Forum Motocykli Yamaha
https://www.motocykl.org/

Przednia lampa złamane mocowanie
https://www.motocykl.org/viewtopic.php?f=1&t=24570
Strona 1 z 1

Autor:  Jasiu_20 [ 2022-08-04 22:53:04 ]
Tytuł:  Przednia lampa złamane mocowanie

Witam
Mam pęknięte mocowanie w lampie przedniej i lampę z anglika która ma wszystkie mocowania na miejscu. Pytanie czy da się mocowanie jakos naprawić albo czy da się tył lampy z anglika wstawić do Europejskiej?
Dzięki i pozdrawiam

Autor:  misiakw [ 2022-08-05 10:10:05 ]
Tytuł:  Re: Przednia lampa złamane mocowanie

najprościej jak skoczysz z lampą do kogoś kto spawa plastiki - dorabianie uszu to prosta sprawa, w sumie troszke materiału takiego jak ten z którego zrobiona jest lampa, lutownca z regulacją temperatury, i możesz sam "wyspawać" sobie mocowania. na youtube masz sporo filmików o spawaniu plastików

Autor:  cezary1808 [ 2022-08-24 09:27:32 ]
Tytuł:  Re: Przednia lampa złamane mocowanie

Sprawdź na ścianie jak świecą obie lampy - bardzo możliwe, że obie dają takie same linie odcięcia czyli symetryczne -- W moim oraz w kolegi Kocie - oba z UK pochodzą światło jest symetryczne, ba nawet na UK szły z homologacją na Luksemburg.
A co do wpisu Misiaka - pełna zgoda,
od siebie dodam że reflektor idzie dość łatwo rozkleić - koniecznie na ciepło, wtedy klej puszcza, po rozklejeniu masz 3 elementy: klosz, środek i tył :)

Autor:  Siojek [ 2022-09-01 22:22:45 ]
Tytuł:  Re: Przednia lampa złamane mocowanie

Jasiu, Cez, światła mijania są asymetryczne czyli doświetlona prawa strona. Będziesz musiał rozebrać lampę i przełożyć odbłyśnik bo na angielskiej będziesz oślepiał kierowców z przeciwka (o ile światłami z Kota da się kogoś oślepić :lol:)
Cez a co rozklejałeś żeby soczewę włożyć ? :D

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/