Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2020-05-07 11:46:16 
Legenda forum

Dołączył(a): 2018-08-01 19:28:01
Posty: 2276
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XV250 R1200GS CBF600
Czołem ekipa,

Czy ktoś z szanownych miał już przyjemność jeździć w Modlinie w szkole doskonalenia techniki jazdy?

Ja bylem tam rok temu z pracy na szkoleniu samochodowym, płyty poślizgowe, łosie, szarpaki itd. To bylo najlepsze szkolenie na jakim do tej pory byłem, a bylem już na kilku. Obiekt jest nowy, zadbany, kadra wie co robi, dobrze dobrane tempo i ilość ćwiczeń.

Z pewnoscią polecam w kontekscie jazdy autem (czy firmowo czy prywatnie czy jako prezent), ale czy moze już ktoś jeździł tam motocyklem?

Ceny są przystępne, tor wygląda na w sam raz na podciągnięcie umiejętności dla takich jak ja czyli ludzi z małymi stażem i brakiem innych szkoleń niż podstawowe.

Tu jest świeży materiał Ścigacza o tym torze:

https://youtu.be/hxtWRO5EEL4


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-05-07 11:46:16 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2020-05-07 12:13:38 
Legenda forum

Dołączył(a): 2010-11-08 15:23:23
Posty: 2330
Lokalizacja: Katowice
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Note 10+
Obecne moto: KTM 1290 SAS
Robiliśmy tam z pracy event 3dni dla klientów samochodowych - ale w czwartek wieczorem jeździłem moto po nitce - fajny, kręty ale krótki - podobnie mi się jeździło jak na SteelRingu w Trincu.
Bardzo miło wspominam Słomczyn i w zeszłym roku Jastrząb - genialny tor gdzie można się nakręcić do porzygania a prędkości nie przekraczają 150 na prostej także jeszcze nie ma aż tak wielkiego ryzyka


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-05-07 12:49:02 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2019-10-01 16:23:53
Posty: 1068
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: F800GS
Też oglądałem ten materiał. Tor mały ale wygląda OK. Mam nadzieję, że Modlin będzie bardziej dostępny niż u nas obiekt w Pszczółkach. Byłem dwa razy i stwierdziłem że to bez sensu. Mnóstwo motocykli, czas oczekiwania na swój przejazd bardzo długi i na torze wg mnie też za dużo motocykli.

Szkolenia motocyklowe na torze są jak najbardziej OK. Zawsze czegoś się dowiemy albo chociaż można swobodnie pojeździć.
Co do samochodów to prawda jest taka, że te tory średnio się nadają ale przynajmniej są. Kiedyś, kilka razy poproszono mnie o poprowadzenie szkolenia, to praktycznie nie było warunków (plac przy centrum handlowym RENK).
Byłem kilka razy na Nurburgring ale samochodem. Wrażenia niesamowite, bardzo szybko i cholernie niebezpiecznie. Też wg mnie za dużo aut ale o tym bardziej decyduje ekonomia niż bezpieczeństwo. Planowałem wyjazd w tym roku ale pewnie się nie uda (nowe TOYO czekają :D). Mając licencję rajdową przy wsparciu ADAC można wziąć udział w track day po nieco niższych kosztach.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
Administracja forum: admin@motocykl.org