Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-01-24 11:35:31 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2018-05-10 21:22:53
Posty: 8
Płeć: Mężczyzna
Witam wszystkich Prosze o ocene fazerki z linku:
https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-fz ... Bxn3D.html?
Warto jechać na ogledziny? Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-01-24 11:35:31 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2019-01-24 12:24:37 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2014-12-18 22:28:32
Posty: 496
Płeć: Mężczyzna
No to pomimo zapewnień chyba jednak było malowane, przynajmniej bak i czacha.

Ale jak to od handlarza na duży plus opony w plaku więc zakonserwowane porządnie.

Cena z kosmosu. Za 5 tys. to bym się w ogóle zastanawiał czy nie szkoda telefonu żeby dzwonić.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-01-24 15:48:09 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2018-05-10 21:22:53
Posty: 8
Płeć: Mężczyzna
Dzieki kolego za opinie. Ale czy 8 tys. To rzeciwiscie duzo?? Przeglądając inne oferty to mniej wiecej tak cenią te motocykle. Poczekam jeszcze moze ktos inny sie wypowie..


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-01-24 16:12:51 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3805
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
na pewno moto leżało na prawą. porysowane lusterko, odgięta klamka, widać na niej ślad tarcia (tak wiec info o bezwypadkowości wzięte z dupy). na czaszy zero - 99% malowana lub zmieniona. gumki na setach kompletnie nie pasują do przebiegu, prawy set kierowcy wygląda na nówkę, na lewym widać zużycie. Plaku tyle na całym motocyklu że generalnie o stanie karoserii to możemy pogdybać, bo świeci się jak psu jajca i tyle można na podstawie zdjęć określić (przykładowo nie jestem w stanie odczytać DOT'u z zdjęć mimo że oba koła maja go w kadrze, właśnie przez plak). tarcze wyglądają na adekwatne do przebiegu.

[ img ]
[ img ]
gumki z prawej nówki
[ img ]
lewa nosi ślady używania (normalne)
[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-01-24 18:59:29 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2014-12-18 22:28:32
Posty: 496
Płeć: Mężczyzna
awdek napisał(a):
Dzieki kolego za opinie. Ale czy 8 tys. To rzeciwiscie duzo?? Przeglądając inne oferty to mniej wiecej tak cenią te motocykle. Poczekam jeszcze moze ktos inny sie wypowie..

Nie wiem skąd się biorą ceny tych motocykli ale widocznie skoro są chętni płacić to czemu nie, 7 lat temu kupiłem taki motocykl za 7500 i nim jeździłem tj. nie był do roboty żeby zaraz trzeba było wymieniać dużo rzeczy i włożyć sporo kasy.

Kilka rad ode mnie:

1. Nie kupować motocykla na którym jest minimalna ilość sraka
2. Nie kupować motocykla, który ma świeżo malowane kolektory i wydech
3. Nie kupować motocykla, który został sprowadzony przez handlarza i posiada dwie różne opony - skoro już się sprowadza z bogatszych krajów to tam nikt nie zmienia po jednej oponie, aż druga zużyje się do zera tylko zapodaje komplet, skoro są dwie różne to tam jest pozakładane co akurat handlarzynie leżało na placu. Ciekawe jeszcze czy w odpowiednim rozmiarze bo się można zdziwić.
4. Nie napalać się. Rynek jest przesycony, jest w czym wybierać.
5. FZS 600 jest wdzięcznym motocyklem do oceny, znajdujesz oryginalne zdjęcia motocykla w wysokiej rozdzielczości z obu stron i patrzysz dokładnie na napis Fazer na owiewce. Oryginalne naklejki są drogie, a wszystkie inne mają pewien łatwy do wychwycenia szczegół - napis Fazer na czarnej strzałce jest zawsze przesunięty w dół lub w górę lub pod jakimś innym kątem, da się to wychwycić a wtedy wiadomo, ze owiewka była robiona, a jak sprzedawca twierdzi, że nie to kłamie. Więc jak znajdziesz FZS z dobrymi napisami na owiewce to motocykl z miejsca jest wart zainteresowania.
Jeśli motocykl leżał = owiewka poszła w strzępy, to się nawet łamie jak walnie na parkingu. Taki typ. Inna sprawa to znalezienie oryginały który ma prawie 20 lat. Robiona owiewka to nic złego, pytanie za ile $$.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-01-27 21:52:41 
Legenda forum

Dołączył(a): 2010-11-08 15:23:23
Posty: 2331
Lokalizacja: Katowice
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Note 10+
Obecne moto: KTM 1290 SAS
jeśli to pomocne to mogę tylko powiedzieć, że panowie z motofrajdy z Nędzy to moi klienci. Bywam u nich co jakiś czas - świetni goście. Motocykla nie widziałem osobiście - cena trochę za wysoka, ale z tego co ich poznałem - to nie jest typ handlarza wciskacza który powie wszystko żeby sprzedać - nie polecam - nie hejtuję - mówię tylko że znam chłopaków i są bardzo fajni ;) (a cena 1000zł za wysoka lekko)
Będę tam za 2tygodnie chyba to mogę się przyjrzeć bliżej i podpytać ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-02-02 14:14:26 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2008-02-24 19:17:18
Posty: 263
Lokalizacja: Poznań
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Nikon
Obecne moto: XV535-XJ600-FZS600
Cena rynkowa. Nie za wysoka, a i niska też nie jest. Normalna dla tego motocykla.
Ja swoją "Silverkę" zapłaciłem prawie tyle samo.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-02-03 22:05:43 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2018-05-20 20:47:19
Posty: 62
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Jabłkowy
Obecne moto: FZS 600
siemanko, po długim czasie.
ja swoją też na próbe wystawilem za tyle na jeseni... dla ciekawości.
niestety tacy "kupcy" ją oglądali, że nawet za 9k bym im nie sprzedał:)

powodzenia w szukaniu dobrej dla Ciebie maszyny!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-02-04 18:16:28 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2014-12-18 22:28:32
Posty: 496
Płeć: Mężczyzna
W chwili obecnej FZS 600 są tak pomiędzy tymi ciut droższymi motocyklami, a tymi które spadły na dno i nikt ich już nie chce (wszelkiej maści stare kawy zr7, bandity itp.). Są chętni, jest rynek.

8 tys. zł bym zapłacił za FZS zarejestrowanego w PL, od motocyklisty, który ma go już kilka lat, doposażonego w akcesoria i po koniecznych modernizacjach (kompletny stalowy oplot hamulców to absolutne minimum). W oryginalnym malowaniu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-02-05 08:16:27 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2018-05-10 21:22:53
Posty: 8
Płeć: Mężczyzna
Jednak go kupiłem, i muszę powiedzieć że motocykl raczej napewno nie był malowany. Jest naprawde w bardzo dobrym stanie jak na swój wiek. Tarcze orginalne bez rantów wiec może i nawet przebieg będzie autentyczny. Trzeba poczekać na pogode by powiedzieć cos wiecej np. O kondycji silnika, ale myślę ze nie będzie źle:) Tak że na chwilę obecną polecam Chłopaków z Nędzy.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org