Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-06-02 14:03:19 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2009-01-18 15:07:21
Posty: 248
Lokalizacja: Pniów/Rzeszów
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: YZF600R Thundercat
Dzisiaj też są problemy, przez co najmniej godzinę General Error.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re: Lagowanie forum.
PostNapisane: 2011-06-02 14:03:19 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2011-06-03 20:29:37 
Założyciel forum

Dołączył(a): 2005-06-15 18:42:35
Posty: 738
Lokalizacja: Piaseczno/Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Brak.
Cytuj:
Jarzombek, jesteś tu krótko, ale mogę Ci powiedzieć, że już raz robiliśmy zrzutę i niestety nadal z forum problemy i do tego jakieś reklamy


ROTFL.

Inaczej mowiac - raz robilismy zrzute, zebralismy kilkaset zlotych i to powinno wystarczyc na wykupienie serwera do konca zycia.
Bardzo prosze myslec zanim sie cos napisze.

Serwer, ktory by dzialal idealnie kosztowalby kilkaset zlotych, owszem, ale miesiecznie. Zrzuta byla robiona raz, w zeszlym roku i te pieniadze DOŁOŻYŁY sie do przedluzenia hostingu z domena o kolejny rok. Ani nie pokryly calych kosztow, ani nie zagwarantowaly mozliwosci polepszenia jego jakosci. Minal rok i reklamy sie pojawily, poniewaz uznalem ze robienie kolejnej zrzutki nie ma sensu. Tyle samo uzyskam z reklam, a przynajmniej nie bede musial sie prosic.

Wszelkie problemy z dzialaniem forum przekazuje administratorom na biezaco. W obecnej sytuacji nic innego nie jestem w stanie zrobic.

Acha, P.S.
Oczywiscie, macie prawo do AdBlocka, oraz do innych sposobow zeby reklamy na forum wam nie przeszkadzaly. Mozecie olewac, bojkotowac, narzekac na moje starania, zebym nie musial do tego (watpliwego) biznesu dopłacać.
Oczywiscie, w tej samej sytuacji zachowacie te samo olewcze do kwestii finansowania serwera podejscie, gdy uznam, ze mam juz serdecznie dosc tych sporow, ciaglych narzekań i oportunizmu i zwyczajnie wypieprze cale forum w kosmos?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-06-03 22:50:01 
Legenda forum

Dołączył(a): 2007-08-28 13:23:30
Posty: 4605
Obecne moto: jamaha pw 50
Mr.Jack napisał(a):
zwyczajnie wypieprze cale forum w kosmos?


Tak, to wiemy, że lubisz pieprzyc. :lol:
Każdy lubi. :P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-06-03 23:23:37 
Założyciel forum

Dołączył(a): 2005-06-15 18:42:35
Posty: 738
Lokalizacja: Piaseczno/Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Brak.
Delta, nie popełnij błędu myśląc, że w poprzednim poście żartowałem.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-06-03 23:29:40 
Człowiek Szafka

Dołączył(a): 2008-12-03 13:04:26
Posty: 2647
Lokalizacja: Pulki k.Puław
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 693183962
Obecne moto: VFR 800 FI 2000r
Mr.Jack ale po co takie groźby itp??

No kurka wodna jesteśmy dorosłymi ludźmi nie?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-06-03 23:39:03 
Legenda forum

Dołączył(a): 2007-08-28 13:23:30
Posty: 4605
Obecne moto: jamaha pw 50
Mr.Jack napisał(a):
Delta, nie popełnij błędu myśląc, że w poprzednim poście żartowałem.


Qrr, każdy popełnia błędy, jesteśmy tylko ludźmi, widzę tu masę błędów, nie tylko swoich.

Ile wynosi roczne utrzymanie naszego forum??? Proszę o konkretną kwotę.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-06-03 23:46:26 
Założyciel forum

Dołączył(a): 2005-06-15 18:42:35
Posty: 738
Lokalizacja: Piaseczno/Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Brak.
Jeśli jesteście, to zachowujcie się odpowiednio. Dorosły człowiek wie, że reklamy to nie kaprys. Używając AdBlocka sabotujecie forum. Narzekając na reklamy i zmuszając mnie do ich ograniczenia, sabotujecie forum. Ja już naprawdę mam dość poruszania tego tematu i to jeszcze w sposób tak infantylny, w jaki zrobiła to wiedźma.

Ja nie mam żadnego, podkreślam: żadnego pożytku, przychodu, profitu, korzyści z utrzymywania tego forum. I nie mam na mysli tylko pieniedzy. Dawno już przestałem traktować motocykl jako obiekt fascynacji, a bycie adminem czegokolwiek, nawet duzego forum, nie jest dla mnie jakims specjalnym powodem do dumy. Niczego nie strace, gdy forum nie bedzie, bo - w przeciwienstwie do sporej grupy osob tutaj sie pojawiajacej - nie mam praktycznie zadnych powiazan emocjonalnych z uzytkownikami. Osobiscie znam moze kilka osob.

Forum nadal istnieje, pomimo, ze pochlania moje zasoby czasowe i finansowe, bo wiem, ze jest wazne dla was. Szanuje pewna grupe osob za to, co zrobila dla innych i absolutnie nie chcialbym, zeby cala ta praca zostala zniweczona.

Ale ktoregos dnia naprawde sie wk..wie, bede mial juz tego serdecznie dosc i przestane trzymac sie sentymentow. To jest pierwsze powazne ostrzezenie dla wszystkich defetystow i wichrzycieli, ktorzy podpadali mi juz wielokrotnie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-06-03 23:51:03 
Założyciel forum

Dołączył(a): 2005-06-15 18:42:35
Posty: 738
Lokalizacja: Piaseczno/Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Brak.
Delta81 napisał(a):
Ile wynosi roczne utrzymanie naszego forum??? Proszę o konkretną kwotę.


W tej chwili, przy tym ruchu i wielkosci bazy, wraz z domena, jest to kwota zblizona do 1000 zl rocznie.
Do tego dochodzi mój poswiecony czas.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-06-03 23:54:58 
Legenda forum

Dołączył(a): 2007-08-28 13:23:30
Posty: 4605
Obecne moto: jamaha pw 50
Nic nowego nie przeczytałem, to że masz gdzieś to forum wiem już od dawna.

Poproszę odp na moje pytanie.
Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-06-04 00:01:07 
Niezastąpiony Skarbnik

Dołączył(a): 2009-02-14 01:59:50
Posty: 328
Lokalizacja: كوزتسالين
Płeć: Kobieta
Telefon: الوردي في الزهور
Obecne moto: HONDA CBR 600 F4 06
Mr.Jack napisał(a):
Jeśli jesteście, to zachowujcie się odpowiednio. Dorosły człowiek wie, że reklamy to nie kaprys. Używając AdBlocka sabotujecie forum. Narzekając na reklamy i zmuszając mnie do ich ograniczenia, sabotujecie forum. Ja już naprawdę mam dość poruszania tego tematu i to jeszcze w sposób tak infantylny, w jaki zrobiła to wiedźma.


Ja miałam cywilną odwagę się przyznać do tego, a może weź pod uwagę to, że jest wiele osób które są zdziwione jak się im napisze, że na dole są reklamy? W związku z tym, nie życzę sobie określania, że zrobiłam to w sposób infantylny. Nie sądzę aby ludzie chcieli korzystać z forum motocyklowego, na którym leci reklama wycieczki do Izraela, do świętych miejsc rzekomo? Rozumiem reklamy moto, ale to to była już przesada...

Jeśli chodzi o zachowanie infantylne to spójrz w lustro i dopiero oceniaj. To, co wypisujesz to jak zachowanie małego chłopca: zabiorę swoje zabawki i pójdę do innej piaskownicy. Straszysz nas już bezpośrednio, że forum wyleci w kosmos, czy to jest zachowanie dorosłego człowieka?

Nie mam zamiaru więcej wdawać się w dyskusje, z mojej strony tyle.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-06-04 00:04:00 
Założyciel forum

Dołączył(a): 2005-06-15 18:42:35
Posty: 738
Lokalizacja: Piaseczno/Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Brak.
Na tresc reklam nie mam zadnego wplywu.
Infantylne bylo twierdzenie, ze jesli raz zebralo sie jakas sume na forum, to nalezy wymagac, zeby istnialo za darmo i do konca swiata bez reklam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-06-04 09:25:11 
Mr.Jack napisał(a):
nie mam praktycznie zadnych powiazan emocjonalnych z uzytkownikami. Osobiscie znam moze kilka osob.


I może właśnie z tego powodu potrafisz traktować innych z góry.
W rzeczywistości miałbyś z tym ogromne problemy.
Sprzedaj forum - pozbędziesz się problemu a użytkownicy zyskają bardziej przyjazną w kontaktach osobę.
Zamiast "pierxxxć" smuty - znajdźmy konsensus i załatwmy to jak poważni ludzie!


Góra
  
 
PostNapisane: 2011-06-05 12:10:32 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2008-10-09 22:08:47
Posty: 349
Lokalizacja: wawa... 3 min bike'm
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: cbr
to moze inaczej rozwiazmy problem... bo lancuch mi sie prostuje jak czytam niektore posty...
wybierzmy "zarzad" i stworzmy "klub posiadaczy i milosnikow fazo-kotow", odkupimy domene zrobi sie skladki klubowe dla chetnycch zwiazanych emojonalnie z w/w i po klopocie. Po co ktos ma tracic czas i paliwo na cos co go nie kreci? Mysle ze jest wystarczajaco wielu userow ktorzy zaangazuja sie w pomoc w prowadzeniu forki i zycia "klubu" bez przystawiania rury wydechowej do glowy.Jak widac zostalem juz tylko sympatykiem fortepianow i chyba najmniej powinno zalezec mi na tym zeby ta forka nadal istniala,ale jak pewnie WIEKSZOSC mam jakies "praktyczne powiazania emocjonalne z uzytkownikami i znam osobiscie moze kilka osob" i dlatego proponuje jakas konstrukcyjna rozmowe, zeby pogrzebac fochy i znalezc szybkie rozwiazanie.....


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-06-05 13:03:16 
Niezastąpiony Skarbnik

Dołączył(a): 2009-02-14 01:59:50
Posty: 328
Lokalizacja: كوزتسالين
Płeć: Kobieta
Telefon: الوردي في الزهور
Obecne moto: HONDA CBR 600 F4 06
Na pewno konstruktywnym rozwiązaniem nie było zablokowanie mi konta i informacja, że mam sobie je sama odblokować. Widocznie admin nie wie, a może wiedział ale nie powiedział, że zablokowany użytkownik nie może sam odblokować swojego konta, no bo jak skoro nie może się zalogować?

Moim zdaniem to na pewno nie było dorosłe zachowanie, za dużo podskakiwałam, ba, śmiem mieć swoje zdanie i najłatwiej co zrobić? Pokazać kto tu ma władzę, więc zablokowanie konta, ba...pewnie mam docenić łaskawość, że nie ban :lol:

Admin nie jest z nami związany emocjonalnie, nie bywa na naszych zlotach i spotach, więc wywalenie forum w kosmos nie stanowi dla niego problemu, co sam zaznaczył...


Załączniki:
zablokowane konto.JPG [68.94 KiB]
Pobrane 460 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-06-05 13:15:41 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2008-07-28 16:59:02
Posty: 902
Lokalizacja: NOS
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Kawasaki ZRX 1100
Mr. Jack skoro to taki marny, jak sam napisałeś, biznes-to po co CI to? bo chyba nie do tego, zeby drzec koty z emocjonalnie nie zwiazanymi z Tobą uzytkownikami...?
owszem, jest niemala grupa ludzi, ktorzy w jakims sensie i w rozny sposob sie tu angazuja, a skoro dla CIebie istanienie tego forum to same klopoty-moze faktycznie warto znalezc jakies sensowne rozwiazanie?
niestety-ruch nalezy do Ciebie, ale jakos nie widze checi rozwiazania problemu, a jedynie-bezsensowne dywagacyjne spory i dyskusje....


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org