skoro jest po szlifie i sam mówisz że malowałeś??
Kłamiesz i sie jeszcze przyznajesz.

Ściągnąłes fazera po szlifie i chcesz szybko puścić - nawet go nie przerejestrowałeś.

Ze znaną historią? a skąd ją znasz? nawet nie wiesz którym jesteś właścicielem od salonu...


szkoda o której mówie to nie wypadek, mozliwośc sprawdzenia bo nie mam nic do ukrycia. Nie baw sie w gegusia - dlaczego sadzisz , ze nie znam własćiciela i historii, hm? Mówisz , ze kłamie- na jakiej podstawie? solidarności z jakimś wymoczkiem ? zachowaj resztki zdrowego rozsądku, zostaw domysły , spekulacje, przypuszczenia i na przyszłość zapytaj , tylko tyle :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-03-04 10:47:01 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-01-03 22:32:35
Posty: 47
Lokalizacja: Sieradz
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 FAZER
arkham napisał(a):
Wolf... żal mi Cię... Poważnie... Współczuję... Idź się odbarcz, pomęcz bułę i ciśnienie opadnie.
Z Gegusiem na pewno pójdziemy na piwo, a Ty dalej z ludźmi idź na noże.
I sprzedawaj tę swoją "igłę" do swojej usranej śmierci :D
Powodzenia.
Nie zaśmiecam "jaśniewielmożnemu"


W temacie wypowiadał sie człowiek ale to nie byłeś ty :)
Niektórzy nie muszą się wstydzic swojego pochodzenia jak ty i czy zabierasz kolege na mleko czy na kakao to juz mnie nie interesuje.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-03-04 11:08:21 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2011-06-13 19:17:45
Posty: 136
Lokalizacja: ok. Parczewa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fazer 1000
Ależ się czepiacie, szlif nie dyskwalifikuje motocykla Sam go nie widziałem a ze zdjęć ciężko wywnioskować jego stan Najlepiej niech się wypowiedzą Ci co widzieli moto na żywo.Po co zbędne wyzywanie się


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-03-04 11:44:36 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2011-10-21 15:50:37
Posty: 50
Lokalizacja: Piaseczno
Płeć: Mężczyzna
Telefon: gdzieś był
Obecne moto: FZ6 S 2007
Nieźle :) Ale przecież nufffka :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-03-04 11:57:51 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2011-06-24 17:57:26
Posty: 1483
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: BMW GS 1200
arkham i tak go ulgowo potraktowałeś znając Twoje inne i jakże wspaniałe, ujmujące opowieści z cyklu do podusi :) sen o motorze :) jak rozpocząć nowy sezon :)

Sorki, że w ogóle pisze, być może nawet zaśmiecam temat, ale swoją drogą są jakieś plusy tego, że kolega Wolf przedstawił nam się i z takiej strony. Nie oceniam, ale jakieś zdanie, opinia nam się klaruje :)

I na podsumowanie: z niektórymi warto iść na piwko, a z niektórymi być może nie warto nawet rozmawiać, nie wspomnę już o kupowaniu motorków z ich rąk.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-03-04 23:36:28 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-01-03 22:32:35
Posty: 47
Lokalizacja: Sieradz
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 FAZER
ravlos napisał(a):
Ależ się czepiacie, szlif nie dyskwalifikuje motocykla Sam go nie widziałem a ze zdjęć ciężko wywnioskować jego stan Najlepiej niech się wypowiedzą Ci co widzieli moto na żywo.Po co zbędne wyzywanie się


niektórzy to rozumieją :) ale wiesz kółko wzajemnej adoracji musi sie dowartosciować , szkoda, ze tylko przy komputerze :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-03-04 23:47:09 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-01-03 22:32:35
Posty: 47
Lokalizacja: Sieradz
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 FAZER
SzymonNowicki napisał(a):
arkham i tak go ulgowo potraktowałeś znając Twoje inne i jakże wspaniałe, ujmujące opowieści z cyklu do podusi :) sen o motorze :) jak rozpocząć nowy sezon :)

Sorki, że w ogóle pisze, być może nawet zaśmiecam temat, ale swoją drogą są jakieś plusy tego, że kolega Wolf przedstawił nam się i z takiej strony. Nie oceniam, ale jakieś zdanie, opinia nam się klaruje :)

I na podsumowanie: z niektórymi warto iść na piwko, a z niektórymi być może nie warto nawet rozmawiać, nie wspomnę już o kupowaniu motorków z ich rąk.


Tiia tobie warto zaufać- internetowemu mądrali co to nie odrywa nosa sprzed monitora, którego świat emocji to wirtualny świat, wirtualni koledzy i kółko wzajemnej adoracji, które pomaga się dowartościować. Jestes pewien, ze wiesz co znaczy słowo kolega ? Jesteś pewien, ze masz chociaż jednego,hmm ? Widzisz Ja swoich liczę na palcach jednej ręki i uważam się za szczesciaza takze przenieś to swoje tkliwe lizanie po dupie kolegów na priva i powodzenia w tworzeniu internetowej bandy pojebów oderwanych od rzeczywistości.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-03-05 12:06:02 
Człowiek Szafka

Dołączył(a): 2008-12-03 13:04:26
Posty: 2647
Lokalizacja: Pulki k.Puław
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 693183962
Obecne moto: VFR 800 FI 2000r
Dziękuję za przybycie na to forum ale także tydzień odpoczynku od forum!
Słowa użyte w tym temacie wystarczają do nałożenia tygodniowego bana nie będzie poprawy ro żegnamy na zawsze!
Oj nie dobrze nie dobrze... Innym też polecam posypanie popiołem po głowie!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-03-05 22:24:31 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2007-09-22 20:05:58
Posty: 1077
Lokalizacja: Ełk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Suzuki SV1000S
Widzisz Wolf choć jesteś na urlopie napisze parę słów zapewne na koniec naszej znajomości.
Nie tylko piszemy na forum ale także znamy się ,spotykamy w realu i z tego właśnie portalu powstało kilka przyjaźni możliwe ,że na całe życie. Szanujemy się nawzajem i nie wciskamy kitu przy sprzedaży motocykla.
Mój thundercat trafił do kolegi z forum ,który go kupił w ciemno ,a ja go zawiozłem w ciemno 300 km.
Na miejscu obejrzał motocykl i dobiliśmy targu bez niepotrzebnych niespodzianek.
Posiedzieliśmy pogadaliśmy i pojechałem do domu.
Wiesz dlaczego jemu zaufałem ,a on mnie ?
Bo nikt nie używał retoryki jakiej ty używasz.
Dla mnie jest ona z półki handlarza cwaniaka.
Znałem takich ale już dłużej nie chcę ,bo rzygać mi się chce jak w potrzebie odwołują się do koleżeństwa ,a potem chcą na tobie zarobić w każdej możliwej nadarzającej się sytuacji nie bacząc na nic.
Pieniądz jest Bogiem i koniec, reklama dźwignią handlu ,a frajerzy i tak się nie zorientują.
Zastanów się dlaczego tak wiele osób cię atakuje.
Chyba nie bez powodu.

Pisz co chcesz ale mi nie wciśniesz kitu, że napęd jest w połowie naciągu ,bo patrze i patrze i nie mogę się tej połowy dopatrzeć , że łańcuch się wyciąga nierównomiernie od stylu jazdy ,a piaseczek się wydłubuje ze śruby niszcząc ją w ten sposób, że silnik jest jak nowy bo pracował na motulu ,a Fz6 z wyższą szybką i centralną podstawką to lepsza i droższa wersja, że nie wymaga wkładu finansowego, a opona jest do wymiany.
Takie bajki opowiadaj ludziom ,którzy na oczy Fazera nie widzieli ,a nie tutaj.


Wolf napisał(a):
domysły - dobre :) jesteś jasnowidzem:)? Oboje wiemy, ze powiedzieli Ci chłopaki bo juz go oglądali.

Nie trzeba być jasnowidzem ,żeby się zorientować ,że skoro piszesz o tylnej oponie iż starczy na 2 sezony to przednia jest do wymiany, ponieważ nic o niej nie napisałeś.
Z taką skłonnością do ulepszania napisałbyś pewnie coś w rodzaju " mogę zaoferować państwu fazera z zupełnie nową oponą najlepszej firmy co sprawia ,że motocykl bardzo się rzuca w oczy przez to niestandardowe wyposażenie " :D :D :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-03-07 22:10:13 
Niemowlak

Dołączył(a): 2012-01-14 19:13:48
Posty: 47
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 123456
Obecne moto: Yamaha YZF 600R
Kolega Wolf z wami 2 lata na forum a nie nauczył się nawet zachowania i regulaminu... Wstyd...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-03-08 22:10:27 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2010-01-08 21:41:56
Posty: 51
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: BMW R1150GS
Panowie wbijcie numer telefonu w google zobaczcie ile sprzętów wyskoczy...Typowy handlarzyna/bajkopisarz chcący wzbudzić zaufanie przez forum.... :?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-03-09 15:13:31 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2012-01-18 14:03:56
Posty: 155
Lokalizacja: na zachód od Wawy
Płeć: Mężczyzna
Telefon: służbowy
Obecne moto: fz6
Oj tam handlarz, ma po prostu dużo motocykli w garażu :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-03-11 11:27:35 
Wesoły Grzybiarz

Dołączył(a): 2012-02-13 22:51:28
Posty: 987
Lokalizacja: WCI
Płeć: Mężczyzna
Telefon: ma ten kto powinien
Obecne moto: ZX636R 04
Zamykam temacik. :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org