Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-05-12 20:53:24 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2011-06-24 17:57:26
Posty: 1483
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: BMW GS 1200
panrybak
czytałem maila...potwierdzam, iż to pompa niestety... za używkę zapłacisz około 50 - 100 złociszy - tylko niestety nie będziesz pewien jej stanu.

Ja zaryzykowałem gdyż kupowałem od znajomego, posiadał w miarę pewnego sprzęta :) Jak na razie śmiga i byle tak dalej. Podobno zdarza się to niezwykle rzadko....podobno :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-05-12 20:53:24 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2015-06-21 15:31:22 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2014-10-28 21:17:26
Posty: 52
Lokalizacja: Jonkowo /Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS 1000 XJ900F
spotkało i mnie to nieszczescie , przy rozbieraniu nie trzeba zwalać sprzęgła i to jeden plus , minus jest taki ze na wałku tam gdzie chodzi uszczelnienie jest bardzo lekko zużyty wałek nie jest to duże zużycie widać to gołym okiem ale pomiar na suwmiarce jest taki sam jak w innych miejscach , wiec mam zagwostke czy wymiana zestawu naprawczego cos da na dłuższą metę , dylemat duży oska pompy to koszt 400 zł , pompa nowa 1200 zł
foty
https://www.dropbox.com/sc/wp4ddvk5jc6m ... C9-gNd_zJa

-- 2015-07-08 08:39:33 --

ja temat ogarnołem , regeneracja pompy wody koszty ;
reperaturka naprawcza yamaha ori 150 zł
uszczelniacz na wałek pompy rozmiar 12/28/7 koszt 2,50 zł w każym sklepie z simeringami - typówka
oringi 4 szt na rurki dolotu pompy 10 zł zamiennik wysokiej klasy także wymiary typowe , rozmiarów nie podam bo dobierali mi na wzór starych
uszczelka miski olejowej ori 60 zł
przy okazji wymieniłem rure gumowa od chłodnicy do pompy ta co idzie przy zembatce zdawczej bo od smaru spuchła niebezpiecznie , zakup na szrocie samochodowym za 10 zł (golf 4 )
uszczelka na pompe 23 zł zamiennik ,
nowy plyn chłodniczy orlen
--------------------------------------------
250 zł to chyba max co wydałem , robota swoja
:moto:
roboty sporo , demontaż kolektorów wydechowych , chłodnicy , miski olejowej , nie trzeba sprzegła rozkrecać , raczej potrzebny kanał , ale bez niego tez sie temat ogrnie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org