Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-03-23 11:17:12 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2012-03-19 11:30:09
Posty: 5
Lokalizacja: Stare Babice
Płeć: Mężczyzna
Witam od jakiegoś czasu poszukuje w miarę ciekawego Kota z okolicy.
Co powiecie o tym?
http://moto.allegro.pl/yamaha-yzf-600-r ... 48813.html

Ogólnie wygląda ciekawie malowanie wygląda na oryginalne z tamtego rocznika.
Po rozmowie ze sprzedającym napęd jest do wymiany i linka sprzęgła.
Sprowadzony z UK przebieg około 40 tys.

Mam jeszcze pytanie, bo Sprzedający nie zarejestrował go na siebie tylko jeździł tak dwa sezony na poprzednim właścicielu, co mnie bardzo dziwi.
Jak wygląda rejestracja takiego Motocykla nie będzie żadnego kłopotu w wydziale komunikacji??

Pozdrawiam i dzięki za wszystkie odpowiedzi i sugestie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Co powiecie o tym?
PostNapisane: 2012-03-23 11:17:12 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2012-03-23 11:50:55 
Legenda forum

Dołączył(a): 2008-04-10 22:54:31
Posty: 4037
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Czarny
Obecne moto: YZF 600R
Tak na szybko to mial jakies przygody, prawy dekiel i slady na ramie od owiewki, w zwiazku z czym zapewne tez i malowane co nieco bylo. Trzeba sprawdzic co i jak.

Jeśli chodzi o rejestracje to jesli poprzedni wlasciciel mial zarejestrowanego w Polsce to nie ma poblemu, ale pamietaj, ze wymagany jest oryginał umowy kupna-sprzedazy (ew. fv) pomiedzy wczesniejszym wlascicielem a tym obecnym. Bez tego nie zarejestrujesz, wydzial komunikacji musi miec ciaglosc w dokumentach. Dziwi czasem fakt, ze ktos nie przerejestruje pojazdu na siebie mimo takiego okresu, czesto jest to spowodowane jakimis problemami, np brak cyfry w vinie na dokumentach, kopia zamiast oryginalu umowy itp. Wiec posprawdzaj bardzo dokladnie wszystko.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-03-25 21:37:25 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2012-03-19 11:30:09
Posty: 5
Lokalizacja: Stare Babice
Płeć: Mężczyzna
Byłem w sobotę na oględzinach,
Moto teraz jest w moim posiadaniu:):)
Ogólnie stan motocykla jak na swoje lata jest ok, coś tam było malowane gdzieniegdzie porysowane ale myślę że kwestie estetyczne są mniej ważne.

Silnik dobry dwójka nie wypada biegi dobrze wchodzą, choć linka sprzęgła już do wymiany, nową dostałem od sprzedającego.
Motocykl jedzie prosto i dobrze zachowuje się na drodze.
Jedynie czeka mnie pewnie jeszcze tylna opona do wymiany, zużycie nie jest jeszcze duże jednak jest już jednak trochę wiekowa, teraz 7 rok będzie miała.
Ogólnie jestem zadowolony, trasa powrotna około 130km przebiegła bez problemów, jestem zadowolony z ochrony przed wiatrem.

Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze. :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-04-16 09:22:34 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2011-07-21 12:56:07
Posty: 232
Lokalizacja: Rybnik
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: YZF 600R
Sorki ze odkopuje temat ale zainteresowal mnie ten wywod na temat linki sprzegla :) skad takie stwierdzenie ? bo sprzeglo lekko ciagnie mimo maksymalnego wydluzenia na regulacji ???? Podobny kit zostal wcisniety szfagrowi i co sie okazalo to do wymiany bylo cale sprzeglo wraz z przekladkami ....

Jak mozesz i juz ogarnales temat ze swoim sprzeglem to prosilbym o pochwalenie sie co byla faktyczna przyczyna i jak to usunales... poprostu chcialbym sie dowiedziec czy to przypadek czy regula z konczacym sie sprzeglem...

pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org