Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-03-12 19:14:59 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2018-08-24 09:13:19
Posty: 6
Lokalizacja: DZG
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yzf 600r Thundercat
Witam.
Planuje kupić dla kobiety rekawice na prezent.
Rekawice krótkie ( jeździ cbf-em w nekedzie). Mój budżet do 300 zł.
Rękawice mają być wygodne i jednocześnie bezpieczne.
Myślałem nad shima bullet lady.
Jeśli ma ktoś jakieś doświadczenia lub propozycje to proszę o pomoc.
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rękawice dla kobiety
PostNapisane: 2019-03-12 19:14:59 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2019-03-12 20:56:32 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3805
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
Dbdgonzo napisał(a):
Myślałem nad shima bullet lady.
Jeśli ma ktoś jakieś doświadczenia [...] to proszę o pomoc.


co do shimy - moja piękna lata w shima modena - juz chyba 3 czy 4 sezon, jest zadowolona. jedyny minus to to że jak przemokną to farbują dłonie.

co do krótkich to pytanko - jeździła już w krótkich? ja kupiłem sobie letnie przewiewne krótkie (shima spark) - bo i tak miało w nich wiac, miały być na miasto więc po co długie - w efekcie latem po nocach potrafi mi nieźle przewiać nadgarstki, tak że czuję je następnego dnia - szczególnie jak przelecę gdzieś w okolicy wody (a to że mieszkam nad morzem nie ułatwia zadania). dla tego zastanowiłbym się - ja jednak następnym razem kupię długie bo te wg mnie JEDYNIE do latania po mięście i latem za dnia się nadają. Ale ubie je bardzo. Mam je 3 sezon - i wyglądają spoko, nosza ślady użycia, powoli zaczynają bleknąć. osobiście lubię te markę więc pewnie kolejne tez będą shimki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-03-13 01:43:08 
Legenda forum

Dołączył(a): 2018-08-01 19:28:01
Posty: 2284
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XV250 R1200GS CBF600
https://www.sklepmotocyklowy24.pl/shima ... V2EALw_wcB

Ja polecam shima st-2 damskie, maja cienka skorke od strony opuszkow i dają swietne czucie manetek i przelacznikow, sa przy tym dobrze wyposazone w ochraniacze z materialem ktory jest sprezysty ale twardnieje przy uderzeniu. Po bokach palcow sa dziurki i w upaly nie ma tragedii. Kolezanka z kursu kupila wlasnie takie a ja wersje męską. Na koniec kursu byla zachwycona bo pomimo rozbudowanej konstrukcji nosza sie jak cienkie damskie skorzane rekawiczki. Ja ze swoich po sezonie jestem mega zadowolony.

Moze to juz nie bedzie taka niespodzianka ale duzo lepiej jak sobie przymierzy kilka modeli bo poza cechami z ulotek i opiniami to jednak kazda dłoń bedzie miała inną tę gość śródrecza, palcow, proporcje długości palców, wbijanie sie szwów... Buty i rekawice trzeba przymierzac az powiesz - te są jak szyte na mnie!

Bardzo chciałem kupić przewiewne trampki na lato, zwlaszcza shima sx-2 bo ma bardzo dobre opinie, swietny wyglad i cene, w sklepie okazało się ze podczas chodzenia chcą zgilotynowac mi palce.

Nawet jesli ktos powie ze bullet lady sa super, dla Twojej dziolchy moga okazac sie kiepawe, a jeszcze wieksze ryzyko ze zeby nie bylo Ci przykro powie ze sa super a pozniej nie bedzie w nich jezdzic.

misiakw zgadza sie, trzeba uwazac na przewianie dloni, nadgarstkow itp, na starosc wszystko wyjdzie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-03-13 11:01:19 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3805
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
sfazowany napisał(a):
misiakw zgadza sie, trzeba uwazac na przewianie dloni, nadgarstkow itp, na starosc wszystko wyjdzie.

po 25 latach sportowego żeglarstwa powiem ze już w wieku 32 lat przewiane/przechłodzone stawy dają popalić. dla tego zawsze o tym przypominam - ten dluższy mankiet wcale nie przegrzewa ręki a jednak robi swoje.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2021-04-01 13:12:43 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2020-02-12 15:50:25
Posty: 1
Płeć: Mężczyzna
Dbdgonzo napisał(a):
Witam.
Planuje kupić dla kobiety rekawice na prezent.
Rekawice krótkie ( jeździ cbf-em w nekedzie). Mój budżet do 300 zł.
Rękawice mają być wygodne i jednocześnie bezpieczne.
Myślałem nad shima bullet lady.
Jeśli ma ktoś jakieś doświadczenia lub propozycje to proszę o pomoc.
Pozdrawiam.


Ja to zawsze kobiecie kupowałem biżuterię w sklepie https://www.murrano.pl/, ale to ze względu że biżuteria zawsze się podoba i jest uniwersalna :)


Ostatnio edytowano 2021-04-09 09:39:25 przez Shysea, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2021-04-01 13:17:06 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3805
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
Shysea napisał(a):
Ja to zawsze kobiecie kupowałem biżuterię, ale to ze względu że biżuteria zawsze się podoba i jest uniwersalna


ja bym powiedział że dla tego ze to opcja nie wymagająca myślenia ani kreatywności, a jedynie machnięcia portfelem.
albo kwestia bycia z nudną kobietą której nic innego ciekawszego nie można sprezentować. Moja żona na rocznice ślubu dostała risery do kierownicy i cieszyła się bardziej niż z kolejnej bransoletki :P


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org