Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2020-02-13 08:39:17 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3805
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
Trzeba dać szansę. Niestety wczoraj koło 22 powstała przywitania, 4 godziny później śmieciowy heja-post poza nią

Głupota vs powitalnia
1 : 0


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-02-13 08:39:17 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2020-02-13 10:08:35 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2017-04-19 17:48:32
Posty: 62
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: V-STROM 1050
A nie łatwiej poprostu robić bana za takie zachowanie? A może to są jakieś spamposty automatyczne i nie robi tego żaden ludź ? Sporo raportuje takich postów - nie wiem czy to coś daje.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-02-13 11:08:01 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3805
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
Rafal Odo napisał(a):
Sporo raportuje takich postów - nie wiem czy to coś daje.


daje - usuwam i karam takie posty :) jak sam widzę też tak robię, ale dzieki temu że zgłaszasz czasem odpalam forum tylko po to żeby zerknąć czy są jakieś zgłoszone posty bo nie mam czasu przeglądac wszystkich.

Rafal Odo napisał(a):
A nie łatwiej poprostu robić bana za takie zachowanie?

niestety zbanujesz maila i login - powstanie kolejny. zbanujesz ip - okaże się że za miesiąc któremuś z prawidłowych użytkowników dostawca przydzieli ten ip i jest zgłaszane że nei może wejśc na forum bo ip zbanowane. A w środku z nocy jestem w stanie wyrecytować ci 4 sposoby na ominięcie blokady ip. Tak więc takie bany na niewiele się zdadzą...
musze poszperać bo jest takie coś jak https://www.stopforumspam.com/ gdzie maja dośc bogatą listę spammerów i może maja plugin do forum i gdyby podczas rejestracji (a nie logowania) sprawdzać login, hasło i ip to łatwiej było by ograniczyć rejestorwanie się takich użytkowników nie utrudniając działanie tym który juz się zalogowali ale niestety mamy przestarzały skrypt forum, a z Rysiaczkiem który jako jedyny ma dostęp do klików kontakt jest utrudniony więc tez nie najprościej wprowadzać takie zmiany. Pewnie jak bym przygotoweał całośc to było by łatwiej, ale po 8 godzinach pracy przed kompem mam troszkę awersję do dalszego babrania się w kodzie aplikacji których nie znam tak dobrze...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-02-18 09:01:06 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3805
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
misiakw napisał(a):
Trzeba dać szansę. Niestety wczoraj koło 22 powstała przywitania, 4 godziny później śmieciowy heja-post poza nią

Głupota vs powitalnia
1 : 0


taki update:
21:0

uznajemy już że powitalnia jest niewypałem czy czekamy na większą liczbę?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-02-18 12:23:27 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2017-02-23 13:22:05
Posty: 97
Lokalizacja: Inowrocław
Płeć: Mężczyzna
Telefon: play
Obecne moto: FZ6 S2
Że to niby ja optowałem za powitalnią :oops: , zauważyłem że w dziale "co zrobić po zarejestrowaniu...." w tej chwili brak jakiejkolwiek wzmianki, że trzeba zacząć od powitalni. Niektórzy nowi klikając w "powitalnię" widzą tylko "nową mapę forumową" i tam się witają. Wiem, wiem, wydaje to się takie oczywiste co zrobić, ale są tacy, których za rękę trzeba prowadzić krok po kroku. Jak by nie patrzeć, jest to bardzo irytujące. Co ludzie mają w głowach??? Może ktoś musiałby się pierwszy przywitać, żeby ruszyło. Jak dalej będzie xxx:0, to trzeba powitalnię skasować.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-02-18 12:58:16 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3805
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
Simfan napisał(a):
Że to niby ja optowałem za powitalnią , zauważyłem że w dziale "co zrobić po zarejestrowaniu...." w tej chwili brak jakiejkolwiek wzmianki, że trzeba zacząć od powitalni. Niektórzy nowi klikając w "powitalnię" widzą tylko "nową mapę forumową" i tam się witają. Wiem, wiem, wydaje to się takie oczywiste co zrobić, ale są tacy, których za rękę trzeba prowadzić krok po kroku. Jak by nie patrzeć, jest to bardzo irytujące. Co ludzie mają w głowach??? Może ktoś musiałby się pierwszy przywitać, żeby ruszyło. Jak dalej będzie xxx:0, to trzeba powitalnię skasować.

spoko, to kontunuujemy eksperyment - zaraz założę temat do witania się.
wiesz, nie chodzi o to że uważam że to dupny pomysł (znaczy uważam tak, ale nie o to chodzi) tylko o to że jeśli ktoś ma pomysł który ma szansę zadziałać (nawet jeśli ja jestem przeciwnego zdania) to warto go wypróbować. a tera pisałem własnie po to zeby usłyszeć o ewentualnych poprawkach i je wprowadzić w życie. choć prawda jest taka ze z 21 usuniętych postów tylko jeden był w temacie z mapą, a reszta była rozsiana po całym forum, ale może własnie dla tego że nie było to wprost opisane


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org