Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-04-12 22:49:29 
Legenda forum

Dołączył(a): 2018-08-01 19:28:01
Posty: 2285
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XV250 R1200GS CBF600
ferdzio napisał(a):
W firmie, w której jeżdżę są bardziej zaawansowane systemy niż tylko lokalizator gps. Dochodzi do tego moduł do zarządzania zużyciem paliwa.Szef ma duże oczekiwania co do oszczędnej i ekonomicznej jazdy. Nie wiem na ile jest to podyktowane brakiem zaufania do pracowników, ale system działa nawet w ten sposób, że wysyła bezpośrednio informacje o miejscach tankowania, w celu sprawdzenia czy są zgodne z danymi na fakturze. Dopiero niedawno zagłębiłem się w temat, ale zgodnie z tym co piszą tutaj, to oszczędności paliwa są na poziomie nawet 10%.
Śmierdzi reklamą :/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-04-12 22:49:29 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2019-04-13 08:06:14 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2012-01-29 15:38:22
Posty: 1298
Lokalizacja: Szprotawa
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 697 226 949
Obecne moto: fzs 600 fazer 2000r
Dokładnie 1 post i to bez przywitanie bez moto, aut gościa

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-04-15 15:40:03 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3805
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
J@ck napisał(a):
to bez przywitanie bez moto, aut gościa

spokojnie, bez nerwów, sytuacja opanowana :)

sfazowany jak cytujesz post z reklamą to wytnij linka. inaczej nie ważne że ja usunę go z głownego posta - w twoim on dalej jest, wyszukuwarki go dalej indeksują jako z naszej strony, przez co rezultat osiągnięty. reklamowanie linkami to nie tylko kwetia tego żeby ktoś od nas wszedł, ale i tego żeby dana strona miała lepszą pozycję w wyszukiwarkac. Google co jakiś czas ulepsza swoją formułę, ale to ile (i jakich) stron wskazuje na docelową też jest czynnikiem który wpływa na pagerank, a nasze forum wbrew wszystkiego jest dośc dobrze umieszczone w wyszukiwarce. ale to offtop, wracajmy do lokalizatorów.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-04-15 16:04:59 
Legenda forum

Dołączył(a): 2018-08-01 19:28:01
Posty: 2285
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XV250 R1200GS CBF600
misiakw napisał(a):
sfazowany jak cytujesz post z reklamą to wytnij linka.


Fakt, sorry, nie pomyślałem.. :)

Generalnie mam alergię na reklamy i mierzi mnie wpychanie marketingu gdzie się tylko da. To jest jak zakażenie wirusowe, ciągle szuka sposobu jakby Cię tu dorwać :/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-10-31 09:54:10 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2019-10-24 08:34:53
Posty: 2
Lokalizacja: Suwałki
Płeć: Pół człowiek pół muffin
misiakw napisał(a):
J@ck napisał(a):
to bez przywitanie bez moto, aut gościa

spokojnie, bez nerwów, sytuacja opanowana :)

sfazowany wracajmy do lokalizatorów.


Cześć,
ja chętnie wrócę do lokalizatorów, bo u mnie w okolicy zaczęli kraść auta i moto, dlatego rozważam taką "inwestycję" w bezpieczeństwo. Tylko jak ma się lokalizator do wszechobecnych zagłuszaczy stosowanych przez złodziei? Z tego co się zorientowałem tutaj https://www.gpsguardian.pl/jak-zabezpieczyc-samochod-przed-kradzieza/, to nawet przedstawiciele firm związanych z urządzeniami GPS, polecają dodatkowo bardziej zaawansowane alarmy, które wysyłają wiadomość tekstową do właściciela pojazdu oraz włączają syrenę alarmową.


Ostatnio edytowano 2019-11-10 17:34:29 przez menoski, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-10-31 11:54:26 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3805
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
menoski napisał(a):
ylko jak ma się lokalizator do wszechobecnych zagłuszaczy stosowanych przez złodziei?

zależy od lokalizatora. ten z GPS, najlepiej z własnym zasilaniem powinieneś ukryć gdziś gdzie nie beda szukali, np w lampie, jest szansa że po rozkręceniu wyłączą jammer a dalej bedzie nadawał. Natomiast nawet jak masz zagłuszacz to zawsze jest to element z kartą sim - GSM trudniej (drożej) zagłuszyć, możesz poszukać po BTS'ach co ci znacznie ograniczy obszar szukania moto...

... możesz też pójść w inną stronę - tracking GPS od firmy która zajmuje się tym fizycznie - oni poza GPS maja swoje własne sygnały radiowe które działaja na innych częstotliwościach i potrafią po nich szukać.

menoski napisał(a):
bo u mnie w okolicy zaczęli kraść auta i moto, dlatego rozważam taką "inwestycję" w bezpieczeństwo.

wydaje mi się że lepszy efekt da porządny łańcuch, alarm z wyjcem i pokrowiec na moto - jak nie widać co ukraść, trudno ukraść i się drze to może zniechęcić jeśli 2 przecznice dalej jest sprzęt łatwiejszy do przytulenia. to moje podejście...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-10-31 12:59:46 
Legenda forum

Dołączył(a): 2018-08-01 19:28:01
Posty: 2285
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XV250 R1200GS CBF600
Plus urządzeń z gsm jest taki że jak po przerwie odzyskają sygnał to wysyłają zaległe skumulowane raporty z okresu braku sygnału wiec wystarczy że zakłócanie nie będzie działało przez chwilę i tracker po zalogowaniu do sieci powinien odesłać na serwer zaległe komunikaty.

Z tego co się interesowałem to jednak częściej jeśli złodzieje podejrzewają zainstalowane urządzenie śledzące to na kilka dni zostawiają moto na jakimś zadupiu albo w bocznej uliczce i jeśli przez ten czas nikt go nie "odbierze" to wtedy już na spokojnie zgarniają go do siebie. Zakłócanie sygnału jest i drogie i ryzykowne, wystarczy że przez chwilę nie działa i pozamiatane, wiec pewnie przy jakichś chodliwych nowych sprzętach to bawią się w taką zmyślną elektronikę, a przy takich naszych nastoletnich motocyklach które idą na części to szkoda im kombinować z drogimi patentami i albo wcale nie są czujni na tym punkcie albo robią taką "kwarantannę".

Też uważam ze szczekaczka i łańcuch nie zaszkodzą, użyte nawet mimo trackera. Nie ma co ułatwiać sk...synom roboty.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2021-04-13 21:57:37 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2011-05-24 21:02:32
Posty: 105
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ8 SA
Sorki, że odgrzewam kotleta, ale czy ktoś z Was ma system od GPS4you? Cenowo wychodzi bardzo dobrze, ale czy tak samo jest z jakością? Polskie serwery i apka to też jakiś tam plus, ale urządzenie samo w sobie chińskie...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org