Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-09-04 10:50:56 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2011-05-17 22:23:08
Posty: 80
Lokalizacja: Warszawa/Stż
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: gsxr 1000
Chiałem wam przedstawić akcje którą prowadzi mój znajomy i jednocześnie chiałem namówic was do współpracy.
Pomóżcie nam w tej szlachetnej akcji przesyłając tą wiadomość gdzie tylko sie da oraz zbierajcie korki to tak nie wiele kosztuje !!! wiecej info poniżej + linki




LASIO :
"Kiedy zakładałem pierwsze wydarzenie ponad 3 miesiące temu nigdy nie spodziewałem, że osiągniemy to wszystko! Przedłużamy akcję bo ona tak na prawdę dopiero nabiera rozpędu !WYSYŁAJ ZAPRASZAJ ZNAJOMYCH!!! (info poniżej takie jak wcześniej

Siemano wszystkim!
Chciałbym Was zapoznać z Mikołajkiem. Chłopczyk przyszedł na świat 12.09.2010r Mieszka w Dęblinie. Niestety przez niekompetencje lekarzy prowadzących ciąże, Mikołajek urodził się nie do końca taki sam jak jego rówieśnicy.
Chłopczyk nie ma nóżek ani rączek. Wymagana jest ciągła rehabilitacja, jak i niestety bardzo kosztowne protezy. Same, najbardziej podstawowe protezy rączek kosztują 10 tyś, Fundusz zdrowia refunduje jednorazowo protezy, dokładając jedynie 2 tyś zł.

I TERAZ PROŚBA DO WAS!
Nie piszę tu by prosić o pieniądze, gotówke itp. Kochani! Znalazła się osoba, która za 1 tonę korków od plastikowych butelek płaci 450zł. Rodzice Mikołajka w tej opcji właśnie powierzyli swą nadzieje, by przynajmniej w jakimś stopniu w taki sposób uzbierać trochę pieniążków dla Maluszka.
POMÓŻMY I MY!
ilu z nas codziennie sięga po napój który posiada własnie ten KOREK!
Jest gorąco, kupujesz wodę, nie wyrzucaj KORKA, zbieraj!
Waląc wóde na imprezie pamiętajmy, zapojka najprawdopodobniej to jakiś napój w butelce posiadający własnie korek! NIE WYRZUCAJMY ICH, ZBIERAJMY. Pamiętajcie o tym, przekazujcie to tylko gdzie się da! We własnych domach dziennie ile butelek picia się z używa, weźcie korek odstawcie gdzieś na bok. Wierze, że dzień po dniu, robiąc to sukcesywnie jesteśmy wstanie wspólnymi siłami zebrać tych korków trochę, i pomóc tym samym Mikołajkowi!
Wszyscy Ci którzy uzbierają reklamówkę spożywczą tych korków dzwońcie 509205960 785220130, wtedy podjadę, zabiorę i przekażę to rodzinie Mikołajka Piszcie na maila innyodinnych@innyodinnych.pl, jakby ktoś zebrał i np chciał wysłać, bo nie mieszka w pobliżu czy coś.
LICZĘ NA WAS!!! Na dole podaje Wam link do obejrzenia krótkiego filmiku o Mikołajku

http://zielonedrzwi.tvn.pl/1637892,relacje.html
Klip do akcji !! : http://www.youtube.com/watch?v=ZxETNaahzlQ


Myślę, że pare osób miało okazje usłyszec kawałek NADZIEJA MATKĄ SILNYCH, także liczę na Was, iż wspólnie pokażemy, że WARTO MIEĆ MARZENIA I SNY!

Uwaga! Słuchajcie, dostałem informacje od Mamy Mikołajka, że na protezki rączek pieniążki się uzbierały - także Naszą Akcją skupmy się na protezach nóżek które Rodzice planują zakupić Mikołajkowi we wrześniu. One, niestety są o wiele wiele droższe... Ale to nic! Do września wierzę, że uzbieramy tyle korków, że bez problemu się zakupi te protezki!!!

Słuchajcie! Jak do końca września uzbieramy 5 ton korków firma skupi je od nas nie za 450 a za prawie że 1000 za tonę (wyjątkowo ze względu na akcje;) Uzbieraliśmy już naprawdę dużo, ale jeszcze brakuję - i jeszcze bardzo ważna informacja, zbierajmy również butelki po artykułach chemicznych (płyny do kąpieli, do płukania, domestosy itp itd ) bo ta firma dała informację, że również to skupi za taką samą cenę ! Dzięki za wszystko i zbieramy dalej! ""


Akcja na fb !!! : http://www.facebook.com/event.php?eid=224058340976058



Nastepny link : http://kupujciepolskirap.pl/?p=1018


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-09-04 10:50:56 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2011-09-06 14:40:07 
Człowiek Szafka

Dołączył(a): 2008-12-03 13:04:26
Posty: 2647
Lokalizacja: Pulki k.Puław
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 693183962
Obecne moto: VFR 800 FI 2000r
Przypinam temat do ważnych ogłoszeń bo miejsce złe wybrałeś :)

Liczę że ludzie dobrej woli się przyłączą u nas akcja zbierania korków znana jest już jakiś czas :)

Tak trzymać :) dodatkowo wrzuce to na VFR-OC

Bylo od samego poczatku podpiete jako ogloszenie globalne Stoo ;)
Nemo


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-09-06 15:47:30 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2010-04-14 17:30:21
Posty: 92
Lokalizacja: Szreńsk ok.Mławy
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: CBR 1000 RR SC57b
słuszna akcja u mnie jest podobna jest zbieranie dla małego Gabrysia na wózek i mają już 3 tiry więc to nic nie kosztuje a pomóc mozna


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-09-06 16:24:15 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2009-09-28 13:18:32
Posty: 129
Lokalizacja: Poznań
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: rower
Fajna akcja, jak najbardziej popieram !

Jednak zdanie "Niestety przez niekompetencje lekarzy prowadzących ciąże, Mikołajek urodził się nie do końca taki sam jak jego rówieśnicy. " zakrawa na czarny humor. Przecież mu tych nóżek nie ucięli. Fakt - ktoś dał dupy i nie rozpoznał. Uwierzcie mi - to wcale nie jest takie proste. Zresztą poza kością udową kończyn się w USG się standardowo nie ocenia. Ale gdyby ktoś tą wadę dostrzegł, to współczuję rodzicom decyzji o ewentualnej aborcji. Byłaby to bardzo kontrowersyjna sprawa, skoro poza tym dziecko jest zdrowe. Więc niekompetencją lekarza było nierozpoznanie tego stanu. Nijak się do niego nie przyczynił.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-09-07 08:02:03 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2011-05-17 22:23:08
Posty: 80
Lokalizacja: Warszawa/Stż
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: gsxr 1000
reportaż o Mikołajku chcecie go poznać obejrzyjcie !



http://www.tvp.pl/lublin/reportaze/zdar ... 11/5214512

reportaż o Mikołajku chcecie go poznać obejrzyjcie !


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org