Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-02-26 00:17:55 
Niemowlak

Dołączył(a): 2015-01-20 09:32:31
Posty: 16
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: gpz 500
Witam.
Sytuacja mi się wyklarowała dzisiaj, więc nie czekam, aż się zrobi ciepło.
Mam następne moto i ponownie proszę o pomoc i wszelkie uwagi są mile widziane :-)


[ img ] [ img ] [ img ] [ img ] [ img ] [ img ] [ img ] [ img ] [ img ]

Jeśli znajdę jakieś jeszcze które mnie interesują wkleję tutaj.

PS. Niebieski zszedł za 1360


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-02-26 00:17:55 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2015-02-26 00:35:35 
Niemowlak

Dołączył(a): 2015-01-20 09:32:31
Posty: 16
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: gpz 500
A to drugie moto.

[ img ] [ img ] [ img ] [ img ] [ img ] [ img ] [ img ] [ img ] [ img ] [ img ]


Na temat obu wiem na razie nie wiele. Tyle co lakoniczny opis z portalu.
Będę dopisywał w miarę uzyskiwania informacji.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-02-26 01:19:31 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2010-08-13 11:38:35
Posty: 962
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Drugi wygląda nieszczególnie- śruby pordzewiałe, w paru innych miejscach też ruda. Angielski klimat dał mu się we znaki przez te 18 lat. Z dodatków ma tylko zmieniony kolektor wydechowy. Napęd na końcu. Srebro czaszy nie pasuje do boków, a prawy bok jest lekko przesunięty. Błotnik wyłamany pewnie od disc-locka. Gdyby był naprawdę tani, mógłby być interesujący, dla kogoś kto nie musi mieć moto o nieskazitelnym wyglądzie, ale należy bardzo dokładnie go sprawdzić.

Pierwszy za to wygląda naprawdę nieźle, co pewnie widać po cenie :D Lakier jest albo cały oryginalny, albo cały malowany bo chyba nie widać różnic odcieni, a nie widziałem jeszcze żeby komuś udało się ten odcień dobrać. Do tego akcesoryjna szyba, kompletny wydech, niezłe opony, jeszcze trochę napędu... Nakedowa kiera- dla mnie minus. Oczywiście zmieniona z półką (albo półkami), a więc i stacyjką. No i przód opuszczony na lagach nie wiedzieć po co. Na dole nie ma jednej z rurek odpływowych, czyli ktoś coś tam dłubał, ale co to ciężko powiedzieć. Można zwrócić uwagę na to co się dzieje pod bakiem. Przede wszystkim musiałbyś się przymierzyć do pozycji przy tej kierze, mi by na bank nie pasowała. Poza tym- może być ok.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-02-26 21:09:29 
Niemowlak

Dołączył(a): 2015-01-20 09:32:31
Posty: 16
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: gpz 500
Stacyjka musiała zostać zmieniona na inną czy po prostu wyjęta i zamontowana ponownie?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-02-26 21:47:14 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2010-08-13 11:38:35
Posty: 962
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Przełożenie stacyjki nie jest może łatwe, ale jest wykonalne. Tak samo zresztą jak przerobienie zamka pod dany kluczyk. Ja miałem na myśli bardziej stronę elektryczną- czy wszystko działa jak powino jeśli stacyjka jest zmieniona. I nie jest to bynajmniej kwestia dyskwalifikująca motocykl :beer:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-02-26 23:35:56 
Niemowlak

Dołączył(a): 2015-01-20 09:32:31
Posty: 16
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: gpz 500
Tak, wiem :-) Bardziej myślałem czy nie było włamu jakiegoś w przeszłości.
Szary jest faktycznie zmęczony klimatem i chyba go odpuszczę nawet za niewielką cenę. Tarcze się tam też kończą.
Co do czerwonego to tak teraz patrze, że na pierwszym zdjęciu pług wydaje się dwukolorowy... a na ostatnim jaśniejszy od reszty... :?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-02-26 23:50:19 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2010-08-13 11:38:35
Posty: 962
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Nawet jak był włam to trudno,takie rzeczy się zdarzają i jak papiery są ok to nie ma się czym martwić, ale głównie chodzi o to, że jest założona inna górna półka z mocowaniami pod zwyklą kiere ;)
Daleko masz do tego czerwonego? Jak nie bardzo daleko, to myślę że warto się pofatygować jeśli właściciel nie będzie kręcił już przy rozmowie przez telefon. Ten lakier jest cholernie trudny do ocenienia po zdjęciach, ale jak nie widać że któryś element na 100% jest inny, a nie widać, to jest to dosyć... obiecujące. Pamiętaj że te motocykle w najlepszym przypadku mają już 8 lat, a większość raczej 12-15. Szanse na znalezienie takiego bez skazy są naprawdę małe- wiem z doświadczenia bo pomagałem ludziom szukać.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-02-28 23:57:22 
Niemowlak

Dołączył(a): 2015-01-20 09:32:31
Posty: 16
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: gpz 500
Czerwony zszedł niestety. Ktoś był szybszy :(
Szary odpuscilem


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org